Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

141 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 134 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Niech moc będzie z Wami

To tyle, jeśli chodzi o spowolnienie. Podczas gdy dyrektor generalny Walta Disneya, Bob Iger, niedawno wskazał, że seria „Gwiezdne wojny” będzie miała przerwę po grudniowym wydaniu. To samo studio ogłosiło teraz daty premiery nie mniej niż trzech nowych „Gwiezdnych wojen”. Filmy, które rozpoczną się w grudniu 2022 roku i będą kontynuowane w grudniu 2024 i 2026 roku. Disney i Lucasfilm planowali „wstrzymać” filmy franczyzowe po ostatnich hitach kin Abramsa. Jednak wydaje się, że jest to pauza, która potrwa tylko trzy lata. Cały film Gwiezdne Wojny: Skywalker Odrodzenie to będzie szał na całym świecie.

Począwszy od 2022 roku te „inne” filmy będą realizowane, choć nie jest jasne, które filmy pojawiają się jako pierwsze. W ostatnich latach Disney ogłosił dwie nowe trylogie filmowe. Do przebojowej serii trafią niesamowite rzeczy. W tym jedną stworzoną przez reżysera „The Last Jedi”, Riana Johnsona, oraz kolejną, której twórcami byli twórcy „Game of Thrones” David Benioff i D.B. Weiss. Szczegóły pozostały szczupłe w kwestii tego, jaka wielka seria pojawi się po „Odcinku IX”. W zeszłym miesiącu Johnson powiedział prasie w CinemaCon, że jest chętny do pracy nad swoją trylogią. Niestet po po debiucie swojego „Knives Out” jeszcze w tym roku. Benioff i Weiss zobaczą koniec swojej ulubionej serii HBO w nadchodzących tygodniach.

Gdzie oglądać cały film Gwiezdne Wojny: Skywalker Odrodzenie?

Cieszymy się, że możemy stworzyć solidny i zróżnicowany łupek, który stanowi podstawę naszej długoterminowej strategii. Łącząc szeroki zakres filmów od Disneya, Pixara, Marvela, Lucasfilma, Foxa, Foxa Searchlighta i Blue Sky Studio. Stworzy niezwykłą kolekcję kinowych przeżyć dla publiczności na całym świecie – powiedziała Cathleen Taff w oficjalnym oświadczeniu. Z mocnym latem już na miejscu, z niecierpliwością czekamy na kontynuację tego tempa w nadchodzących latach. Odbędzie się to dzięki kreatywnemu źródłu odważnych i pomysłowych opowieści pochodzących z światowej klasy studiów. W tym kilku nowych rozdziałów dwóch czczonych franczyz,„ Avatar ” „i„ Gwiezdne wojny ”.

Dla fanów chcących znaleźć wskazówki do końca Sagi Skywalker przed Gwiezdnymi Wojnami. The Rise of Skywalker trafi do kin, zadanie to będzie dużo łatwiejsze od października. To miesiąc, w którym opublikowany zostanie pierwszy z klipów do kolejnego filmu Gwiezdnych Wojen, a zbliża się do końca długo trwająca saga science-fiction.

Odrodzenie Skywalkera

„Program wydawniczy The Journey to Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie jest naszym największym i najodważniejszym programem związanym z filmem. Mamy wyjątkowo utalentowanych autorów, artystów i wydawców tworzących treści dla fanów w każdym wieku ”- powiedział dyrektor ds. Publikacji Lucasfilm Michael Siglain w StarWars.com o nowej linii. „Podczas gdy te tytuły będą zawierały kilka wskazówek, to większość z tych tytułów będzie zawierała zupełnie nowe historie zestawione po wydarzeniach z Gwiezdnych wojen: Ostatni Jedi. W naszych książkach i komiksach pojawi się Rey, Finn, Poe, Rose i oczywiście Leia, Chewie, droidy i Pierwszy Zakon. Tutaj zobaczysz zarówno stan galaktyki, jak i niektóre z toczących się bitew między Oporem a Pierwszym Zakonem. ”

Wśród nowych ogłoszonych tytułów znalazły się między innymi Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Pojawił się też Resistance Reborn Rebeki Roanhorse. Autorki,  która zajmuje się próbą odbudowy Resistance po tym, jak została zdziesiątkowana przez wydarzenia The Last Jedi, oraz serialu komiksowego Star Wars: The Rise of Skywalker: Allegiance, autorstwa Ethana Sacksa i Luke’a Rossa, w którym generał Leia Organa. W tym samym czasie co Resistance Reborn – dociera do Mon Calamari, próbując odbudować sojusz z kosmitami, którzy zbudowali statki Sojuszu Rebeliantów.

Oprócz tytułów fikcyjnych w prozie i komiksie, ukazały się również nowe wydania non-fiction. W tym The Art of Star Wars: The Rise of Skywalker, Star Wars: The Rise of Skywalker Visual Dictionary, oraz zaktualizowane wydanie DK Publishing encyklopedia Ultimate Star Wars.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
Oryginalny tytuł Star Wars: The Rise of Skywalker
Ranking IMDb 6.9 228,968 głosów
Ranking TMDb 6.6 2,606 głosów

Reżyser

J.J. Abrams
Reżyser

Obsada

Oscar Isaac isPoe Dameron
Poe Dameron
Adam Driver isKylo Ren / Ben Solo
Kylo Ren / Ben Solo
Ian McDiarmid isDarth Sidious / Palpatine
Darth Sidious / Palpatine
Billy Dee Williams isLando Calrissian
Lando Calrissian
Mark Hamill isLuke Skywalker
Luke Skywalker
Carrie Fisher isGeneral Leia Organa
General Leia Organa
Udostępniono572

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Le Mans ’66 (Ford v Ferrari)
Sicario 2: Soldado
Ralph Demolka w internecie
Scooby-Doo! 2020
Gwiezdne Wojny: Część IV – Nowa Nadzieja
Igrzyska śmierci
Jak wytresować smoka 3
Avengers: Wojna bez granic
Thor
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Pitbull. Nowe porządki
Avatar
×
Życzymy miłego seansu!