Haker - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Haker

Haker

96 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Haker online?

Historia w filmie Haker dotyczy 13-letniego chłopca, który chce dowiedzieć się prawdy o zniknięciu swojej matki wiele lat wcześniej. Dowiaduje się, że jego matka na pewni nie zginęła w wypadku. A taką informacje podają wszędzie. Za zniknięciem matki stoją najprawdopodobniej wysocy rangą urzędnicy. To takie duńskie Secret Service. I jak tu ufać komukolwiek w teraźniejszym świecie? Cały film Haker jest produkowany przez Signe Leick Jensen i Morten Kaufmann dla Toolbox Film. Wspiera ich Duński Instytut Filmowy, DR, Cinenic Film, SVT i Szwedzki Instytut Filmowy. LevelK sprzedał teraz duński rodzinny film na ponad 60 terytoriach. Jednak nie ma to jak film SONIC Szybki jak błyskawica. Tam chociaż można się pośmiać z klasyka.

Głownem bohaterem jest Benjamin, który ma 13 lat i jest wykwalifikowanym hakerem. Mieszka w rezydencji, ponieważ stracił matkę, gdy miał siedem lat i nigdy nie poznał swojego ojca. Pewnego dnia dwóch mężczyzn z Wywiadu Obronnego odwiedza Benjamina, ponieważ zauważyli kobietę na nagraniu wideo, które według nich może być jego matką. Kiedy szok ustaje, Benjamin postanawia rozpocząć własne tajne dochodzenie w sprawie tego, co stało się jego matce.  Film jest zdecydowanie lepszy od filmu Hakowanie Świata. Otrzymuje pomoc od Savannah, która również mieszka w rezydencji, i szybko dowiadują się, że matka Benjamina nie była tym, za kogo ją uważali. Na pewno brała udział w potajemnie opieczętowanej misji.

Jak wiele może zdziałać zdesperowany nastolatek

Podczas włamywania się do Służby Wywiadu Obronnego odkrywają, że Benjamin jest o wiele ważniejszym elementem gry na temat zniknięcia matki, niż mu się wydawało. Czy młody Haker dowie się prawdy na temat wszystkiego? To nie będzie takie proste jak się wydaje. Za dużo potężnych ludzi stoi za tym wszystkim. Jak wiecie żaden rząd nie przyzna się do swoich tajnych misji. To mogłoby wiele zmienić. Podejrzewam, że takich programów jest wiele, zresztą można to zobaczyć w rożnych filmach. Przede wszystkim takie rzeczy dzieją się w filmie Tożsamość Bourne’a i jego kolejnych częściach. Jednak z fabuł o hakerach najbardziej podobał mi się serial Mr. Robot. To jedyna produkcja do której nie można się przyczepić.

cały film haker 2019 online cda zalukaj filiser - Haker

Haker
Haker
Haker
Oryginalny tytuł Hacker
Ranking IMDb 5.2 218 głosów
Ranking TMDb 5.3 14 głosów
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Terminator: Mroczne przeznaczenie
Przykładny obywatel 2019
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
Escape Plan: The Extractors
Chłopiec i wilk
Mary Poppins powraca
Playmobil: Film 2019
Polar 2019
Shazam!
Jak wytresować smoka 3
Grinch 2018
Szybcy i Wściekli 8
×
Życzymy miłego seansu!