Han Solo: Gwiezdne wojny – historie - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

135 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Cała prawda o prequelu Gwiezdnych Wojen

Bądźmy szczerzy, Han Solo: Gwiezdne wojny – historie nie jest taki zły. Ale nie jest też świetny. Pomimo porywających występów, humoru i kilku zaskakujących lub porywających kawałków, jest coś zbyt zaprogramowanego w całej sprawie. Ma pewne znaki do trafienia i jest absolutnie pewny, że wiesz, że je trafia. Wszystko, co spodziewasz się zobaczyć w „Solo”, w oparciu o twoje doświadczenia z wcześniej opisaną mitologią „Gwiezdnych wojen”, zostaje podane na złotym talerzu. Od pierwszego spotkania młodego Hana Solo z Chewbaccą do Hana wygrywającego Sokoła Millennium. Wygrał go od jej pierwotnego właściciela, Lando Calrissiana. Sprawia on, że Kessel biegnie w mniej niż 12 parsekach, na fakt, że Wookiees nienawidzą przegrywać w trójwymiare szachy. Są wystarczająco silne, aby wyrwać ludziom ręce z gniazd.

Zobaczymy też, jak wyglądali niektórzy z naszych ulubionych, kiedy byli młodsi. Oglądaj Han Solo: Gwiezdne wojny – historie cały film online CDA. To usługa kibica na wysokim poziomie. Niezależnie od tego, czy uważasz, że bonus zależy od tego, czego chcesz od filmu Gwiezdne wojny. Pod pewnymi względami ten film jest antidotum na Gwiezdne wojny. Film, którym widzowie żartobliwie gardzili i lekceważyli. Mówimy o filmie Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Taki, w którym wypłaty do zestawów są pisane kursywą, aby nikt nie mógł tęsknić za nimi. Licencja artystyczna jest podporządkowana zarządzaniu marką. Każda wzmianka, bez względu na to, jak mała, tak pięknie zapamiętana przez wielbicieli serii, znajduje się w centrum uwagi dla uznania publiczności.

Gdzie oglądać Han Solo: Gwiezdne wojny – historie online CDA?

To mitologia listy kontrolnej, ale z wdzięcznością podsycana z wystarczającym rozmachem, aby wycieczka była wciągająca. Istnieje również kilka scen, które wypełniają universum Gwiezdnych wojen. W taki sposób, który ma do czynienia tylko z Hanem Solo, Chewbaccą i innymi ustalonymi postaciami. Zobaczymy co przyniesie cały film Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie CDA. Są to zazwyczaj najbardziej wciągające sekcje Hana Solo, ponieważ traktują twoje oko na widoki, których prawdopodobnie wcześniej nie spotkałeś. Chyba, że znasz znane źródła kulturowe, z których filmowcy czerpią inspiracje. Nawet wtedy reżyser Ron Howard (zastępujący Phila Lorda i Christophera Millera) odświeża je i sprawia, że ​​są fantastyczne.

Spotykamy młodego Hana (Alden Ehrenreich) i jego dziewczynę oraz partnera w zbrodni Qi’ra (Emilia Clarke) na planecie górniczej, która jest całkowicie objęta strukturami przemysłowymi i pracuje na przymusowej pracy, niektóre z udziałem dzieci; rozmazane węglem wizualizacje, wąskie uliczki i zaułki oraz twarde urwisy uliczne z angielskimi akcentami składają się na high-tech Charlesa Dickensa. Kiedy Han zapisuje się do Imperialnej Marynarki Wojennej, ale kończy służbę w piechocie w bezsensownej kampanii, w której spotyka swoich przyszłych partnerów przemytników Val (Thandie Newton) i Tobiasza (Woody Harrelson), obrazy samobójczych ładunków kawalerii i błotnistych rowów są proste zdjęcia z I wojny światowej, takie jak „Cicho na froncie zachodnim” lub „Ścieżki chwały”.

Czekamy na kontynuację prawdziwych Gwiezdnych Wojen!

Skok pociągu paliwowego bardziej przypomina kolejkę górską. Taką, która wydaje się ślizgać po szczytach niczym metalowy wąż. Przywołuje stary zachód, gdzie kowboje skaczą z koni na boki lokomotyw. I tak dalej i tak dalej. Han Solo: Gwiezdne wojny – historie ma ponadto wspaniałą legendę o mitycznym pochodzeniu. Mit, który pozwala na stworzenie jednego z największych kinomanów. Mówimy o stoickim Chewbacca i bezczelnie przystojnym buntownikiem. Alden Ehrenreich absolutnie miażdży rolę do prochu, oszałamiająco ożywiając wspomnienie romantycznej galanterii młodego Harrisona Forda. I przychodzi mi do głowy jeszcze jedno słodkie spotkanie: miłość, która kwitnie między człowiekiem a maszyną, między lekkomyślnym pilotem a smukłym ikonicznym Sokołem Milenijnym.

Postać Hana Solo została wprowadzona w 1977 r. (Przed rewizjami cyfrowymi George’a Lucasa) żłobiąc starca i chłopca z farmy za tyle pieniędzy, ile tylko mógł, a następnie z wyprzedzeniem mordując łowcę nagród na widoku barowych patronów. Nic w tym filmie nie jest tak śmiałe, jak te wybory – grane przez Harrisona Forda, Solo był antybohaterem z pogranicza i jedyną ważną postacią w oryginalnej trylogii, która miała niebezpieczną przewagę, choć Lucas i firma natychmiast zaczęli szlifować – i jak młody Solo, Alden Ehrenriech nie przekonuje jako zarozumiały młody pilot i przemytnik, który został przedwcześnie zraniony przez ciężkie życie.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Oryginalny tytuł Solo: A Star Wars Story
Ranking IMDb 7.0 228,587 głosów
Ranking TMDb 6.6 3,921 głosów

Reżyser

Obsada

Woody Harrelson isTobias Beckett
Tobias Beckett
Donald Glover isLando Calrissian
Lando Calrissian
Paul Bettany isDryden Vos
Dryden Vos
Jon Favreau isRio Durant (voice)
Rio Durant (voice)
Erin Kellyman isEnfys Nest
Enfys Nest
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Doom: Annihilation
Szybcy i Wściekli 5
Anioł w Ogniu
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Aniołki Charliego 2019
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Avengers
Pacific Rim: Rebelia
Plan ucieczki 2: Hades
Thor: Ragnarok
Hobbit: Pustkowie Smauga
Platforma (El hoyo)