Harry Potter i Czara Ognia - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter i Czara Ognia

Przed nami mroczne i niespokojne czasy.157 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9.1 24 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Harry Potter i Czara Ognia?

Kiedy 14-letni czarodziej Harry Potter przygotowuje się do czwartego roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, nękają go koszmary mrocznego pana, który zabił rodziców i pozostawił tę paskudną, coraz bardziej bolesną bliznę po błyskawicach na czole. Czwarty rok to oczywiście Harry Potter i Czara Ognia. W tych udręczonych snach Harry widzi zmniejszonego Lorda Voldemorta knującego ze swoimi złymi sługami. Ich cel: Przywróć dawną moc Voldemorta i wykończyć chłopca raz na zawsze.

Pierwszy znak, że coś jest nie tak, pojawia się podczas procesu selekcji do prestiżowego Turnieju Trójmagicznego. Uczeń z każdej z trzech europejskich szkół czarów może rywalizować w sławnych, niebezpiecznych grach. Nikt poniżej 17 lat nie jest uprawniony. Po tym, jak szczęśliwe trio zostanie oficjalnie ogłoszone z wielką pompą, tłum jest zszokowany, gdy z mistycznej czary ognia wyłania się czwarte imię: Harry Potter. Oburzenie! Czy on oszukał? Czy to próżny chwyt za chwałę? Jego rówieśnicy tak myślą, co czyni Harry’ego wyrzutkiem nawet w oczach jego najlepszego przyjaciela, Rona Weasleya. Niezależnie od tego, jak jego nazwisko zostało nielegalnie zmanipulowane w olbrzymi kielich, słowo płonącego kielicha jest ostateczne i wkrótce niechętny Harry Potter ryzykuje życiem i kończynami dla „wiecznej chwały” przeciwko starszym, znacznie bardziej wykwalifikowanym czarodziejom. No to przechodzimy do Harry Potter i Zakon Feniksa.

Turniej trójmagiczny

W kolejce po Harry’ego w Czarze Ognia rozgniewany merfolk, ziejący ogniem smok i zabójczy żywopłot wypielęgnowany w ogromnym labiryncie. Istnieje również kulminacyjna rozgrywka z Voldemortem w ciele. Jednak żadna z tych prób nie jest porównywalna z najbardziej trudnym wyzwaniem Harry’ego – znalezieniem daty Balu Yule. Tak, w końcu osiągnęli ten wiek. Oprócz czarów, wycieków i emocji, ten czwarty i najciemniejszy rozdział w J.K. Urzekająca saga Rowling znajduje przyjaciół Harry’ego, Rona i Hermionę, którzy walczą z hormonami i całą niezręcznością i niepokojem, które towarzyszą dorastaniu.Harry okazuje się cnotliwy, stawiając dobro innych przed własną chwałą i bezpieczeństwem. Pomimo psychicznej mgły wywołanej przez labirynt, Harry jest wystarczająco bystry, by uratować poległego zawodnika, a nie pozwolić mu zginąć. Następnie nalega, aby podzielili się nagrodą. Jego podwodne bohaterstwo ratuje życie dziewczyny na własny koszt, a komisja turniejowa uważa za stosowne honorować jego bezinteresowność nagrodą za „wybitne włókno moralne”.

cały film harry potter i czara ognia online cda zalukaj

Pomimo konfliktu i nieporozumień, lojalni przyjaciele stoją jeden obok drugiego. Hermiona odważnie wypowiada się w imieniu koleżanki z klasy w kryzysie. Weasleyowie są zgranym klanem hojnym dla przyjaciół Rona. Upadły uczeń jest zaszczycony za to, że jest uprzejmy, uczciwy, odważny i prawdziwy. Dyrektor szkoły w Hogwarcie Albus Dumbledore wzywa do jedności, przyjaźni i współpracy między uczniami z różnych szkół i kultur. Widzom przypomina się, jak matka Harry’ego poświęciła swoje życie, aby uratować go jako dziecko. Uznaje się za niezgodne z prawem stosowanie trzech „niewybaczalnych klątw” zaprojektowanych do kontrolowania, torturowania lub zabijania.

Harry Potter i Czara Ognia
Harry Potter i Czara Ognia
Harry Potter i Czara Ognia
Harry Potter i Czara Ognia
Harry Potter i Czara Ognia
Harry Potter i Czara Ognia
Harry Potter i Czara Ognia
Harry Potter i Czara Ognia
Harry Potter i Czara Ognia
Harry Potter i Czara Ognia
Oryginalny tytuł Harry Potter and the Goblet of Fire
Ranking IMDb 7.7 483,104 głosów
Ranking TMDb 7.7 10,041 głosów

Reżyser

Mike Newell
Reżyser

Obsada

Daniel Radcliffe isHarry Potter
Harry Potter
Rupert Grint isRon Weasley
Ron Weasley
Emma Watson isHermione Granger
Hermione Granger
Ralph Fiennes isLord Voldemort
Lord Voldemort
Michael Gambon isAlbus Dumbledore
Albus Dumbledore
Alan Rickman isSeverus Snape
Severus Snape
Robbie Coltrane isRubeus Hagrid
Rubeus Hagrid
Brendan Gleeson isAlastor
Alastor "Mad-Eye" Moody
Gary Oldman isSirius Black
Sirius Black
Robert Pattinson isCedric Diggory
Cedric Diggory
Udostępniono48

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wonder Woman 1984
The Lighthouse
Harry Potter i Zakon Feniksa
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi
Larva: Na wyspie
Aquaman
Mandy
Zabójcze maszyny
Bloodshot 2020
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Upiorne opowieści po zmroku
Wszystkowidząca 2
×
Życzymy miłego seansu!