What's happening?

Harry Potter i Czara Ognia - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

ONLINE HD 12848 Wyświetleń Report Error

  Harry Potter i Czara Ognia

  Harry Potter i Czara Ognia

  Przed nami mroczne i niespokojne czasy.Nov. 16, 2005UK157 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  7.4 21 głosów

  Reżyser

  Mike Newell
  Reżyser

  Obsada

  Daniel Radcliffe isHarry Potter
  Harry Potter
  Rupert Grint isRon Weasley
  Ron Weasley
  Emma Watson isHermione Granger
  Hermione Granger
  Ralph Fiennes isLord Voldemort
  Lord Voldemort
  Alan Rickman isSeverus Snape
  Severus Snape
  Michael Gambon isAlbus Dumbledore
  Albus Dumbledore
  Robbie Coltrane isRubeus Hagrid
  Rubeus Hagrid
  Brendan Gleeson isAlastor
  Alastor "Mad-Eye" Moody
  Gary Oldman isSirius Black
  Sirius Black
  Robert Pattinson isCedric Diggory
  Cedric Diggory

  Gdzie oglądać cały film Harry Potter i Czara Ognia?

  Kiedy 14-letni czarodziej Harry Potter przygotowuje się do czwartego roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, nękają go koszmary mrocznego pana, który zabił rodziców i pozostawił tę paskudną, coraz bardziej bolesną bliznę po błyskawicach na czole. Czwarty rok to oczywiście Harry Potter i Czara Ognia. W tych udręczonych snach Harry widzi zmniejszonego Lorda Voldemorta knującego ze swoimi złymi sługami. Ich cel: Przywróć dawną moc Voldemorta i wykończyć chłopca raz na zawsze.

  Pierwszy znak, że coś jest nie tak, pojawia się podczas procesu selekcji do prestiżowego Turnieju Trójmagicznego. Uczeń z każdej z trzech europejskich szkół czarów może rywalizować w sławnych, niebezpiecznych grach. Nikt poniżej 17 lat nie jest uprawniony. Po tym, jak szczęśliwe trio zostanie oficjalnie ogłoszone z wielką pompą, tłum jest zszokowany, gdy z mistycznej czary ognia wyłania się czwarte imię: Harry Potter. Oburzenie! Czy on oszukał? Czy to próżny chwyt za chwałę? Jego rówieśnicy tak myślą, co czyni Harry’ego wyrzutkiem nawet w oczach jego najlepszego przyjaciela, Rona Weasleya. Niezależnie od tego, jak jego nazwisko zostało nielegalnie zmanipulowane w olbrzymi kielich, słowo płonącego kielicha jest ostateczne i wkrótce niechętny Harry Potter ryzykuje życiem i kończynami dla „wiecznej chwały” przeciwko starszym, znacznie bardziej wykwalifikowanym czarodziejom. No to przechodzimy do Harry Potter i Zakon Feniksa.

  Turniej trójmagiczny

  W kolejce po Harry’ego w Czarze Ognia rozgniewany merfolk, ziejący ogniem smok i zabójczy żywopłot wypielęgnowany w ogromnym labiryncie. Istnieje również kulminacyjna rozgrywka z Voldemortem w ciele. Jednak żadna z tych prób nie jest porównywalna z najbardziej trudnym wyzwaniem Harry’ego – znalezieniem daty Balu Yule. Tak, w końcu osiągnęli ten wiek. Oprócz czarów, wycieków i emocji, ten czwarty i najciemniejszy rozdział w J.K. Urzekająca saga Rowling znajduje przyjaciół Harry’ego, Rona i Hermionę, którzy walczą z hormonami i całą niezręcznością i niepokojem, które towarzyszą dorastaniu.Harry okazuje się cnotliwy, stawiając dobro innych przed własną chwałą i bezpieczeństwem. Pomimo psychicznej mgły wywołanej przez labirynt, Harry jest wystarczająco bystry, by uratować poległego zawodnika, a nie pozwolić mu zginąć. Następnie nalega, aby podzielili się nagrodą. Jego podwodne bohaterstwo ratuje życie dziewczyny na własny koszt, a komisja turniejowa uważa za stosowne honorować jego bezinteresowność nagrodą za „wybitne włókno moralne”.

  Pomimo konfliktu i nieporozumień, lojalni przyjaciele stoją jeden obok drugiego. Hermiona odważnie wypowiada się w imieniu koleżanki z klasy w kryzysie. Weasleyowie są zgranym klanem hojnym dla przyjaciół Rona. Upadły uczeń jest zaszczycony za to, że jest uprzejmy, uczciwy, odważny i prawdziwy. Dyrektor szkoły w Hogwarcie Albus Dumbledore wzywa do jedności, przyjaźni i współpracy między uczniami z różnych szkół i kultur. Widzom przypomina się, jak matka Harry’ego poświęciła swoje życie, aby uratować go jako dziecko. Uznaje się za niezgodne z prawem stosowanie trzech „niewybaczalnych klątw” zaprojektowanych do kontrolowania, torturowania lub zabijania.

  Harry Potter i Czara Ognia
  Harry Potter i Czara Ognia
  Harry Potter i Czara Ognia
  Harry Potter i Czara Ognia
  Harry Potter i Czara Ognia
  Harry Potter i Czara Ognia
  Harry Potter i Czara Ognia
  Harry Potter i Czara Ognia
  Harry Potter i Czara Ognia
  Oryginalny tytuł Harry Potter and the Goblet of Fire
  Ranking IMDb 7.7 530,722 głosów
  Ranking TMDb 7.8 13,959 głosów
  Udostępniono21

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Zbuntowana
  Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
  47 Meters Down: Uncaged
  Harry Potter i Więzień Azkabanu
  Szybcy i śnieżni
  Mission: Impossible – Fallout
  Artemis Fowl
  Magia na opak
  Grinch 2018
  Wyprawa na Księżyc (2020)
  Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat
  Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia