What's happening?

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 202

ONLINE HD 11662 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 - online

To już koniec.Jul. 07, 2011United Kingdom130 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9.1 16 głosów

Reżyser

David Yates
Reżyser

Obsada

Daniel Radcliffe isHarry Potter
Harry Potter
Rupert Grint isRon Weasley
Ron Weasley
Emma Watson isHermione Granger
Hermione Granger
Ralph Fiennes isLord Voldemort
Lord Voldemort
Helena Bonham Carter isBellatrix Lestrange
Bellatrix Lestrange
Alan Rickman isSeverus Snape
Severus Snape
Maggie Smith isMinerva McGonagall
Minerva McGonagall
Robbie Coltrane isRubeus Hagrid
Rubeus Hagrid
Michael Gambon isAlbus Dumbledore
Albus Dumbledore
John Hurt isWarrick Ollivander
Warrick Ollivander

Gdzie oglądać Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II?

W zaciemnionym, mglistym Zakazanym Lesie Daniel Radcliffe jako Harry Potter spotyka się z drogim poległym w swojej podróży, mając Kamień Zmartwychwstania. Poddając się swojemu przeznaczeniu, Harry pyta: „Czy to zabolało umrzeć?” Jego matka Lily Potter (łagodna i silna Geraldine Somerville), która poświęciła swoje życie, by chronić swojego syna przed mrocznym lordem Voldermortem (Ralph Fiennes), mówi ukochanemu synowi , „Nigdy nie wyszliśmy.” Ani my, po 10 latach i 8 filmach. „Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II” ma niezwykłą grawitację, odważnie obejmującą śmiertelność i przeznaczenie. Reżyser David Yates i scenarzysta Steve Kloves wzruszają podróż bohatera w wiecznym konflikcie dobra i zła.

Także pełne koło z J.K. Wcześniejsze książki Rowling, „Deathly Hallows 2”, to powrót do królestwa cudów i możliwości. W narracji z Harrym w duchowej przemianie jego nieżyjący mentor Dumbledore (potężnie spokojny Michael Gambon) przypomina Harry’emu, żeby litował się nad żywymi i bez miłości. Rezonans „Harry’ego Pottera” polega na tym, że najpotężniejszą magią jest miłość. I nie czytałem powieści Rowling, widziałem tylko filmy. Alan Rickman jako pozornie dwulicowy Severus Snape jest niesamowity w prowokującej fabule tej historii. Harry był świadkiem morderstwa Snape’a Dumbledore’a, zanim objął stanowisko dyrektora w Hogwarcie. Jednak podobnie jak życie: wszystko nie jest tym, czym się wydaje. „Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2” to ponadczasowa opowieść o miłości, czci i odkupieniu. Teraz nastał czas na czasy przed Harrym, czyli film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

Najpiękniejsze Universum na świecie

Mocny film Harry Potter zawsze był obsadą wspierającą, a Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 to kulminacja. Ralph Fiennes jest mroczną, władczą siłą, ale niuansuje swoją wrogość. Jego występ kreuje wściekłość i wewnętrzną siłę ewolucji Harry’ego Daniela Radcliffe’a. Radcliffe stał się silnym aktorem. Podróż Harry’ego zawsze polegała na odkrywaniu jego prawdziwej mocy i pogodzeniu jego ciemności i strachu. Michael Gambon nawet w skróconej obecności wspaniale promuje możliwość, że stanie się człowiekiem. Alan Rickman jako Snape praktycznie kradnie spektakl w autentycznym pokazie odwagi i współczucia, ukrytych w ciemności. Emma Watson wyrosła na atrakcyjnego aktora, który dzierży zwodniczą siłę i obecność, a jej Hermiona przekształciła się w młodą kobietę. Z Rupertem Grintem trudno jest odróżnić, czy naprawdę robi coś specjalnego, czy jest tak obecny jako Ron Weasley.

Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2 zrównuje się z dynamiczną akcją i dynamicznym tempem, w przeciwieństwie do śmiertelnie powolnego tempa w Części 1. Istnieje spektakularne oblężenie Hogwartu przez Voldermorta i jego sługusów. Yates tworzy niesamowite katharsis, gdy Harry konfrontuje swój los z Czarnym Panem: „Skończmy to tak, jak zaczęliśmy”. Harry, Hermiona i Ron muszą zniszczyć wszystkie horkruksy, które posiadają ślady duszy Voldermorta, punkt dźwigni jego nieśmiertelność. Ale Voldermort musi zabić Harry’ego Pottera, zanim stanie się Mistrzem Śmierci. Tutaj przeznaczenie i spisek rozmazują się. Głęboka bitwa dobra i zła oraz posiadanie duszy Harry’ego pozostają w potężnych i przekonujących przedstawieniach Fiennesa, Rickmana i Gambona. Podobnie jak Matka Harry’ego przypomina: „Harry, jesteś taki kochany”. Zawsze byliśmy dla Harry’ego i zawsze będziemy.

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Oryginalny tytuł Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
Ranking IMDb 8.1 828,430 głosów
Ranking TMDb 8.1 16,777 głosów

Opinie widzów na temat filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono26