Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

To już koniec.130 Min.PG-13
Twoja ocena: 6
7.3 91 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II?

W zaciemnionym, mglistym Zakazanym Lesie Daniel Radcliffe jako Harry Potter spotyka się z drogim poległym w swojej podróży, mając Kamień Zmartwychwstania. Poddając się swojemu przeznaczeniu, Harry pyta: „Czy to zabolało umrzeć?” Jego matka Lily Potter (łagodna i silna Geraldine Somerville), która poświęciła swoje życie, by chronić swojego syna przed mrocznym lordem Voldermortem (Ralph Fiennes), mówi ukochanemu synowi , „Nigdy nie wyszliśmy.” Ani my, po 10 latach i 8 filmach. „Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2” ma niezwykłą grawitację, odważnie obejmującą śmiertelność i przeznaczenie. Reżyser David Yates i scenarzysta Steve Kloves wzruszają podróż bohatera w wiecznym konflikcie dobra i zła.

Także pełne koło z J.K. Wcześniejsze książki Rowling, „Deathly Hallows 2”, to powrót do królestwa cudów i możliwości. W narracji z Harrym w duchowej przemianie jego nieżyjący mentor Dumbledore (potężnie spokojny Michael Gambon) przypomina Harry’emu, żeby litował się nad żywymi i bez miłości. Rezonans „Harry’ego Pottera” polega na tym, że najpotężniejszą magią jest miłość. I nie czytałem powieści Rowling, widziałem tylko filmy. Alan Rickman jako pozornie dwulicowy Severus Snape jest niesamowity w prowokującej fabule tej historii. Harry był świadkiem morderstwa Snape’a Dumbledore’a, zanim objął stanowisko dyrektora w Hogwarcie. Jednak podobnie jak życie: wszystko nie jest tym, czym się wydaje. „Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2” to ponadczasowa opowieść o miłości, czci i odkupieniu. Teraz nastał czas na czasy przed Harrym, czyli film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

Najpiękniejsze Universum na świecie

Mocny film Harry Potter zawsze był obsadą wspierającą, a Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 to kulminacja. Ralph Fiennes jest mroczną, władczą siłą, ale niuansuje swoją wrogość. Jego występ kreuje wściekłość i wewnętrzną siłę ewolucji Harry’ego Daniela Radcliffe’a. Radcliffe stał się silnym aktorem. Podróż Harry’ego zawsze polegała na odkrywaniu jego prawdziwej mocy i pogodzeniu jego ciemności i strachu. Michael Gambon nawet w skróconej obecności wspaniale promuje możliwość, że stanie się człowiekiem. Alan Rickman jako Snape praktycznie kradnie spektakl w autentycznym pokazie odwagi i współczucia, ukrytych w ciemności. Emma Watson wyrosła na atrakcyjnego aktora, który dzierży zwodniczą siłę i obecność, a jej Hermiona przekształciła się w młodą kobietę. Z Rupertem Grintem trudno jest odróżnić, czy naprawdę robi coś specjalnego, czy jest tak obecny jako Ron Weasley.

cały film harry potter i insygnia śmierci część 2 online cda zalukaj

Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2 zrównuje się z dynamiczną akcją i dynamicznym tempem, w przeciwieństwie do śmiertelnie powolnego tempa w Części 1. Istnieje spektakularne oblężenie Hogwartu przez Voldermorta i jego sługusów. Yates tworzy niesamowite katharsis, gdy Harry konfrontuje swój los z Czarnym Panem: „Skończmy to tak, jak zaczęliśmy”. Harry, Hermiona i Ron muszą zniszczyć wszystkie horkruksy, które posiadają ślady duszy Voldermorta, punkt dźwigni jego nieśmiertelność. Ale Voldermort musi zabić Harry’ego Pottera, zanim stanie się Mistrzem Śmierci. Tutaj przeznaczenie i spisek rozmazują się. Głęboka bitwa dobra i zła oraz posiadanie duszy Harry’ego pozostają w potężnych i przekonujących przedstawieniach Fiennesa, Rickmana i Gambona. Podobnie jak Matka Harry’ego przypomina: „Harry, jesteś taki kochany”. Zawsze byliśmy dla Harry’ego i zawsze będziemy.

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Oryginalny tytuł Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
Ranking IMDb 8.1 683,366 głosów
Ranking TMDb 8.1 10,478 głosów

Reżyser

David Yates
Reżyser

Obsada

Daniel Radcliffe isHarry Potter
Harry Potter
Rupert Grint isRon Weasley
Ron Weasley
Emma Watson isHermione Granger
Hermione Granger
Alan Rickman isSeverus Snape
Severus Snape
Ralph Fiennes isLord Voldemort
Lord Voldemort
Maggie Smith isMinerva McGonagall
Minerva McGonagall
Helena Bonham Carter isBellatrix Lestrange
Bellatrix Lestrange
Bonnie Wright isGinny Weasley
Ginny Weasley
Evanna Lynch isLuna Lovegood
Luna Lovegood
Matthew Lewis isNeville Longbottom
Neville Longbottom
Udostępniono81

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Piotruś Królik
SpongeBob Film: Na ratunek
Zaklinaczka
Thor: Mroczny świat
Mój przyjaciel szpieg
Shazam!
Król Lew 2019
Selfie Dad
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
Czarownica 2
Harry Potter i Więzień Azkabanu
Noelle 2019