Dom strachów 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Dom strachów 2019

Dom strachów 2019

92 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Tylko nie krzyczcie za głośno

Nawiedzenie ma miejsce podczas Halloween i zaczyna się od przedstawienia nas naszej bohaterce. Harper ma 20 lat. Jest studentem i osobą, która wolałaby siedzieć w domu niż iść na imprezę z przyjaciółmi. Bohaterka jest bardzo nieśmiała i łagodna. Zwłaszcza w porównaniu z jej siostrami z Bractwa, czyli Angelą, Bailey i Mallory, których zuchwałe i głośne zachowanie jest widoczne, gdy wchodzą do jej pokoju i próbują ją przekonać do pójścia na imprezę. Harper, wciąż wychodząc ze sporu ze swoim chłopakiem, Samem, początkowo odmawia. Ostatecznie poddaje się presji rówieśników i zgadza się iść. Na przyjęciu poznaje Nathana, byłego gwiazdora baseballa, który można powiedzieć jest już martwy. Dziwna historia, prawda? Jeszcze dziwniejsza jest w filmie Upiorne opowieści po zmroku.

W ciągu nocy Harper i Nathan polubili się i związali wspólną przeszłością. Ostatecznie grupa, w tym teraz Nathan i Evan, zostaje wyrzucona z imprezy. Cały film Haunt 2019 to nowy film scenarzystów i reżyserów Scotta Becka i Bryana Woodsa, który brał udział przy produkcji filmu Ciche miejsce z reżyserem Johnem Krasińskim.  Film dotyczy grupy przyjaciół, którzy spotykają  nawiedzony dom, w którym dzieją się złe i przerażające rzeczy.

Gdzie oglądać cały film Haunt 2019 online CDA?

Grupa odjeżdża i planuje, jak spędzić resztę nocy. Początkowo wszyscy zgadzają się wrócić do kampusu i wspólnie obejrzeć film, ale zmienia się to, gdy Harper zauważa kogoś, kto za nimi podąża. Harper instruuje Evana, aby objechał objazd i wjechał w wąską polną drogę zasłoniętą drzewami. Evan robi to, co powiedziano, a grupa czeka nerwowo żeby samochód przejechał. Kiedy napięcie maleje, a grupa zaczyna się relaksować, Evan dostrzega na drodze znak nawiedzonego domu. Evan mówi grupie, że przeżycie nawiedzonego domu byłoby idealnym sposobem na zakończenie nocy, na którą zgadza się Nathan. No i zaczyna się, aż boje się kolejnego Horroru, który znajduje się na mojej liście do obejrzenia. Jest to film To: Rozdział 2. Zalecam obejrzeć go nie z lektorem, a z napisami.

Większość dziewcząt początkowo wydaje się niechętna, ale Harper, chcąc spędzić więcej czasu z Nathanem, akceptuje i udaje się przekonać resztę dziewcząt. Podjeżdżając do nawiedzonego domu, zauważają, że jest nieco nudny i skromny. Dom jest pokryty umiarkowaną ilością dekoracji, ale wydaje się, że jest lekko tandetny. Naszą główną bohaterką jest Harper, którą gra Katie Stevens. Prawdopodobnie najbardziej znana jest ze swojej pracy telewizyjnej. Jest jedną z gwiazd The Bold Type, czyli Dziewczyny nad wyraz.

Czy możemy go porównać z horrorem Halloween?

Przy drzwiach wita ich mężczyzna w klasycznej masce klauna. Niestety to nie Joker. Na niego musimy jeszcze poczekać. Mężczyzna zachowuje się bardzo dziwnie, ale instruuje, jak wejść do nawiedzonego domu i informuje ich, że muszą podpisać formularz zgody i przechowywać telefony w sejfie, zanim wejdą do środka. Grupa się zgadza i wchodzą do środka. Dom wydaje się początkowo nieco tandetny, a wiele atrakcji wygląda na tanie i pozbawione blasku. Pierwsze naprawdę szokujące spotkanie grup ma miejsce, gdy dochodzą do pokoju oddzielonego szklaną ścianką. Pokoju, gdzie po drugiej stronie wiedźma topi twarz kobiety gorącym żelaznym prętem. Grupa początkowo nie jest pewna, czy to prawda, ale nadal zakłada, że ​​musi być fałszywa. Niestety tak nie jest.

Grupa zostaje rozdzielona, ​​a sprawy stają się jeszcze bardziej niepewne, gdy dowiadujemy się, że zamaskowani pracownicy kontrolują nawiedzony dom zza kulis, celowo uruchamiając pułapki i goniąc studentów różnymi rzeczami. Bohaterowie dokonują szczególnie mądrego wyboru, kiedy wreszcie ujawniają, jak wyglądają pracownicy za maskami. Cały film Haunt 2019 staje się w końcu bardziej tradycyjnym filmem. Film kończy się w dość przewidywalny, choć satysfakcjonujący gwałtowny sposób. Pomimo tego, że historia opiera się na niektórych horrorach i stereotypach, kłamałbym, gdybym powiedział, że ten horror jest słaby.

Oryginalny tytuł Haunt
Udostępniono20

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Laleczka (Child’s Play) 2019
Szybcy i Wściekli 5
Tajemnica anioła
Za szybcy, za wściekli
Kolor z przestworzy 2020
Ghosts of War 2020
Więzień labiryntu: Próby ognia
Szybcy i Wściekli 6
Zagubiona kula
Pełzająca śmierć (Crawl)
The Courier 2019
Slender Man
×
Życzymy miłego seansu!