Hello, Love, Goodbye 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Hello, Love, Goodbye 2019

Hello, Love, Goodbye 2019

PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Romantyczna historia

Cały film Halo, Love Goodbye to historia miłosna. Widzimy tutaj historię, która rozgrywa się w Hongkongu. Koncentruje się na życiu nowo przybyłej  Joy Fabregasa, która ma dyplom pielęgniarski na Filipinach. Ale podjęła pracę jako pomocnik domowy w Hongkongu, aby wesprzeć swoją rodzinę. Rodzina na pierwszym miejscu, nie tak jak w filmie Na ringu z rodziną. Oczywiście tam jest to zrobione w formie komedii.

Jednym z nich jest fikcyjne przedstawienie życia pomocnika z Hongkongu w świetle doświadczeń Joy. W rzeczywistości film poświęca swój czas na przedstawienie tego świata, pozbawiając miasto jego typowego uroku i luksusu. Odsłaniaja ulice i chodniki wypełnione tekturowymi matami wypełnionymi zmęczonymi Filipinami.. Garcia-Molina dokłada wszelkich starań, aby nie ozdabiać trudów połyskiem. Nie chce kolorować historii, chce pokazać ją dokładnie taką jaką jest.

Gdzie oglądać cały film Hello, Love, Goodbye online?

Film rozpoczyna się od zdjęcia odlotów i przylotów na międzynarodowe lotnisko HK. W tle jest głos kobiecy, prawdopodobnie głos Joy Fabregas. To główna bohaterka, wyrażająca myśli nowego przybysza, opisujący miejsca takie jak Hongkong, jako po prostu tymczasowe miejsce. Przybywasz tutaj, zostajesz na chwilę, a potem odlatujesz. Zdanie to podsumowuje sposób myślenia Joy dotyczący jej 2-letniej umowy. Poznaje Ethana, charyzmatycznego playboya, który pracuje jako barman, aby wesprzeć swojego chorego ojca i młodszych braci. Ethan żarliwie kłóci się z Joy, która opiera się jego urokom, mimo że powoli, ale nieuchronnie zbliża się do romantycznej relacji z nim. Takie są właśnie romantyczne historie.

Ja zdecydowanie bardziej wolę obejrzeć dobry horror taki jak To: Rozdział 2. Tutaj odnajdujemy mocne strony filmu i jego najtrwalsze momenty. Najwyraźniej Garcia-Molina ma serce do trudnej sytuacji domowych pomocników, wypełniając swój film scenami i wymianami, które w prawdziwie melodramatyczny sposób przekazują całą gamę poświęceń, które te kobiety muszą znosić. Są to historie z życia wzięte.

Warto obejrzeć ten film z napisami bez lektora

Nawet gdy scenariusz ustanawia romantyczne napięcie między Joy a Ethanem, film przenosi widzów w świat filipiński w Hongkongu, przedstawiając ich regularne niedzielne spotkanie w centralnym Hongkongu, parku, w którym mieszkają filipińscy pomocnicy. Ci ludzie potrafią łączyć się ze swoimi rodakami, rozmawiać w języku tagalog lub rodzimym dialekcie. Dzielą się jedzeniem filipińskim, a także na ogół łagodzą tęsknotę za domem i lęki przed separacją od ojczyzny i rodzin. Każdy sobie tutaj pomaga w trudnych chwilach. Postawa godna podziwu.

 

Hello, Love, Goodbye 2019
Oryginalny tytuł Hello, Love, Goodbye
Ranking IMDb 7.6 365 głosów
Ranking TMDb 5.7 32 głosów

Reżyser

Obsada

Kathryn Bernardo isJoy Fabregas
Joy Fabregas
Alden Richards isEthan Del Rosario
Ethan Del Rosario
Maymay Entrata isMary Dale Fabregas
Mary Dale Fabregas
Maricel Laxa isJoy's mother
Joy's mother
Jameson Blake isEdward Del Rosario
Edward Del Rosario
Lito Pimentel isEthan's father
Ethan's father
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wilcze echa
El Camino: A Breaking Bad Movie
Mroczne wody
Skłodowska (Radioactive) 2020
Dzięki Bogu
Wynajmij sobie chłopaka
The Informer 2019
Let’s Dance 2019
Osierocony Brooklyn
Sztokholm 2019
The Courier 2019
Midsommar