What's happening?

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 163

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! - zalukaj online

Komedia, w której nic nie jest czarno-białe.Jan. 30, 2019France98 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7.7 12 głosów

Reżyser

Obsada

Christian Clavier isClaude Verneuil
Claude Verneuil
Chantal Lauby isMarie Verneuil
Marie Verneuil
Ary Abittan isDavid Benichou
David Benichou
Medi Sadoun isRachid Benassem
Rachid Benassem
Noom Diawara isCharles Koffi
Charles Koffi
Émilie Caen isSégolène
Ségolène

Gdzie oglądać I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! online?

Przed nami wspaniały film I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! Nie am to jak dobra komedia. Wszystkie cztery córki Claude’a i Marie Verneuilów poślubiły imigrantów. Pokonawszy ten „test”, para z klasy średniej jest teraz na emeryturze. Są szczęśliwymi dziadkami, gdy nagle stają przed nowym zagrożeniem. Możliwym odejściem swoich córek za granicę, z ich odpowiednimi mężami. W Paryżu ich zięciowie są stale przypominani o kolorze skóry lub statusie imigrantów pierwszego lub drugiego pokolenia. Chcąc zapobiec odejściu ich córek i ich rodzin, Claude i Marie stosują różne strategie. W tym wynajęcie grupy miejscowych, aby przekonać ich o zaletach mieszkania we Francji.

Jeśli chodzi o dowcipy i chichoty, Francuzi nie powstrzymują się. Dlatego burzliwa romantyczna francuska komedia Qu’est-ce qu’on Encore Fait au Bon Dieu (Serial Bad Weddings 2, czyli po polsku I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!) przyniosła 2,15 mln widzów kina w pierwszym tygodniu premiery. Następnie 6 milionów w ciągu miesiąca od premiery. Oryginalny film „Qu’est-ce qu’on a Fait au Bon Dieu” (I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!) wydany w 2014 roku i wyreżyserowany przez Philippe’a de Chaverona. Opowiada historię Verneuils. Rodziny złożonej z Gaullistowskiego ojca, katolika. Matka i ich cztery córki znajdują miłość w bardzo różnych miejscach.

Płakałem ze śmiechu

Córki Verneuila są żonami mężczyzn o różnym pochodzeniu etnicznym, rasowym i religijnym. Jedna jest z algierskim muzułmaninem. Druga z sefardyjskim Żydem. Trzecia z Chińczykiem. Natomiast czwarta z otwartą perspektywą na religię i katolickim Afrykaninem Zachodnim. Wszyscy znaleźli miłość i kompatybilność u swoich partnerów. Jednak ich rodzice mają problemy z pogodzeniem się z różnicami rasowymi i religijnymi. I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże online podobał się chyba każdemu widzowi. Ale nic dziwnego bo ta komedia ma w sobie to coś.

Po udawaniu, że tak długo przyjmują swoich zięć, ukryte uprzedzenia w końcu wychodzą na jaw… przy pomocy kieliszka wina. Chociaż jego metoda walki z rasą i religią jako forma komicznej ulgi pozostawiała niektórych widzów filmowych w refleksji. Zastanawiających się, czy dla większości Francuzów kilka satyrycznych dźgnięć w czyjąś rasę lub religię nie jest bardziej obraźliwe niż śmieszne. Wynika to z ich wartości „dowcipu”, w przeciwieństwie do „humoru” anglosaskiego.

Dowcip jest często bardziej brutalny, poniżej pasa i drwi z innych. Z drugiej strony, Amerykanie i Brytyjczycy mają tendencję do śmiechu z siebie, w przeciwieństwie do śmiechu z innych. Anglo-saksoński humor jest uważany za bardziej łagodny, emocjonalny i genialny. Zwiastuny Bon Dieu 1 i 2 miały filtry zerowe, tak jak chcieliby tego Francuzi. Używając klisz i stereotypów, które byłyby uważane za przestarzałe i zbyt dalekie dla Brytyjczyków i Amerykanów. Wydanie filmu, zamiast być rozdartym w mediach społecznościowych, zyskało wiele pochwał i pochwał za rentowność.

Pikantny dowcip to podstawa

To kontynuacja francuskiego przeboju Bon Dieu, który zebrał nieco ponad 100 milionów dolarów. ” Satyryczny teledysk został również wydany w celu promocji Bon Dieu 2, zanim film trafił do kin. Film zięciów Verneuila osiągnął ponad 400 000 wyświetleń w YouTube i ponad 9 000 polubień. Chwalony przez widzów za wykorzystanie tradycyjnego francuskiego dowcipu. Bezpośredniość wykorzystywana w walce z uprzedzeniami i rasizmem była zgodna z francuskim dowcipem, odwołując się do wielu francuskich widzów jako forma zbliżenia osób o różnym pochodzeniu, rozpoznając różnice, zwracając się do nich i znajdując wspólną płaszczyznę.

Wbrew powszechnej opinii niektórzy francuscy widzowie uznali film za niesmaczny i nie są sami. Kiedy pierwsza wersja filmu była w trakcie wydawania w Ameryce pod tytułem Serial Bad Weddings, rasowy i religijny komentarz i retoryka przeznaczona do śmiechu zostały uznane przez amerykańskich dystrybutorów za wątpliwe. W obawie przed wzbudzeniem kontrowersji film nigdy nie trafił na duży ekran w Ameryce. Różnice w kulturze i klimacie politycznym między Francuzami i Amerykanami sprawiają, że wątki filmowe i humor łatwo się gubią w tłumaczeniu. Jednak pomimo kontrowersji, dwa hity kasowe były w stanie przyciągnąć miliony widzów z różnych środowisk przed wielkim ekranem na noc śmiechu i krytyki.

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
Oryginalny tytuł Qu'est-ce qu'on a encore fait au Bon Dieu ?
Ranking IMDb 6.1 7,835 głosów
Ranking TMDb 5.857 1,092 głosów

Opinie widzów na temat filmu I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono168