What's happening?

Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 126

Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1

Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1 online

Ogień płonie jaśniej w ciemności.Nov. 18, 2014USA123 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9.2 5 głosów

Reżyser

Obsada

Jennifer Lawrence isKatniss Everdeen
Katniss Everdeen
Josh Hutcherson isPeeta Mellark
Peeta Mellark
Liam Hemsworth isGale Hawthorne
Gale Hawthorne
Woody Harrelson isHaymitch Abernathy
Haymitch Abernathy
Elizabeth Banks isEffie Trinket
Effie Trinket
Julianne Moore isPresident Alma Coin
President Alma Coin
Philip Seymour Hoffman isPlutarch Heavensbee
Plutarch Heavensbee
Stanley Tucci isCaesar Flickerman
Caesar Flickerman
Donald Sutherland isPresident Snow
President Snow

Pierwsza część finału

Bohaterka Katniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym. Dystrykcie, który wbrew kłamliwej propagandzie przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Czy im się to uda? Czy bohaterzy wygrają z okropnym prezydentem? Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa. Jest nadzieją na lepsze jutro dla wielu ludzi.

Nowy film, który pojawia się tuż po wydarzeniach z Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia. Katniss (Jennifer Lawrence) znajduje się w trzewiach dużego podziemnego kompleksu wojskowego. Nagle staje się poszukiwaną postacią narastającego buntu. Jej akty buntu przeciwko prezydentowi Snowowi (Donaldowi Sutherlandowi) i Kapitolowi podczas Igrzysk Śmierci skutecznie zasiały ziarna rewolucji. Zainspirowała ona mieszkańców Panem do powstania przeciwko swoim faszystowskim władcom i próby odzyskania swojego kraju. Ale gdy kraj znajduje się na skraju wojny, Katniss musi nie tylko zdecydować, czy weźmie na siebie odpowiedzialność za kierownictwo, które zostało jej powierzone, ale także spróbować znaleźć sposób na uratowanie Peety (Josh Hutcherson). Wróg uwięził go i zaczął przeprowadzać na nim badania.

Krwawe te Igrzyska Śmierci

Roztrzygnięcie i tak nastąpi w filmie Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2. Podczas gdy niektóre postacie po prostu dokonują przynależności do kamizelek, podobieństwa między złośliwym prezydentem Snowem a przywódcą zbuntowanej Alma Coin (Julianne Moore) są jasne. Obie strony walczą o dominację fal radiowych. Katniss może wymagać, by rebelianci uratowali Peetę, ale jego podstawową rolą jest udział w przerażających wywiadach na antenie. Współczesne wydarzenia światowe budzące okropne podejrzenia na temat obecnej władzy. 

Gdzie oglądać cały film Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1?

Cały film Kosogłos – Część 1 można zaliczyć do filmu wojennego. To, co imponuje, odróżnia go od swoich przebojowych braci, to zaskakująco mała zależność, jaką ma od sekwencji akcji, wybuchów i przemocy na ekranie. Zamiast tego opowiada się za znacznie bardziej fascynującym podejściem politycznym i osobistym. Widzimy świat oczami Katniss. Jest to potrzebne, aby zmotywować ludzi do działania. Nastoletnia łuczniczka jest z pewnością odważna i bohaterska w obliczu niebezpieczeństwa. Udowodniła to nie raz, a czy uda jej się to udowodnić po raz kolejny to zobaczcie sami.

 

Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Oryginalny tytuł The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
Ranking IMDb 6.6 404,555 głosów
Ranking TMDb 6.8 10,476 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono14