What's happening?

Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 312

Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2

Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2 online

Ogień zapłonie na zawsze.Nov. 18, 2015USA136 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Reżyser

Obsada

Jennifer Lawrence isKatniss Everdeen
Katniss Everdeen
Josh Hutcherson isPeeta Mellark
Peeta Mellark
Liam Hemsworth isGale Hawthorne
Gale Hawthorne
Woody Harrelson isHaymitch Abernathy
Haymitch Abernathy
Elizabeth Banks isEffie Trinket
Effie Trinket
Julianne Moore isPresident Alma Coin
President Alma Coin
Philip Seymour Hoffman isPlutarch Heavensbee
Plutarch Heavensbee
Stanley Tucci isCaesar Flickerman
Caesar Flickerman
Donald Sutherland isPresident Snow
President Snow

No to mamy ostatnią część

Jest to kontynuacja pierwszej części Kosogłosa. Katniss Everdeen i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywą przeciwko Kapitolowi. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Wspierają ją tacy ludzie jak Gale’a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Josh Hutcherson). Bohaterka planuje zamach na prezydenta Snowa. Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem. Dużo większym niż cokolwiek, co wcześniej przeżyła na arenach Igrzysk Śmierci.

Ten ostatni film Igrzysk śmierci jest tak nieustępliwie uroczysty, że czasami sprawi, że będziesz tęsknił za komediami typu Na bank się uda albo filmami Smarzowskiego typu Kler. Ale powaga celu w tym zadziwiająco napiętym filmie wojennym jest zrozumiała. Oczywiście nie jest to taki film wojenny jak Legiony

Lubicie tych aktorów?

Po dwóch zaskakująco ekscytujących filmach Igrzysk śmierci ubiegłoroczna premiera Kosogłosu – część 1 była niezapomniana. Okrutna zabawa z gier była nieobecna. Tak jakby zrobili zupełnie nowy film. Cały film zarobił ponad 100 milionów dolarów mniej dla studia Lionsgate niż poprzednia część.

Niestety, nadal odczuwalny jest dziwny klimat z Kosogłos – część 1. Pomimo zauważalnej poprawy w niektórych obszarach. Tempo, które było tak ściśle kontrolowane w pierwszych dwóch filmach, jest dziwnym bałaganem. Zaczyna się boleśnie, a następnie pędzi. Oczywiście chodzi przede wszystkim o stres pourazowy. Społeczeństwo Panem bada, w jaki sposób rządy wykorzystują strach do kontrolowania nas. To historie bohaterów dotyczą szkód spowodowanych przemocą. Zawsze zwycięska Katniss (Jennifer Lawrence) jest tak samo złamana, jak prany mózg Peeta (Josh Hutcherson). Czasami ten film sugeruje, że nawet jeśli przeżyje, niewiele jej pozostanie.

Gdzie oglądać cały film Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2?

Chociaż Katniss początkowo mówi się, aby ustąpiła po nadchodzącym konflikcie, przesuwa się na przód bitwy i znajduje się wraz z grupą  żołnierzy w środku wojny pełnej pułapek. Droga do potencjalnej harmonii polega na tym, że Katniss nie zatrzymuje się przed niczym. Chce zabić odpowiedzialnego człowieka, czyli prezydenta Snowa. Nawet jeśli oznacza to poświęcenie się. Jennifer Lawrence jest tutaj twarda jak skała, ma stalowe oczy, ale żeliwną skórę, która grozi rozbiciem pod jednym uderzeniem. Skrypt nie zawsze jej pomaga jej. 

Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Oryginalny tytuł The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
Ranking IMDb 6.5 277,532 głosów
Ranking TMDb 6.8 7,930 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono5