What's happening?

Igrzyska śmierci ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 271

Igrzyska śmierci

Igrzyska śmierci online

Świat będzie patrzył.Mar. 12, 2012USA142 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6.5 2 głosy

Reżyser

Gary Ross
Reżyser

Obsada

Jennifer Lawrence isKatniss Everdeen
Katniss Everdeen
Josh Hutcherson isPeeta Mellark
Peeta Mellark
Liam Hemsworth isGale Hawthorne
Gale Hawthorne
Woody Harrelson isHaymitch Abernathy
Haymitch Abernathy
Elizabeth Banks isEffie Trinket
Effie Trinket
Stanley Tucci isCaesar Flickerman
Caesar Flickerman
Donald Sutherland isPresident Snow
President Snow
Wes Bentley isSeneca Crane
Seneca Crane
Toby Jones isClaudius Templesmith
Claudius Templesmith

Po prostu piękny film

Powiem szczerze, aktorka Jennifer Lawrence robi robotę w każdym filmie. Zarówno tutaj jak w filmie Czerwona jaskółka. Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach. Jest to coroczny turniej organizowany przez bezwzględne władze. Katniss zgłasza się na ochotnika by zająć miejsce młodszej siostry. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się być kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik. 

Kolejna część zapowiada się również ciekawie. Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia będzie można zobaczyć już niedługo. Cała Ameryka Północna stała się państwem totalitarnym, traumatycznym z powodu chronicznych braków żywności. Zainspirowały one powstanie ludzi w odległych regionach, które zostało brutalnie stłumione. 

Igrzyska śmierci to adaptacja pierwszej z zestawu trzech fantastycznych książek. Powieści skierowanych do młodszych czytelników Suzanne Collins. W tych książkach nastolatki z 12 dystryktów postapokaliptycznego narodu zwanego Panem spotykają się ze sobą w corocznym konkursie. To jest walka na śmierć i życie.

Gdzie oglądać cały film Igrzyska śmierci online?

W ten sposób władze mają nadzieję wytrzepać skłonność ludzi do przemocy i urazy. Podobnie jak w filmie Pierwsza Noc Oczyszczenia. Początkowo przerażeni, wybrani zawodnicy uspokajają się w luksusach przed konkursem. Mieszkają na ubogich w brud obszarach wiejskich. Ale wybrani nastolatkowie przenoszą się do lśniącej futurystycznej metropolii wykraczającej poza ich marzenia, gdzie ludzie pokazują ogromne bogactwo. 

Peeta wyznaje swoje uczucia do Katniss (Jennifer Lawrence). Igrzyska Śmierci podnoszą napięcie. Myśl o kochankach, którzy muszą walczyć ze sobą na śmierć. To zaczyna elektryzować publiczność w telewizji, a prośby o zmianę zasad kierują do złego prezydenta, granego, być może nieuchronnie, przez Donalda Sutherland. Ale czy Peeta gra tylko przed kamerami czy jego uczucie jest prawdziwe? Dowiecie się po oglądnięciu tej i kolejnych części Igrzysk Śmierci.

Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Oryginalny tytuł The Hunger Games
Ranking IMDb 7.2 830,698 głosów
Ranking TMDb 7.1 15,105 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Igrzyska śmierci online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Igrzyska śmierci online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Igrzyska śmierci nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Igrzyska śmierci na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono3