Igrzyska śmierci - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Igrzyska śmierci

Igrzyska śmierci

Świat będzie patrzył.142 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6.5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Po prostu piękny film

Powiem szczerze, aktorka Jennifer Lawrence robi robotę w każdym filmie. Zarówno tutaj jak w filmie Czerwona jaskółka. Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach. Jest to coroczny turniej organizowany przez bezwzględne władze. Katniss zgłasza się na ochotnika by zająć miejsce młodszej siostry. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się być kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik. 

Kolejna część zapowiada się również ciekawie. Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia będzie można zobaczyć już niedługo. Cała Ameryka Północna stała się państwem totalitarnym, traumatycznym z powodu chronicznych braków żywności. Zainspirowały one powstanie ludzi w odległych regionach, które zostało brutalnie stłumione. 

Igrzyska śmierci to adaptacja pierwszej z zestawu trzech fantastycznych książek. Powieści skierowanych do młodszych czytelników Suzanne Collins. W tych książkach nastolatki z 12 dystryktów postapokaliptycznego narodu zwanego Panem spotykają się ze sobą w corocznym konkursie. To jest walka na śmierć i życie.

Gdzie oglądać cały film Igrzyska śmierci online?

W ten sposób władze mają nadzieję wytrzepać skłonność ludzi do przemocy i urazy. Podobnie jak w filmie Pierwsza Noc Oczyszczenia. Początkowo przerażeni, wybrani zawodnicy uspokajają się w luksusach przed konkursem. Mieszkają na ubogich w brud obszarach wiejskich. Ale wybrani nastolatkowie przenoszą się do lśniącej futurystycznej metropolii wykraczającej poza ich marzenia, gdzie ludzie pokazują ogromne bogactwo. 

Peeta wyznaje swoje uczucia do Katniss (Jennifer Lawrence). Igrzyska Śmierci podnoszą napięcie. Myśl o kochankach, którzy muszą walczyć ze sobą na śmierć. To zaczyna elektryzować publiczność w telewizji, a prośby o zmianę zasad kierują do złego prezydenta, granego, być może nieuchronnie, przez Donalda Sutherland. Ale czy Peeta gra tylko przed kamerami czy jego uczucie jest prawdziwe? Dowiecie się po oglądnięciu tej i kolejnych części Igrzysk Śmierci.

Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Igrzyska śmierci
Oryginalny tytuł The Hunger Games
Ranking IMDb 7.2 802,500 głosów
Ranking TMDb 7.1 15,105 głosów

Reżyser

Gary Ross
Reżyser

Obsada

Jennifer Lawrence isKatniss Everdeen
Katniss Everdeen
Josh Hutcherson isPeeta Mellark
Peeta Mellark
Liam Hemsworth isGale Hawthorne
Gale Hawthorne
Woody Harrelson isHaymitch Abernathy
Haymitch Abernathy
Elizabeth Banks isEffie Trinket
Effie Trinket
Stanley Tucci isCaesar Flickerman
Caesar Flickerman
Donald Sutherland isPresident Snow
President Snow
Wes Bentley isSeneca Crane
Seneca Crane
Toby Jones isClaudius Templesmith
Claudius Templesmith
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1
Shazam!
Gwiezdne Wojny: Część VI – Powrót Jedi
Jumanji: Następny poziom
Tomb Raider 2018
Grinch 2018
Piotruś Królik
Cisza 2019
Spider-Man Uniwersum
Brightburn: Syn ciemności
Król Lew 2019
King’s Man: Pierwsza misja