What's happening?

Iniemamocni 2 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 298

ONLINE HD 18875 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Iniemamocni 2

Iniemamocni 2 online

Jun. 14, 2018USA118 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.4 33 głosy

Reżyser

Brad Bird
Reżyser

Obsada

Craig T. Nelson isBob Parr / Mr. Incredible (voice)
Bob Parr / Mr. Incredible (voice)
Holly Hunter isHelen Parr / Elastigirl (voice)
Helen Parr / Elastigirl (voice)
Sarah Vowell isViolet Parr (voice)
Violet Parr (voice)
Eli Fucile isJack-Jack Parr (voice)
Jack-Jack Parr (voice)
Huck Milner isDashiell Parr (Dash) (voice)
Dashiell Parr (Dash) (voice)
Nicholas Bird isMonster Jack-Jack (voice)
Monster Jack-Jack (voice)
Samuel L. Jackson isLucius Best / Frozone (voice)
Lucius Best / Frozone (voice)
Bob Odenkirk isWinston Deavor (voice)
Winston Deavor (voice)
Catherine Keener isEvelyn Deavor (voice)
Evelyn Deavor (voice)
Brad Bird isEdna Mode (voice)
Edna Mode (voice)

Ulubiona bajka dzieci

To naprawdę niesamowite, że pierwszy film ukazał się w 2004 roku. Tuż przed eksplozją filmów o superbohaterach Marvela zmieniających pogodę kulturową. Tworząc widownię, dla której niekanoniczne postacie Iniemamocni i satyryczna dekonstrukcja konwencji superbohaterów nie są całkowicie chłodne, jakkolwiek czule przeznaczone. Ale film Iniemamocni 2 jest dla mnie nadal najlepszym filmem ze studia Pixar. Chyba, że mowa o produkcji takiej jak Król Lew 2019 online. Arcydziełem złotej ery cyfrowej animacji fabularnej z lat trzydziestych. Kiedy grafika tych filmów zaparła dech w piersiach. Jak wszyscy się zmieniliśmy. Identyfikator Pixara wciąż mnie fascynuje, a następnie włączająca nas w puste i pełne wyzwań spojrzenie.

Przez lata Pixar skupiał się na oryginalnych filmach, ignorując trend kontynuacji, tak powszechny w rozrywce dla dzieci. Jasne, były dwie części do Toy Story, ale to był wyjątek.  Chociaż już teraz można obejrzeć cały film Toy Story 4 CDA. Obecnie firma regularnie zmienia oryginalne projekty, takie jak Gdzie jest Nemo. Ale nawet gdy krytycy opłakiwali sequel, który wyrządził firmie, zawsze istniało zastrzeżenie. Animowany klasyk Brad Birda z 2004 roku wydawał się najbardziej gotowym do kontynuacji filmem w całym kanonie Pixar. To była historia pochodzenia, pierwszy rozdział wszechświata czekający na zbadanie.

Gdzie oglądać Iniemamocni 2 online CDA?

Z jakiegoś powodu powrót do świata Iniemamocnych trwał 14 lat, ale dobrą wiadomością jest to, że ten świat nie czuje się zdezaktualizowany. W rzeczywistości Bird i jego współpracownicy mądrze zaktualizowali go do późnych lat. Jednocześnie zachowując wierność temu, co kochaliśmy w pierwszym filmie. Zrobili to, co powinien zrobić świetny animowany sequel. Czyli kontynuować rozwijanie motywów oryginalnych, jednocześnie tworząc nowe terytorium. Tak jak w filmie Jak wytresować smoka 3 CDA. To inteligentny, piękny, zabawny film rodzinny. Innymi słowy, dokładnie to, czego chcemy od Pixar. Polecam to wszystkim rodzicom. Śmiało możecie puścić tę bajkę swoim dzieciom.

W pewnym sensie rozczarowujące jest to, że cały film Iniemamocni 2 właśnie zaczyna się tam, gdzie kończy się pierwszy film. Chciałbym zobaczyć Iniemamocni 14 lat później, na początku lat 80. Oglądać go z Jack-Jackiem, nastolatkiem, młodymi dziećmi i ekipą Iniemamocni. Znakomicie wyrażonych przez Craiga T Nelsona, Holly Hunter i Samuela L Jacksona, którzy przeszli na emeryturę. Ale jak wspaniale jest zobaczyć ich z powrotem w tym zabawnym, ekscytującym, choć mniej śmiałym filmie.

A Waszym dzieciom się podoba? A może Wam samym też?

Reżyser Bird nie marnuje czasu na dostanie się do tej historii, sprytnie zbierając tam, gdzie skończył się ostatni film. Oczywiście, minęło 14 lat w realnym świecie, ale animacja pozwala na zawieszenie czasu. Widzimy więc atak Underminera, zagłębiający się w miasto, okradający jego brzegi od dołu i obserwujemy, jak rodzina Parrów próbuje go powstrzymać. Robią to, ale w metropolii jest tyle szkód, że nikt nie chce im podziękować. W sprytny sposób, który z pewnością zainspiruje niektórych myślicieli o tym, jak odzwierciedla to naszą obecną kulturę, urzędnicy raczej pozwolą przestępcom uciec. Banki mają ubezpieczenie i nie byłoby tak wielkiego zniszczenia. I to właśnie zniszczenie doprowadziło do kryminalizacji aktywności superbohaterów. 

Kontynuacja powraca do znanych tropów. Rodzina nadal żyje w cieniu nielegalności. Jeden z nich jest oddzielony od paczki przez tajemniczą bogatą osobę, co wymaga dramatycznego spotkania ratunkowego. Tym razem z rodziną kontaktuje się korporacja z bratem i siostrą, Winstonem Deavorem (Bob Odenkirk) i Evelyn Deavor (Catherine Keener), której nieżyjący już ojciec był wielkim fanem powojennych superbohaterów pierwszej generacji, a teraz jego Dorosłe dzieci mają plan nowej ofensywy, aby przekonać polityków, by zmienili zdanie na temat zakazu. I chcą, aby Elastyna stała się twarzą tej kampanii, więc alfa Pan Iniemamocny będzie musiał połknąć swoją dumę i przyzwyczaić się do tego. Ale oczywiście rodzeństwo Deavor nie jest dokładnie tym, czym się wydaje.

Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Iniemamocni 2
Oryginalny tytuł Incredibles 2
Ranking IMDb 7.6 239,636 głosów
Ranking TMDb 7.6 6,627 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Iniemamocni 2 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Iniemamocni 2 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Iniemamocni 2 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Iniemamocni 2 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono30