Irlandczyk 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Irlandczyk 2019

Irlandczyk 2019

PG
Twoja ocena: 0
5.8 4 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Wspaniała obsada, będzie się działo!

Na znak trwającej zmiany władzy w Hollywood, 100-milionowy film gangsterski Martina Scorsese Irlandczyk 2019 CDA, jego dziewiąty z Robertem De Niro, został porwany przez Netflix. Stację, która jest w trakcie finalizowania umowy o wydanie filmu do 93 milionów subskrybentów w 190 krajach. Cały film Irlandczyk wywołuje wiele szumów z wielu powodów. Jest to nie tylko pierwszy film Martina Scorsese od 2016 roku, ale także jednoczy kilku wielkich aktorów. Takich jak Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci, Harvey Keitel. Krótko mówiąc obsada idealna. Przynajmniej dla mnie. Dla fanów takich genialnych obsad polecam film Przemytnik 2018 lektor CDA.

Film miał być wspierany przez Paramount, ale wraz z 12-letnim przewodniczącym, Bradem Greyem, zespół Scorsese przygotował kolejną paczkę. Jak ujął to ktoś bliski transakcji, że Film Scorsese jest ryzykowną transakcją, a Paramount nie jest w stanie podjąć ryzyka. W ten sposób może zrealizować projekt, który chce. Netflix poszerza swoją bibliotekę o kolejny film, podejrzewam, że będzie lepszy jak film Potrójna Granica. Streszczenie dołączone do pierwszego oficjalnego zwiastuna brzmi ciekawie. Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci występują w filmie Martina Scorsese Irlandczyk 2019, epickiej sadze zorganizowanej przestępczości w powojennej Ameryce. Historia opowiadana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheerana, który pracował u boku niektórych z najbardziej znanych postaci XX wieku.

Przez dziesięciolecia film kronika jednej z największych nierozwiązanych tajemnic w historii Ameryki. Mowa o zniknięciu legendarnego szefa związku, Jimmy’ego Hoffy. Cały film oferuje monumentalną podróż przez ukryte korytarze zorganizowanej przestępczości. Dokładniej jej wewnętrzne funkcjonowanie, rywalizację i powiązania z głównym nurtem polityki. Żyjemy teraz w świecie, w którym Netflix jest w lepszej pozycji niż jakiekolwiek większe studio do nakręcenia filmu gangsterskiego Martina Scorsese. Jeżeli lubicie Netflixowe produkcję to na zabicie czasu możecie obejrzeć film Polar 2019.

Gdzie oglądać cały film Irlandczyk 2019 online CDA?

Steve Zaillian zaadaptował scenariusz do filmu Irlandczyk 2019 z książki Charlesa Brandta o tytule I Heard You Paint Houses, która szczegółowo opisuje życie Franka Sheerana, mordercę mafii, którego znakomita kariera jest dziś najbardziej znana z rzekomego zaangażowania w śmierć Jimmy’ego Hoffa. Film został po raz pierwszy ogłoszony w 2008 roku. Paramount zabezpieczył swoje zakłady, podnosząc prawa z Ameryki Północnej, podczas gdy meksykańska firma handlowa Fabrica de Cine wystawiła film na aukcję w Cannes. W wojnie licytacyjnej z Lionsgate, Fox i Universal sprzedał prawa do filmu za 50 milionów dolarów rosnącemu studiu STX Entertainment. Taka była cena, ponieważ hałaśliwa komedia z Leonardo DiCaprio Wilk z Wall Street była światowym hitem. Zarobiła w kasach ogromną sumę 392 miliony dolarów.

Teraz, zgodnie ze zwykłym zwyczajem, Netflix nabywa wszystkie prawa do świata. Oznacza to, że STX prawdopodobnie nie jest dostępny, podobnie jak Media Asia, która odebrała prawa do dystrybucji dla Chin. Film nie ma oficjalnej daty początkowej. Źródła podają, że będzie miał premierę w 2019 roku z ograniczoną liczbą filmów kwalifikujących do Oscara. W filmie Irlandczyk 2019 De Niro sprawi, że ponownie spojrzą na mistrzów efektów specjalnych. Jego gwiazdor Al Pacino i inne talenty są nadal w trakcie negocjacji. Na Netflixie nie będzie żadnych ograniczeń dotyczących długości. To bardzo dobra informacja dla fanów długiego oglądania filmów.

Irlandczyk 2019
Irlandczyk 2019
Irlandczyk 2019
Irlandczyk 2019
Irlandczyk 2019
Oryginalny tytuł The Irishman

Reżyser

Obsada

Robert De Niro isFrank 'The Irishman' Sheeran
Frank 'The Irishman' Sheeran
Al Pacino isJimmy Hoffa
Jimmy Hoffa
Joe Pesci isRussell Bufalino
Russell Bufalino
Harvey Keitel isAngelo Bruno
Angelo Bruno
Ray Romano isBill Bufalino
Bill Bufalino
Stephen Graham isAnthony Provenzano
Anthony Provenzano
Kathrine Narducci isCarrie Bufalino
Carrie Bufalino
Craig Vincent isEdward Grady Partin
Edward Grady Partin
Udostępniono34

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Obywatel Jones
Polityka 2019
Proxima
Feel the Beat
Bliźniak (Gemini Man) 2019
Cóż za piękny dzień
Mowa ptaków 2019
Wszystkie jasne miejsca
Polaroid
Zjazd (Downhill) 2020
Szybcy i Wściekli 8
Bad Boys for Life 2020