Iron Sky. Inwazja - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Iron Sky. Inwazja

Iron Sky. Inwazja

90 Min.PG
Twoja ocena: 0
5.7 11 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Iron Sky. Inwazja online?

Nazywa się je „Vril”, a luźno inspiruje je powieść Edwarda Bulwera-Lyttona z 1871 r., Zwana także „Nadchodząca rasa”. Jedna kolacja ma między innymi historyczne bestie w wersji Vril Hitlera, Margaret Thatcher, Kim Jong-un i Caliguli. Scena ta uosabia logikę gry w powierzchownym skrypcie: jeśli wygląda surrealistycznie, umieść ją bez narastania lub konsekwencji. Australijski człowiek-góra i zawodnik sztuk walki Kit Dale pakuje energię, jak i uderzając jako sympatyczny bohater akcji; Vladimir Burlakov wyciąga wyczyn zniekształcenia rosyjskiego akcentu, mimo że pochodzi z Moskwy; Tom Green cierpi beznamiętnie jako lider kultu technologicznego „Jobsists”. Najbardziej zaangażowana jest Lara Rossi, która próbuje niemożliwości ugruntować swoją obecność w spektaklu pozbawionym grawitacji.

Takiej fabuły nikt się nie spodziewał

W 2008 roku na Festiwalu Filmowym w Cannes zagrało wiele cenionych filmów. The Laurent Cantet odszedł z upragnioną Palme D’or. Vicky Christina Barcelona Woody’ego Allena sprawiła, że ​​publiczność omdlewała, a sublime Of Time and the City Terence’a Daviesa po raz pierwszy zagrał u boku Indiany Jonesa i Kryształowej czaszki. To była sama definicja torby mieszanej. Jednak był jeden film. Nie jest jeszcze nie ukończony, który niemal ukradł show. Uzbrojony w fantastyczny pomysł i wciągający reżyser zwiastunów Timo Vuorensola prześlizgnął się w blasku i przepychu, by wzbudzić zainteresowanie swoim filmem Iron Sky. Czyli filmem o nazistach na Księżycu.

Pamiętam reakcje na ten zwiastun, a kilka lat później napisałem pierwszy właściwy artykuł na ten temat w HeyUGuys. Film był hitem i spełnił swoje szalone założenie. Szybko do 2019 r. I pojawiła się nowa gwiazda w Iron Sky. Kontynuacja, podtytuł The Coming Race, rozszerza świat stworzony przez Vuorensolę i jego zespół i robi to, co powinien zrobić każdy przyzwoity sequel: podnosi poprzeczkę przez dach.

Osiedleni na Księżycu?

Nigdy koncepcja „jednego dla zagorzałych fanów” nie była tak przydatna, jak rozrzucona, bezinteresowna, świadomie zwariowana komedia kosmiczna Timo Vuorensoli. Jego istnienie jest zaskakujące. Dopóki nie zdasz sobie sprawy, że ta kontynuacja przędzy science-fiction o nazistach na Księżycu w 2012 r. Została całkowicie crowdfunded. Coming Race rozpoczyna się w 2047 roku. do byłej nazistowskiej bazy na Księżycu. Są nominalnie kierowani przez schorowaną, królewską Renate (Julia Dietze), ale jej córka, oskarżycielka-bohaterka Obi (Lara Rossi), jest tą, która naprawdę kieruje. (Jej Star Wars ukłonem nazwy jest jedną z wielu darmowych wskazówek dotyczących kapelusza do lepszych i bardziej udanych dóbr kultury).

Iron Sky. Inwazja
Iron Sky. Inwazja
Iron Sky. Inwazja
Oryginalny tytuł Iron Sky: The Coming Race
Ranking IMDb 5.4 819 głosów
Ranking TMDb 4.6 9 głosów

Reżyser

Obsada

Udo Kier isWolfgang Kortzfleisch
Wolfgang Kortzfleisch
Julia Dietze isRenate Richter
Renate Richter
Lloyd Kaufman isComptroller
Comptroller
Stephanie Paul isVril Sarah Pallin
Vril Sarah Pallin
Kari Ketonen isVril Vladimir Putin
Vril Vladimir Putin
Tero Kaukomaa isVril Kekkonen
Vril Kekkonen
Tom Green isDonald
Donald
Edward Judge isFat Tyler
Fat Tyler
Udostępniono66

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
Bad Trip 2020
Święta nie na bogato
Gwiezdne Wojny: Część I – Mroczne Widmo
Polar 2019
Niedobrani (Long Shot)
Thor: Mroczny świat
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Historia małżeńska
Dragon Ball Super: Broly
Bloodshot 2020
Thor