What's happening?

Jak najdalej stąd ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 289

ONLINE HD 3209 Wyświetleń Report Error

  Jak najdalej stąd

  Jak najdalej stąd online

  Sep. 22, 2020PolandPG
  Twoja ocena: 0
  8.5 2 głosy

  Gdzie oglądać cały film Jak Najdalej Stąd online?

  To nie pierwszy raz kiedy tak się właśnie dzieje. Piotr Domalewski kolejny raz mocno uderzył w drzwi polskiego kina. Wcześniej zrobił to filmem Cicha noc, która przez wielu uznawana była za jeden z najważniejszych debiutów ostatnich lat. Inni znów mówili o nim jako o trafnej diagnozie Polski. Cały film idealnie pokazywał co dręczy nasze państwo. Sam sobie zawiesił wysoko poprzeczkę. Na szczęście młody reżyser swoim drugim filmem Jak najdalej stąd online potwierdza, że ​​jego wspaniały debiut nie był przypadkowy. Domalewski jest czujnym obserwatorem i kronikarzem życia zwykłych Polaków. Drugim filmem pokazał, że to nie przypadek.

  Irlandia jest dziś praktycznie drugą Polską. Zresztą można powiedzieć, że całe wyspy. W Wielkiej Brytanii jest masa Polaków. To podobny motyw jak w filmie Niedosyt (Swallow) 2020. Jestem pewny, że każdy z Was ma znajomego lub rodzinę, która jest za granicą. Czy to w stanach, czy na wyspach, czy nawet a Niemczech. Część wyjechała za chlebem do Holandii, Norwegii, a Ci odważniejsi nawet do Australii. Irlandia jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc do zarabiania. Zwykle jedziesz do Dublina i słyszysz polski na każdej innej ulicy. Podobnie jest w Chicago. Dlatego właśnie film Jak Najdalej Stąd pokazuje idealnie to, że Polacy są wszędzie.

  Kolejny, mocny, polski film

  W jednej ze scen w Jak najdalej stąd 2020 główna bohaterka filmu Ola (Zofia Stafiej) mówi, że tęskni za Polską. To gorzkie zdanie wiele mówi o sytuacji wielu polskich rodzin, które były wstrząśnięte własną sytuacją ekonomiczną. Dzieci bez ojców, małżonkowie, którzy prowadzą podwójne życie i wracają do domu tylko na wakacje. Niestety ale to dla wielu codzienność. Wyjazdy w zagraniczne delegacje, czy wiedzenie podwójnego życia. Dzieje się tak w świecie realnym ale my tego nie zauważamy.

  Nie tylko Polacy, ale także Ukraińcy, jak twierdzi sam Domalewski. Kiedy jedziemy do pracy na wyspach, w Polsce zastępują nas obywatele Ukrainy i ustalamy jeszcze niższe stawki niż dotychczas. Spirala absurdu zacieśnia się. Niemcy i Anglicy przyjeżdżają do nas na wczasy, a dodatkowo leczą sobie zęby. Tak działa niestety gospodarka. Cieszy mnie, że cały film Jak najdalej stąd pokazuje to dokładnie.

  Jak najdalej stąd
  Oryginalny tytuł Jak Najdalej Stąd
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Jak najdalej stąd online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Jak najdalej stąd online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Jak najdalej stąd online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Jak najdalej stąd na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono6

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Gdzie jesteś, Bernadette?
  Wołyń
  Feel the Beat
  Babyteeth
  Pod powierzchnią 2020
  Błąd systemu
  Sztuka ścigania się w deszczu
  Kwas (Kislota)
  Najświętsze serce
  Cisza 2019
  Zieja 2020
  Enola Holmes 2020