What's happening?

Jak poślubić milionera - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 91994 Wyświetleń Report Error

  Jak poślubić milionera

  Jak poślubić milionera

  Nov. 29, 2019PolandPG
  Twoja ocena: 0
  7.3 27 głosów

  Reżyser

  Reżyser

  Obsada

  Ciekawa polska komedia

  Cały film Jak poślubić milionera to komedia przeznaczona dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu nie czekają aż los ześle im upragnioną miłość. Oni po prostu biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Każdy chciałby mieć przystojnego milionera jako męża. Najlepiej jeszcze żeby był kochany, troskliwy, czuły i opiekował się jak najlepiej tylko potrafi. Na pewno będzie to poziomem podobne do filmu Młody Ahmed.

  Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Na to i szereg innych pytań znajdziemy odpowiedź po obejrzeniu filmu. Bardzo fajny tutuł i zachęcam go do obejrzenia po filmie Nie ma nas w domu. Jak poślubić milionera opowiada o Alicji, który przypadkiem trafia na kurs prowadzony przez autorkę bestsellerowych poradników, czyli Sonię. Sonia wychodzi z założenia, że ​​w życiu lepiej płakać w Mercedesie niż w PKSie i zdradza uczestnikom kursu sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej oporne przypadki. Możecie je przetestować i dać nam znać czy działają. 

  Gdzie oglądać cały film Jak poślubić milionera?

  Jak możemy przeczytać w opisie filmu Jak poślubić milionera będzie to bardzo zabawna komedia przeznaczona głównie dla kobiet. W obsadzie są tacy aktorzy jak Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nicodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Marty , Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz i Katarzyna Kwiatkowska.

  Jak widzimy obsada jest bardzo ciekawa i możemy zobaczyć w niej bardzo ciekawe nazwiska. Mam nadzieje, że właśnie te nazwiska dodadzą uroku to tej komedii. Jestem w delikatnym szoku, że ta komedia nie pojawi się w walentynki tylko teraz, ale co można na to poradzić. Może, któryś z producentów przeczyta tę podpowiedź i w przyszłej swojej komedii romantycznej zastosuje te informacje. Czy w życiu jest szansa poznać milionera, który na pierwszym miejscu postawi rodzinę i będzie się nią opiekował do końca życia?

  Jak poślubić milionera
  Oryginalny tytuł Jak poślubić milionera
  Ranking IMDb 4.0 111 głosów
  Ranking TMDb 7.4 6 głosów
  Udostępniono659

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Zakochany kundel 2019
  Gang zwierzaków
  Sąsiedzi
  Jumanji: Następny poziom
  Małe szczęścia 2020
  Mamma Mia! Here We Go Again
  Giń, 2020! (Death to 2020)
  Wytańcz to 2020
  Poradnik łowczyni potworów
  Sztuka ścigania się w deszczu
  Desperados 2020
  ’Ohana: Najcenniejszy skarb