Jak wytresować smoka 3 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Jak wytresować smoka 3

Jak wytresować smoka 3

104 Min.PG
Twoja ocena: 0
8.4 36 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Jak wytresować smoka 3?

Podczas gdy nowy Pixar ma Toy Story i Incredible jako solidną franczyzę, Dreamworks ma już Kung Fu Pandę oraz Shreka. Najnowszy film jest teraz jego filarem – Jak wytresować smoka 3 cały film online dubbing pl. Ale z powodu braku mocy podbicia i stania się łatwym celem dla innych plemion, które mają zostać zaatakowane. Czkawka, która tym razem również próbowała zostać przywódcą po śmierci swojego zmarłego ojca, podjęła inicjatywę poszukiwania Ukrytego Świata, który był naturalnym środowiskiem smoka. Od DreamWorks Animation pochodzi długo oczekiwana jedna z najpopularniejszych animowanych serii w historii filmu. Jak wytresować smoka: Ukryty świat. Ukryty świat jest ostateczną podróżą, nie tylko Czkawka – Szczerbatek, ale także wszyscy mieszkańcy Berka.

Kiedy czkawka musi podjąć decyzję, by poprowadzić smoki po stronie swojego ludu, zaczyna płakać. Gdy przytula Bezzębne do widzenia, nie płakałam, ale na pewno czułam silne emocje, a to pochodzi od kogoś, kto tak naprawdę nie ma WIELKIEGO pokrewieństwa z historią. Jak wytresować smoka. Eksplorując tematy akceptacji i kontynuacji, film widzi Bezzębny znajdując nową lekką furię i stając się liderem wśród ukrytego świata smoków. Dreamworks Animation udostępnił najnowszy zwiastun „How to Train Your Dragon 3: The Hidden World”, który będzie służyć jako koniec trylogii.

Inne produkcje są też dobre

Dla mnie Kung Fu Panda i jak wytresować smoka w gatunku przygodowych filmów akcji są najlepszymi produkcjami Dreamworks. Mam nadzieję, że będą następcy. Właściwie to raczej zaskakujące jest oglądanie filmu Dreamworks, który na ten czas sprawił, że poczułem się fajnie. Dla zabawy i zabawny, ale nie ma strony chram, ani serca, ani substancji. Pixar ma dzięki temu przewagę. Okazuje się, że w tym filmie jest odwrotnie. Co zaskakujące, jeśli chodzi o kontynuację pierwszego filmu, czyli dwóch pierwszych filmów, Dreamworks okazał się bardziej skuteczny niż Pixar, gdzie powstały tylko 4 filmy, a mianowicie Shrek, Madagaskar, Kung Fu Panda i How To Train Your Dragon.

Jak wytresować smoka: The Hidden World to nadchodzący w 2019 roku amerykański film animowany. Luźno oparty na serii książek o tej samej nazwie autorstwa Cressidy Cowell. Został wyprodukowany przez DreamWorks Animation i dystrybuowany przez Universal Pictures. Dwa filmy śledzą przygody młodego Wikinga, Czkawka i jego unikalnego smoka Szczerbatka, ponieważ chronią Wyspę Berka i jej ludzi przed wieloma zagrożeniami. Wygląda na to, że w trzecim i ostatnim filmie nie będzie inaczej..

Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Jak wytresować smoka 3
Oryginalny tytuł How to Train Your Dragon: The Hidden World
Ranking IMDb 7.8 36,658 głosów
Ranking TMDb 8.1 419 głosów

Reżyser

Dean DeBlois
Reżyser

Obsada

Jay Baruchel isHiccup Horrendous Haddock III (voice)
Hiccup Horrendous Haddock III (voice)
Craig Ferguson isGobber the Belch (voice)
Gobber the Belch (voice)
Gerard Butler isStoick the Vast (voice)
Stoick the Vast (voice)
America Ferrera isAstrid Hofferson (voice)
Astrid Hofferson (voice)
Jonah Hill isSnotlout Jorgenson (voice)
Snotlout Jorgenson (voice)
Christopher Mintz-Plasse isFishlegs Ingerman (voice)
Fishlegs Ingerman (voice)
Kristen Wiig isRuffnut Thorston (voice)
Ruffnut Thorston (voice)
Justin Rupple isTuffnut Thorston (voice)
Tuffnut Thorston (voice)
Cate Blanchett isValka (voice)
Valka (voice)
Djimon Hounsou isDrago Bludvist (voice)
Drago Bludvist (voice)
Udostępniono115

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
Player One
Harry Potter i Zakon Feniksa
King’s Man: Pierwsza misja
Avengers: Koniec gry
Był sobie pies 2
Aniołki Charliego 2019
Trolle 2
Togo 2019
Aladyn 2019
Legion Samobójców: Piekielna Misja
Batman: Hush
×
Życzymy miłego seansu!