What's happening?

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 87871 Wyświetleń Report Error

  Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

  Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

  Jan. 02, 2020Poland140 Min.PG
  Twoja ocena: 0
  7.9 41 głosów

  Gdzie oglądać cały film Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa online?

  Już 3 stycznia w polskich kinach ukaże się film Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. W tej polskiej produkcji zobaczymy Marcina Kowalczyka w roli mafioso, który debiutuje na dużym ekranie. Nie zabraknie też Natalii Szroeder i Natalii Siwiec. Kiedy zobaczyłem scenariusz to zrozumiałem, że po raz pierwszy w polskim kinie opowiadano o życiu gangstera i nie była to luźna interpretacja ani inspiracja. To wszystko fakty, potwierdzone informacje z pierwszej ręki. I nie przez ludzi, którzy mówili, że coś widzieli albo, że coś słyszeli. Historia opowiedziana przez prawdziwego gangstera. Film zdecydowanie lepszy niż produkcja Vegi, czyli film Polityka.

  To niesamowity film, który podbije polskie kino. To piękna opowieść o miłości i przyjaźni okrutnego mężczyzny, na którą możemy spojrzeć za 40 lat. Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których tragiczne może być pozwolenie sobie na uczucia. W życiu gangstera nie wolno mieć w sobie uczuć. Łatwo je później można wykorzystać przeciw komuś. W życiu bohatera rolę odgrywają tylko dwie osoby. Jest to najbliższa przyjaciółka i ukochana kobieta. Jego świat został zdominowany przez przemoc. Film rozpoczyna się w latach siedemdziesiątych. Młody bohater wie, że adrenalina smakuje lepiej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa także pragnienie pieniędzy, władzy i wyższości. Zapowiada się ciekawie prawda? Jedynym polskim filmem, który będzie mógł z tym konkurować to oczywiście Psy 3: W imię zasad.

  Dużo mocniejszy film, niż produkcje Patryka Vegi

  To już się stało! Dokładnie 12 grudnia w warszawskim kinie Helios Blue City odbyła się uroczysta premiera filmu. Oczywiście mowa o filmie Jak zostałam gangsterem. Historia prawdziwa. Twórcy w raz z obsadą wzięli udział w tym wydarzeniu. W roli głównej oczywiście Marcin Kowalczyk i partnerzy. W obsadzie możemy też zobaczyć takich aktorów jak: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Janusz Chabior i Piotr Rogucki. Zaproszono również inne gwiazdy, w tym Blankę Lipińską, Mameda Khalidova, Erica Lubosa, Karolinę Gilon, Klaudię El Dursi, Basię „Candy Girl” Hetmańską, Magdalenę Pieczonkę, Katarzynę Wołejnio. Z takim składem film nie może być słaby. To będzie po prostu mówiąc potocznie, petarda!

  jak zostałem gangsterem cały film cda zalukaj

  Fabuła filmu Jak zostałem gangsterem w skrócie

  To film o ludziach żyjących w czasach, w których wydaje się, że możesz kontrolować wszystko, nawet cały kraj. Stało się to w wielu krajach na całym świecie. Jak dobrze wiemy mafia była nad władzą, nad państwem.Tak jest od zawsze. Politycy i inni ludzie na wysokich szczeblach są skorumpowani. Tak samo policjanci i nie tylko. Polscy gangsterzy w chwili, gdy mogli już być na szczycie, walczyli między sobą, a tym samym rozwalili własną strukturę. Zresztą wszyscy dobrze to wiedzą, że gdyby nie to, to było by zupełnie inaczej.

  Talent gangsterski naszego mafioso kwitnie. Wraz z przyjacielem buduje własną armię. Takie swoje małe wojsko, które z czasem ogromnie się rozrasta. Oparta na faktach opowieść bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów. Pokazuje jak zaczęli to wszystko. Pokazuje  jak założyli organizację przestępczą, która przez pewien czas rządziła całym krajem. Jednak finał tej historii nie został napisany kulami i krwią. Jak wiecie czasem słowo to boli bardziej niż kula. Słowa potrafią zranić najbardziej. Jedynie miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem na to wszystko. Film spodoba się pewnie wielu polakom. Nie jest to jakaś kiczowata historia. Poznamy dokładnie mafijną organizację tak jak przedstawia ją były mafioso.

  Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
  Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
  Oryginalny tytuł Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
  Ranking IMDb 7.1 1,201 głosów
  Ranking TMDb 8.4 20 głosów
  Udostępniono562

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Szybko i Wściekle
  Pierwsza Noc Oczyszczenia
  Polowanie (The Hunt) 2020
  Władca Pierścieni: Powrót Króla
  Yip Man 4
  Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
  Psy i koty 3: Łapa w łapę
  Szybcy i Wściekli 7
  Kursk 2018
  Spider-Man Uniwersum
  Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
  Więzień labiryntu: Próby ognia