What's happening?

Jeden gniewny człowiek - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Jeden gniewny człowiek

Jeden gniewny człowiek

Apr. 22, 2021UK118 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Jeden gniewny człowiek (Wrath of Man) online?

Już teraz zobacz Jeden gniewny człowiek online w jakości HD z napisami lub lektorem.  Fabuła opowiada o H, zimnej i tajemniczej postaci pracującej w firmie zajmującej się przewozami gotówki, która każdego tygodnia przemieszcza setki milionów dolarów po Los Angeles. Cały film pojawił się najpierw w serwisie hiszpańskim, pod tytułem – Despierta la furia REPELIS.  To dość dziwna sprawa ponieważ zazwyczaj film najpierw pojawiał się w Stanach Zjednoczonych. Natomiast cały film online może sprostać oczekiwaniom nawet największego krytyka. Jason Statham to jednak idealny aktor.

Tajemniczy i szalony nowy strażnik ciężarówki z gotówką (Jason Statham) zaskakuje swoich współpracowników podczas napadu, w którym nieoczekiwanie wyzwala precyzyjne umiejętności. Załoga zastanawia się, kim on jest i skąd się wziął. Wkrótce ostateczny motyw strzelca staje się jasny, gdy podejmuje dramatyczne i nieodwołalne kroki, aby wyrównać wynik. Kina się otwierają, a dystrybutorzy zaczynają przestawiać i przygotowywać swoje listy premierowe na 2021 rok. W tym oczywiście nadmiar tytułów, które w zeszłym roku, a nawet na początku tego roku się nie pojawiły. Wszystko przez pandemię. Dlatego teraz zaczynają pojawiać się masowo. Jednym z takich filmów jest „Wrath of Man” reżysera Guya Ritchiego, wyprodukowany przez MGM i Miramax. Natomiast wydali go United Artists. Jest to najnowszy i czwarty owoc współpracy angielskiego twórcy filmowego i ikony akcji Jasonem Stathamem.

Jeden gniewny człowiek online lektor pl czy napisy pl?

Jason Statham ma na celowniku Post Malone’a w pierwszym zwiastunie nadchodzącego filmu Guya Ritchiego, Jeden gniewny człowiek. Pomocnik Aladdin cofa się do swoich thrillerowych korzeni w ponurej historii. Historii, w której podąża za bezwzględnym ochroniarzem ciężarówki. Takim, który z łatwością zaskakuje swoich współpracowników, zatrzymując śmiertelny napad. Napad przeprowadza gang kierowany przez Post Malone. Po incydencie załoga strażnika zagłębia się w jego przeszłość. W tym momencie odkrywają jego historię jako czołowego strzelca z sekretnym motywem. To motyw walki z osobistymi demonami i wyrównania odwiecznych, krwawych rachunków. Dużo ludzi czeka też na produkcję Amazon Original. Chodzi o film Without Remorse online. Tam dopiero będzie się działo.

Jeden gniewny człowiek (Wrath of Man) online napisał oczywiście Ritchi, Ivan Atkinson i Marn Davies. Można powiedzieć, że jest nową wersją francuskiego thrillera Nicolasa Boukhriefa z 2004 roku „Le Convoyeur”. Nowy film podąża za tajemniczym i szalonym ochroniarzem ciężarówki z gotówką znanym tylko jako H. Ale o tym wspominaliśmy już wyżej. Gość bardzo zaskakuje swoich współpracowników podczas napadu. To tam ujawnia swoje umiejetności jak to na filmy akcji przystało. Załoga zastanawia się, kim on jest i skąd się wziął. Wkrótce ostateczny motyw strzelca staje się jasny, gdy podejmuje dramatyczne i nieodwołalne kroki, aby wyrównać wynik. W filmie występują także Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Scott Eastwood, Raul Castillo i Post Malone.

Wrath of Man to nowa produkcja z Jasonem

Jason Statham po raz pierwszy współpracował z Ritchiem przy kultowym hicie tego filmowca z 1998 roku „Zablokuj, zapas i dwie beczki”, a następnie nad filmami „Wyrwij” i „Rewolwer”. Następnie duet będzie współpracował przy thrillerze szpiegowskim Five Eyes wyprodukowanym przez Miramax, który będzie dystrybuowany przez STX. W filmie wystąpili także Aubrey Plaza, Hugh Grant, Bugzy Malone, Cary Elwes i Josh Hartnett. Jeffrey Donovan, Scott Eastwood i Josh Hartnett również występują w filmie, napisanym przez Ritchiego i jego wieloletnich współpracowników Ivana Atkinsona (Aladdin) i Marn Davies (Dżentelmeni). Scenariusz oparty jest na francuskim dramacie Le Convoyeur z 2004 roku, napisanym przez Nicolasa Boukhriefa i Érica Besnardanda.

Pierwotnie „Wrath of Man” miał zostać wydany 15 stycznia 2021 r., Ale okazało się to wyzwaniem, ponieważ wiele kin wciąż było wówczas zamkniętych. Pierwotnie został przełożony na 23 kwietnia, aż w końcu wylądował 7 maja. Weekend 7-9 maja został niedawno pominięty przez „Black Widow” na rzecz 9 lipca, w kinach i streamingu na Disney +, pozostawiając miejsce dla MGM i United Artists ' Thriller działania. Mam nadzieje, że film Wam się spodoba.

 

Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Oryginalny tytuł Wrath of Man
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zbrodnie rodzinne
Zielona mila
Czarny Mercedes
xXx – Reaktywacja
Osierocony Brooklyn
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
Deerskin
Superman: Red Son
Pierwsza Noc Oczyszczenia
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Szybcy i Wściekli 6
Doom: Annihilation