#Jestem M. Misfit - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 136917 Wyświetleń

  #Jestem M. Misfit

  #Jestem M. Misfit

  Nov. 08, 2019Poland82 Min.PG
  Twoja ocena: 4
  7.3 355 głosów
  what going on?

  Opis

  Gdzie oglądać cały film #Jestem M. Misfit online?

  Cały film #Jestem M. Misfit krytycy ocenili dość słabo. Zacznijmy od krótkiej historii tytułu Misfit, ponieważ prawdopodobnie nie wszyscy o tym wiedzą, z hejterami na czele. #Jestem M. Misfit urodził się w 2017 roku w Holandii, gdzie reżyser Erwin van den Eshof postanowił zrobić komedię młodzieżową z YouTuberami. Powinien być głośny, kolorowy i instagramowy. Film był udany, a rok później reżyser wyjechał do Niemiec, aby powtórzyć ten proces i stworzyć wersję z niemieckimi gwiazdami młodzieżowego Internetu. Po powrocie do Holandii nakręcił film Misfit 2. W ten sposób tytuł stał się formatem licencjonowanym przez Tako Media. Następnie Marcin Ziębiński został zatrudniony jako reżyser. Można porównać paczkę znajomych do paczki z serialu Riverdale. Najzdolniejsi polscy youtuberzy oraz młodzi piosenkarze i śpiewacy zostali wybrani przez casting. Czy casting wybrał ich poprawnie? Zobaczymy jak poradzą sobie w tym filmie, który niedługo pojawi się na dużym ekranie.

  Historia filmu #Jestem M. Misfit opowiada o Julii Morskiej (Sylwia Lipka), która nagle przenosi się ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Tutaj uczęszcza do elitarnej szkoły, w której wszyscy są podzieleni na grupy. Ci, którzy nie odpowiadają żadnej, nazywani są Misfit. Cała historia koncentruje się na tym, jak Julia i Kuba (Mateusz Ciawłowski) przygotowują się do konkursu talentów, w którym chcą wspólnie śpiewać. Niestety grupa VIP prowadzona przez Wiktorię (Adrianna Kępka) uniemożliwia im dotarcie do celu. Zapewne wiecie jak ludzie potrafią robić nam pod górkę. Przydała by się tu taka ekipa rozwiązywania problemów jak w serialu Suits.

  Taka jest właśnie internetowa rzeczywistość

  Z polskich produkcji zdecydowanie wolę film Supernova. Kiedy dowiedziałem się, że w roli głównej kręcono film z polskimi YouTuberami, Karolak był w obsadzie, a cały film nakręcił 50-letni reżyser, w mojej głowie zapaliło się światło ostrzegawcze, ale lata temu Marcin Ziębiński potwierdził, że robi dobre filmy. Tutaj wykonał powierzone mu prace i odtworzył sceny zgodnie z instrukcjami dołączonymi do licencji. Trzymał młodych ludzi pod kontrolą. Głównie tych niedoświadczonych pracę na prawdziwym planie filmowym. Czyli ludzi, którzy potrafią i mogą rozmawiać z aparatem, który trzymają. Typowych influencerów.

  To nie YouTube czy Instagram. Tutaj chodzi o prawdziwy film gdzie trzeba włożyć o wiele więcej sztuki i serca. I tutaj musimy przyznać, że udało nam się oswoić i poprowadzić naszych uroczych influencerów, ponieważ są oni prezentują się bardzo przyzwoicie na ekranie. Zwłaszcza Sylwia Lipka ma potencjał, chciałbym ją zobaczyć w bardziej dojrzałej produkcji, w której mogłaby grać więcej niż siebie. Może w przyszłości ktoś ją dostrzeże i zagra w jakimś polskim hicie. Miło było także widzieć, jak Emilia Królikowska bawi się wspaniale ze stereotypowym charakterem swojej bohaterki. Może uda się wykreować kilku porządnych aktorów z tej paczki.

  Lepiej oglądać na CDA, Zalukaj czy może na Filiser?

  Film zaczyna się od przedstawienia głównej bohaterki Julii Morskiej jako YouTuberki i influencerki. W tej roli Sylwia Lipka wykonała świetną robotę. Na ekranie influencer pokazuje niesamowitą wydajność i widać, że rola Julii jest dla niej całkiem naturalna. Dodaj do tego niesamowity talent wokalny artysty, który daje Misfit i mamy wyjątkową atmosferę. Sukcesowi Julii towarzyszy jej kompan Kuba (Mateusz Ciawłowski) i zespół Felivers. Mateusz pochwalił się swoim ukrytym talentem aktorskim, a Feliversi wokalnie przebili wszystko. Zrobili moim zdaniem perfekcyjny soundtrack do filmu.

  Było dobrze, gdyby twórcy, a raczej producenci nie wybrali haniebnego manewru. Naprawdę rozumiem, że lokowanie produktu jest już normą w świecie filmów, programów telewizyjnych lub programów rozrywkowych. Pieniądze nie śmierdzą i trzeba je zarabiać. Ale jeśli lokowanie produktu jest tak nachalne, że staje się częścią historii, nie mogę już tego wybaczyć. Ostatnio myślałem, że Patryk Vega w filmie Polityka przesadza. Zresztą zobaczcie sami efekty tej produkcji.

  #Jestem M. Misfit
  Oryginalny tytuł #Jestem M. Misfit
  Ranking IMDb 2.8 37 głosów
  Ranking TMDb 2 2 głosów
  Udostępniono986
  Komentarze (46)
  Marysia Wójtowicz
  Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
  Wiktoria Bieniek
  Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
  Laura Piotrowska
  Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
  Maja Dudzik
  Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
  Patrycja Chowaniec
  Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
  Robert Balcerzak
  Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
  Michał Wiktowski
  Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
  Danuta Tyreńska
  Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Nadzwyczajni 2019
  Chłopiec i wilk
  Nieoszlifowane diamenty
  Gołąbeczki
  Vice 2018
  Pitch Perfect 3
  The Kissing Booth 2
  Last Christmas 2019
  Sztokholm 2019
  Feel the Beat
  Witajcie w Marwen
  Green Book
  ×
  Życzymy miłego seansu!