What's happening?

Jestem wszystkimi dziewczynami ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 278

Jestem wszystkimi dziewczynami

Jestem wszystkimi dziewczynami online

May. 14, 2021107 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Reżyser

Obsada

Erica Wessels isJodie Snyman
Jodie Snyman
Deon Lotz isFJ Nolte
FJ Nolte
 Hlubi Mboya isNtombizonke Bapai
Ntombizonke Bapai
Lizz Meiring isGert's Girlfriend
Gert's Girlfriend
Brendon Daniels isInvestigating Officer Samuel Arendse
Investigating Officer Samuel Arendse
Mothusi Magano isCaptain George Mululeki
Captain George Mululeki
J.P. Du Plessis isGert de Jager
Gert de Jager
Ben Kruger  isOupa Carel Duvenhage
Oupa Carel Duvenhage

Gdzie oglądać cały film Jestem wszystkimi dziewczynami online?

Nieustraszona detektyw znajduje wspólny język z zabójczynią, która bezlitośnie poluje na przestępców prowadzących handel dziećmi. Jestem wszystkimi dziewczynami online Lektor PL to ciekawy film. To produkcja prosto z RPA. Południowoafrykański reżyser Donovan Marsh przedstawia najnowszy thriller kryminalny Netflixa. To właśnie Jestem wszystkimi dziewczynami (I Am All Girls). Luźno zainspirowany prawdziwym wydarzeniem. Naprawdę film okazuje się bardzo ciekawy, podobnie jak Świat Miraculum – Legenda o Smoczycy z Szanghaju. Chociaż ten drugi to typowa animacja dla dzieci.

Film śledzi Jodie Synman, specjalizującą się w dochodzeniu w sprawie przestępstw. Ona i jej partner Ntombi badają seryjnego mordercę. Gościa, który może być powiązany do globalnej organizacji zajmującej się handlem dziećmi. Filmowcy z RPA byli przez ostatnią dekadę niedoceniani. I to nawet dzięki światowym hitom, takim jak „Dystrykt 9” z Sharlto Copleyem. To film online wyprodukowany przez południowoafrykańskich twórców filmowych, takich jak reżyser Neill Blomkamp. Natomiast wydaje mi się, że zaczną ich szanować w świecie filmowym. To naprawdę świetna robota.

Jestem wszystkimi dziewczynami online Lektor PL

W obsadzie filmu, który jest luźno oparty na prawdziwej historii, pojawia się Erica Wessels. Pojawia się jako detektyw Jodie Snyman, podczas gdy Hlubi Mboya wciela się w rolę Ntombizonke Bapai, dwóch zdeterminowanych, by zniszczyć krąg przestępców. Nawet niektóre filmy wyprodukowane w RPA, z którymi boryka się problem, takie jak „Chappie” z Devem Patelem, Sigourney Weaver i Hugh Jackmanem w rolach głównych, wciąż wprowadzają do swoich filmów unikalne i innowacyjne elementy. Czyli coś co w filmie jest potrzebne najbardziej.

Największą siłą filmu są jego główne bohaterki. To dwie główne główne kobiety, Jodie i Ntombi, wcielone odpowiednio przez Ericę Wessels i Hlubi Mboya, niosą ze sobą film. Dwie postacie są bardzo dobrze zrealizowane i zbadane w filmie i obaj odgrywają integralną rolę w historii. Erica Wessels jako Jodie, nasza główna detektyw, jest naprawdę urzekająca – jej postać przypomniała mi mieszankę ujmującej, idealistycznej Jodie Foster u boku Anthony’ego Hopkinsa w Milczeniu owiec i łamiącego zasady detektywa Matthew McConaugheya w serialu HBO pod tytułem True Detective udziałem Woody’ego Harrelsona.

Świetna fabuła i obsada filmu online bez limitu

Film otwiera bardzo wciągająca i niepokojąca sekwencja, która utrzymuje ten rozmach już w pierwszym akcie. Najważniejszą zasługą, jaką dam filmowi, jest ujęcie jego tematyki. Chociaż toczy się debata na temat tego, jak taktownie film porusza temat handlu ludźmi kobietami, zamiar filmu, aby szerzyć świadomość ogromu handlu kobietami i dziećmi, jest z pewnością godny pochwały i wzruszający. Pomimo wad filmu, film jest próbą rzucenia światła na ważną kwestię, która zasługuje na naszą uwagę i którą doceniam. Czyli mamy coś co spodoba się każdemu. Jestem wszystkimi dziewczynami online bez limitu zapowiada się po prostu fantastycznie.

 

 

Jestem wszystkimi dziewczynami
Jestem wszystkimi dziewczynami
Jestem wszystkimi dziewczynami
Oryginalny tytuł I Am All Girls
Ranking TMDb 7 85 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Jestem wszystkimi dziewczynami online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Jestem wszystkimi dziewczynami online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Jestem wszystkimi dziewczynami nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Jestem wszystkimi dziewczynami na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0