Jezioro dzikich gęsi 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Jezioro dzikich gęsi 2019

Jezioro dzikich gęsi 2019

Sep. 06, 2019China117 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos
what going on?

Opis

Chińskie nie znaczy gorsze

Film Diao Yinana z 2014 roku, którego zachodnie aspiracje sprawiły, że stał się wielkim hitem po zdobyciu Złotego Niedźwiedzia w Berlinie. Teraz zadebiutował na festiwalu w Cannes. Zadebiutował filmem prezentującym podobne tajemnice i brutalne sceny. Jezioro dzikich gęsi, które najwyraźniej jest nazwą odległego fikcyjnego miasteczka lub jego dworca kolejowego. Oryginalny chiński tytuł jest trochę inny. Zhou Zenong (Hu Ge) jest zabójcą gliniarzy uciekającym zarówno przed glinami, jak i innymi gangsterami. Włoski film o młodych gangsterach, czyli Piranie też jest ciekawy.

Gdzie oglądać cały film Jezioro dzikich gęsi online?

Jest mało prawdopodobne, że wkrótce zobaczysz ten moment lub którykolwiek z innych punktów fabularnych tego gatunku. Podobnie jak w filmie Bez litości 2. Tak bardzo zainscenizowanych i wykonanych za pomocą dość ciekawej techniki. Na zebraniu podziemnym, które odbywa się w obskurnym w amfiteatrze piwnicy hotelowej kilkadziesiąt brudnych gangsterów uczy się najnowszych technik kradzieży motocykli. Potem przychodzi paczka z terytoriów w nienazwanym pobliskim mieście, a spór wybucha nad lukratywną strefą. Rozlega się strzał, dochodzi do bijatyki. Zakrwawiony, wytatuowany gangster pada na ziemię. To scena, którą oglądaliśmy sto razy wcześniej, ale tutaj wydaje się elektryzująco nowa i znakomita.

Czy tego typu filmu możemy zobaczyć też na CDA lub Zalukaj?

Na tym zacisznym, deszczowym dworcu pod Wuhan piękna młoda kobieta prosi go o zapalniczkę. Przedstawiamy Wam Liu Aiai (Gwei Lun-Mei). Ponieważ policja monitoruje wszystkie telefony komórkowe, gangsterzy zlecili jej kontakt z Zhou i sprowadzenie go. Tymczasem zarówno władze, jak i kryminalista chcą wyśledzić jego byłą żonę (Reginę Wan) i dziecko jako dziecko sposób na znalezienie Zhou. Sieć powoli się zamyka. Klasyczna gangsterska fabuła akcji.

Jezioro dzikich gęsi 2019
Oryginalny tytuł 南方车站的聚会
Ranking IMDb 6.8 4,050 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Richard Jewell
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
Służby Specjalne
Gniazdo (The Nest) 2020
Osierocony Brooklyn
Sztuka ścigania się w deszczu
Ultras 2020
Black and Blue
Na noże (Knives out)
Szybcy i Wściekli
Wierzę w Ciebie (I Still Believe)
Tylko sprawiedliwość
×
Życzymy miłego seansu!