What's happening?

Joker 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

ONLINE HD 10962 Wyświetleń Report Error

  Joker 2019

  Joker 2019

  Zawsze nadrabiaj miną.Oct. 02, 2019USA122 Min.R
  Twoja ocena: 0
  4.3 6 głosów

  Reżyser

  Obsada

  Joaquin Phoenix isArthur Fleck / Joker
  Arthur Fleck / Joker
  Robert De Niro isMurray Franklin
  Murray Franklin
  Zazie Beetz isSophie Dumond
  Sophie Dumond
  Frances Conroy isPenny Fleck
  Penny Fleck
  Brett Cullen isThomas Wayne
  Thomas Wayne
  Shea Whigham isDetective Burke
  Detective Burke
  Bill Camp isDetective Garrity
  Detective Garrity
  Josh Pais isHoyt Vaughn
  Hoyt Vaughn

  Gdzie oglądać cały film Joker 2019 online?

  DC ma dwa trafienia z rzędu z Aquamanem i Shazamem! Zarówno ma ocenę pozytywną na oba filmy, jak i dobrą sumę w kasach kin. Kolejnym filmem, który trafi do kin, będzie Joker online HD. Alternatywne podejście do klasycznego złoczyńcy, który jest całkowicie oddzielony od DCEU. Oznacza to, że film, w którym gra Joaquin Phoenix, nie będzie miał nic wspólnego z Jokerem granym przez Jareda Leto. Przyszłość Jokera Leto jest teraz w powietrzu, ale jeśli chodzi o aktora, jest on klaunem za każdym razem.

  Jared Leto na temat Jokera pojawił się do tej pory w jednym filmie: Suicide Squad. Film został trafiony negatywnymi recenzjami, z których wiele miało problemy z występem Leto. Zarówno krytycy, jak i fani mieli problemy z wersją Jokera, od kontrowersyjnych tatuaży na twarzy po dziwne wybory aktorskie. Ostatecznie wycięto kilka scen z udziałem Jokera i nie było jasne, co przyniesie przyszłość postaci po tym fakcie. Pomimo złego odbioru, Jared Leto nie odrzucił szansy na ponowne zagranie postaci. Leto powiedział Variety, że na pewno wróci jako Joker, jeśli gwiazdy ustawią się w odpowiedni sposób.

  Kolejne złote trafienie?

  Chociaż pojawiły się pogłoski, że Joker (Leto) dostanie swój własny samodzielny film. Film. który raczej nie powstanie. Podobno pojawia się w nadchodzącym filmie Birds of Prey, w którym występuje Harley Quinn Margot Robbie. Czy może wracać po to? Leto nie jest do końca pewien.

  Albo celowo był chowany, żeby ukryć spoilery, albo naprawdę nie powinniśmy oczekiwać, że zobaczymy Jokera w Birds of Prey. Tak czy inaczej, Jared Leto nie ma nic przeciwko temu, w jakim filmie jest. Świetnie się bawił filmując Jokera w Suicide Squad i uważa, że ​​to świetny czas, by być podekscytowanym filmami o superbohaterach. Zdecydowanie ma rację co do tego, jak filmy superbohaterów przyciągają tłumy do teatru. Avengers: Koniec Gry jest ostatecznym tego dowodem i nie można winić Jareda Leto za to, że chce być częścią czegoś tak dużego.

  Co mówią o Jokerze inni? Gdzie obejrzeć Joker 2019?

  Fajnie jest, że Jared Leto jest wciąż optymistycznie nastawiony do swoich doświadczeń jako Joker. Biorąc pod uwagę reakcję online zarówno na jego występ, jak i na sam film. Nie jest jasne, czy Leto dostanie drugą szansę, ale obecnie jest zajęty filmowaniem kolejnego superbohatera z filmem Sony / Marvel Morbius. Trzymaj się CinemaBlend, a my będziemy informować Cię na bieżąco o najnowszych wiadomościach.

  Jared Leto ma tylko jeden występ pod pseudonimem Joker w Suicide Squad w 2016 roku. Teraz z sequelem na horyzoncie Leto mówi, że chce wrócić. Jeśli nadarzy się odpowiednia okazja. Wydaje się jednak, że szansa nie nadejdzie. Mimo, że ta historia skupia się na Harley Quinn, której związek z Jokerem był kluczowym wątkiem w Suicide Squad. Wydaje się, że sam Joker Leto nie pojawi się, choć niekoniecznie jest to definitywne.

  Joker 2019
  Joker 2019
  Joker 2019
  Joker 2019
  Joker 2019
  Joker 2019
  Joker 2019
  Joker 2019
  Joker 2019
  Joker 2019
  Oryginalny tytuł Joker
  Ranking IMDb 8.5 856,668 głosów
  Ranking TMDb 8.2 14,281 głosów
  Udostępniono39

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Zenek 2020
  Król rozrywki
  Babyteeth
  Nazywam się Dolemite
  Dwóch ojców
  Osierocony Brooklyn
  Feel the Beat
  Były lokator 2020
  The Rhythm Section
  Pitbull 2005
  Po omacku
  Najświętsze serce