What's happening?

Judasz i Czarny Mesjasz - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Judasz i Czarny Mesjasz

Judasz i Czarny Mesjasz

Feb. 12, 2021USA125 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Reżyser

Shaka King
Reżyser

Obsada

Daniel Kaluuya isFred Hampton
Fred Hampton
Jesse Plemons isRoy Mitchell
Roy Mitchell
Dominique Fishback isDeborah Johnson
Deborah Johnson
Ashton Sanders isJimmy Palmer
Jimmy Palmer
Algee Smith isJake Winters
Jake Winters
Dominique Thorne isJudy Harmon
Judy Harmon
Martin Sheen isJ. Edgar Hoover
J. Edgar Hoover

Gdzie oglądać cały film Judasz i Czarny Mesjasz online?

Judasz i Czarny Mesjasz online to bardzo ciekawa historia. Akcja zaczyna się w grudniu 1968 roku, prawie dokładnie rok przed zabójstwem prezesa Czarnej Pantery Freda Hamptona przez FBI. Paramount Pictures wydało to, co pozostaje jednym z najciekawszych artefaktów w historii Hollywood. Zresztą można się tego było spodziewać po tulo nominacjach do Oskara. To ledwie trochę radykalnych poglądów na czarną politykę. To film zatytułowany Czarny Mesjasz. Temat i fabuła jest prosta. Były hutnik grany przez Juliana Mayfielda, teraz niewiarygodnego alkoholika, który w swojej desperacji, w zagmatwanej ideologicznej mgiełce, która ogarnia go po śmierci Martina Luthera Kinga Jr., robi niezwykłą rzecz. Mam nadzieje, że film Obecność 3: Na rozkaz diabła online będzie chociaż trochę dobry jak ten.

Jest to wiek, w którym na uniwersytecie studiuje pewien rodzaj człowieka. Takiego, który próbuje zmienić świat, buntuje się bez przerwy przeciwko wszelkiej niesprawiedliwości, domniemanej lub prawdziwej. Liberalny myśliciel, którego stać na patrzenie na świat z nadzieją na naprawienie rzeczy przez pryzmat przywilejów. Sprzedaje swoim przyjaciołom i sąsiadom, ludziom należącym do grupy dziwnej nazwie. To grupa, której polityka, choć zupełnie niejasna, ma oczywisty odpowiednik w realnych politycznych okolicznościach filmu: Czarne Pantery. Moim zdaniem cały film Judasz i Czarny Mesjasz zasłużenie dostał Oskara. To jest sprawa oczywista.

Judasz i Czarny Mesjasz online Lektor PL lub Napisy PL

Akcja filmu rozgrywa się w Cleveland i zaledwie kilka miesięcy przed ważnym wydarzeniem. Prawdziwy król został zamordowany w Memphis w stanie Tennessee. Stąd otwarcie filmu online takie jakie widzimy. Dokumentalne obrazy czarnych mieszkańców Cleveland wychodzących na ulice z żalem, szokiem i złością. Dzieje się to w czasie rzeczywistym. Widzimy też fikcyjne postacie w centrum filmu, które oglądają te obrazy w telewizji i stają się na przemian zdenerwowanymi, przerażonymi, zaciekłymi i zdezorientowany. Film otwiera O’Neal (Lakeith Stanfield) kradnący samochody podszywające się pod oficera FBI. Kiedy agent Roy Mitchell (Jesse Plemons) mówi O’Nealowi, może sprawić, że wszystkie jego zarzuty znikną, jeśli on (O’Neal) zgodzi się być informatorem o działaniach BPP, niechętnie się zgadza. Jednym słowem akcja w filmie jest ciekawa.

Cały film bez limitu w jakości HD

Gra aktorska jest żarząca. Jako Fred Hampton Daniel Kaluuya z firmy Get Out zasługuje na Złoty Glob i każdą inną nagrodę, która otrzyma nagrodę. Kolejny absolwent Get Out, Lakeith Stanfield, pasuje do Kaluuyi jako O’Neal rozdartego między lojalnością, wiarą i samozachowawczością. Plemony jako Mitchell stawiają przed dylematem dobrego człowieka, który stara się postępować właściwie, gdy nikogo nie ma w zasięgu wzroku. Dominique Fishback jako Deborah, dziewczyna Hamptona i matka jego dziecka, jest drażniąca, twarda i delikatna, podczas gdy Martin Sheen jako Hoover jest wręcz przerażający.

W pewnym sensie wyjaśnia to zmianę filmu, na poziomie scenariusza, przez (między innymi) jego współgwiazdę i koproducenta Ruby Dee, wielką aktywistkę i aktora, która wraz z Mayfieldem pomogła wziąć to, co zaczęło się jako czarny remake filmu Johna Forda z 1935 roku zatytułowany The Informer (który opowiada tę samą historię, tylko w 1922 roku w Irlandii, z IRA zamiast Czarnych Panter) i przekształca go w żywy, natychmiastowy tekst – rodzaj filmu o żywa historia, która wiąże się z tą historią poprzez tragedię. Takie rzeczy dzieją się tylko w filmie Judasz i Czarny Mesjasz online. Cały film jest po prostu świetny i nikt nie zaprzeczy.

Judasz i Czarny Mesjasz
Judasz i Czarny Mesjasz
Judasz i Czarny Mesjasz
Judasz i Czarny Mesjasz
Judasz i Czarny Mesjasz
Judasz i Czarny Mesjasz
Judasz i Czarny Mesjasz
Judasz i Czarny Mesjasz
Oryginalny tytuł Judas and the Black Messiah
Ranking IMDb 7.5 44,125 głosów
Ranking TMDb 7.5 529 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Judasz i Czarny Mesjasz online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Judasz i Czarny Mesjasz online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Judasz i Czarny Mesjasz online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Judasz i Czarny Mesjasz na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Arkansas 2020
Midsommar
Pralnia 2019
Creed 2
Bracia Sisters
Gniazdo (The Nest) 2020
Deerskin
Maria, królowa Szkotów
Botoks
Wilcze echa
Sztokholm 2019
Downton Abbey