What's happening?

Judy

Judy

Sep. 27, 2019UK118 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7.3 4 głosy

Reżyser

Rupert Goold
Reżyser

Obsada

Renée Zellweger isJudy Garland
Judy Garland
Rufus Sewell isSidney Luft
Sidney Luft
Finn Wittrock isMickey Deans
Mickey Deans
Michael Gambon isBernard Delfont
Bernard Delfont
Richard Cordery isLouis B. Mayer
Louis B. Mayer
Jessie Buckley isRosalyn Wilder
Rosalyn Wilder
Bella Ramsey isLorna Luft
Lorna Luft
John Dagleish isLonnie Donegan
Lonnie Donegan
Gemma-Leah Devereux isLiza Minnelli
Liza Minnelli
Tim Ahern isWalter Rickerts
Walter Rickerts

Gdzie oglądać cały film Judy online?

Bohaterka filmu mówi, że jest Judy Garland tylko przez godzinę dziennie. W trakcie wywiadu w brytyjskiej telewizji została zniesławiona. Alkohol i pigułki to jej drugie oblicze. Masz wrażenie, że kiedy to mówi, w pełni wierzy, że bycie Judy jest pracą na pół etatu lub kostiumem. Ale szczególnie satysfakcjonujący w tym surowym portrecie Garland pod koniec jej kariery, podczas koncertu w Londynie w 1969 roku, jest sposób, w jaki wykorzystuje fakt, że Judy nigdy tak naprawdę nie ma luksusu bycia całkowicie poza sceną. Ten film zdecydowanie nie jest dla każdego, tak samo jak film Gdzie jesteś, Bernadette. To bardzo wyselekcjonowane kino.

Renée Zellweger dokonuje cudów, grając w Judy Garland. Fantastyczna aktorka w odpowiednim miejscu i filmie. Pokazała klasę i mistrzostwo aktorskie. Można porównać ten występ z filmem Narodziny Gwiazdy. Wydaje mi się, że w filmach innego typu ta aktorka już nie poradziłaby sobie tak dobrze. Cały film Judy myślę, że na długo zapisze się w jej biografii i ciężko będzie pobić ten występ. Chociaż tak samo mówi się w sporcie o pobitych rekordach, że ciężko będzie je pobić, a dzieje się to tak szybko.

Lepiej oglądać film Judy  z lektorem czy z napisami?

Zaadaptowany przez Toma Edge’a ze spektaklu End of the Rainbow Petera Quiltera i umiejętnie wyreżyserowany przez Ruperta Goolda, jest to dokładny trening talentów Zellwegera. Nie jest to rodzaj transformacji, w której aktor znika w postać, jak Edith Piaf. Zellweger i Garland współistnieją symbiotycznie na ekranie, w rodzaju magicznego oka iluzji spektaklu, który przewraca się między nimi. Zellweger jest jednak fenomenalnia dobra. Zdecydowanie zasłużyła na najlepsze nagrody za tę rolę.

Garland zmarła w wyniku przypadkowego przedawkowania narkotyków w 1969 roku. Miała zaledwie 47 lat. Retrospekcje z jej nastoletnich lat pokazują młodą Girlandę jako pionka w rękach szefa studia Louisa B. Mayera (Richard Cordery), który używał pigułek i stałego nadzoru, aby upewnić się, że ma nad nią pełną władzę. Ta klasyka z 1939 roku, która popchnie jej karierę w tęczę i pomoże wprowadzić jej życie osobiste w chaos. To niewątpliwie film jednej aktorki. Ale to oznacza, że ​​niektóre inne postacie mogą wydawać się raczej peryferyjne. I choć retrospekcje do wczesnych lat Judy dają poczucie szkody wyrządzonej najcenniejszemu zasobowi studia, uważam, że są trochę ciężkie. Mimo to, w swojej najsilniejszej postaci, film urzeka. Mocno chwyta cię za serce i wymaga adoracji. A w filmie o Judy Garland nie można oczekiwać niczego innego. Moja żona jest zafascynowana tym filmem. Film Judy skradł jej serce tak bardzo, że aż jestem zazdrosny.

Judy
Oryginalny tytuł Judy
Ranking IMDb 6.8 34,602 głosów
Ranking TMDb 7.2 37 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Judy online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Judy online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Judy online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Judy na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono28

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Skazani na Shawshank
Downton Abbey
Botoks
Życzenie śmierci
Ostatnie wakacje
Gniazdo zła
Nie otwieraj oczu
Głupie, młode serce
Wieczny okop
Wilcze echa
Biały, biały dzień
Richard Jewell