Judy - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Judy

Judy

118 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7.3 4 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Judy online?

Bohaterka filmu mówi, że jest Judy Garland tylko przez godzinę dziennie. W trakcie wywiadu w brytyjskiej telewizji została zniesławiona. Alkohol i pigułki to jej drugie oblicze. Masz wrażenie, że kiedy to mówi, w pełni wierzy, że bycie Judy jest pracą na pół etatu lub kostiumem. Ale szczególnie satysfakcjonujący w tym surowym portrecie Garland pod koniec jej kariery, podczas koncertu w Londynie w 1969 roku, jest sposób, w jaki wykorzystuje fakt, że Judy nigdy tak naprawdę nie ma luksusu bycia całkowicie poza sceną. Ten film zdecydowanie nie jest dla każdego, tak samo jak film Gdzie jesteś, Bernadette. To bardzo wyselekcjonowane kino.

Renée Zellweger dokonuje cudów, grając w Judy Garland. Fantastyczna aktorka w odpowiednim miejscu i filmie. Pokazała klasę i mistrzostwo aktorskie. Można porównać ten występ z filmem Narodziny Gwiazdy. Wydaje mi się, że w filmach innego typu ta aktorka już nie poradziłaby sobie tak dobrze. Cały film Judy myślę, że na długo zapisze się w jej biografii i ciężko będzie pobić ten występ. Chociaż tak samo mówi się w sporcie o pobitych rekordach, że ciężko będzie je pobić, a dzieje się to tak szybko.

Lepiej oglądać film Judy  z lektorem czy z napisami?

Zaadaptowany przez Toma Edge’a ze spektaklu End of the Rainbow Petera Quiltera i umiejętnie wyreżyserowany przez Ruperta Goolda, jest to dokładny trening talentów Zellwegera. Nie jest to rodzaj transformacji, w której aktor znika w postać, jak Edith Piaf. Zellweger i Garland współistnieją symbiotycznie na ekranie, w rodzaju magicznego oka iluzji spektaklu, który przewraca się między nimi. Zellweger jest jednak fenomenalnia dobra. Zdecydowanie zasłużyła na najlepsze nagrody za tę rolę.

Garland zmarła w wyniku przypadkowego przedawkowania narkotyków w 1969 roku. Miała zaledwie 47 lat. Retrospekcje z jej nastoletnich lat pokazują młodą Girlandę jako pionka w rękach szefa studia Louisa B. Mayera (Richard Cordery), który używał pigułek i stałego nadzoru, aby upewnić się, że ma nad nią pełną władzę. Ta klasyka z 1939 roku, która popchnie jej karierę w tęczę i pomoże wprowadzić jej życie osobiste w chaos. To niewątpliwie film jednej aktorki. Ale to oznacza, że ​​niektóre inne postacie mogą wydawać się raczej peryferyjne. I choć retrospekcje do wczesnych lat Judy dają poczucie szkody wyrządzonej najcenniejszemu zasobowi studia, uważam, że są trochę ciężkie. Mimo to, w swojej najsilniejszej postaci, film urzeka. Mocno chwyta cię za serce i wymaga adoracji. A w filmie o Judy Garland nie można oczekiwać niczego innego. Moja żona jest zafascynowana tym filmem. Film Judy skradł jej serce tak bardzo, że aż jestem zazdrosny.

Judy
Oryginalny tytuł Judy
Ranking IMDb 7.2 6,266 głosów
Ranking TMDb 7.2 37 głosów

Reżyser

Rupert Goold
Reżyser

Obsada

Renée Zellweger isJudy Garland
Judy Garland
Rufus Sewell isSidney Luft
Sidney Luft
Finn Wittrock isMickey Deans
Mickey Deans
Michael Gambon isBernard Delfont
Bernard Delfont
Richard Cordery isLouis B. Mayer
Louis B. Mayer
Jessie Buckley isRosalyn Wilder
Rosalyn Wilder
Bella Ramsey isLorna Luft
Lorna Luft
John Dagleish isLonnie Donegan
Lonnie Donegan
Gemma-Leah Devereux isLiza Minnelli
Liza Minnelli
Tim Ahern isWalter Rickerts
Walter Rickerts
Udostępniono22

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Biały kruk 2019
Słodziak (Honey Boy) 2019
Nowe oblicze Greya
Hotel Mumbaj
Słońce też jest gwiazdą
Emma 2020
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
The Legion 2020
Faworyta 2018
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Yesterday 2019
Pod koszem (The Way Back) 2020