Justice League Dark: Apokolips War - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Justice League Dark: Apokolips War

Justice League Dark: Apokolips War

90 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Justice League Dark: Apokolips War online?

Justice League Dark: Apokolips War to kolejne wydaniem z serii DC Universe Original Movies. Prawdopodobnie jest to jak dotąd najbardziej znaczący z tych projektów. Apokolips War to ostatni wpis w serii. Czyli wspólnej rzeczywistości, która rozpoczęła się w 2013 roku w Justice League: The Flashpoint Paradox. Cały film online w pełni wykorzystuje tę ostateczność. Co jest idealnym rozwiązaniem dla fanów. Dostarcza im jeszcze lepszą historię, która jedynie nieznacznie przypomina materiał źródłowy komiksu. Filmy DC Universe mogły nie spełniać standardu klasycznego DC Animated Universe, ale przynajmniej wyglądają świetnie. A przecież to w tym wszystkim jest najważniejsze.

Wojna czasami trochę przypomina sceny historycznego filmu Resistance 2020. W 2014 roku animowane filmy DC Universe stworzyły własny wspólny wszechświat filmowy. W dużej mierze zainspirowany nową erą komiksów DC. Po 14 filmach historia kończy się właśnie w Justice League Dark: Apokolips War. To właśnie tutaj producenci skupiają kultowych superbohaterów w ostatecznej bitwie przeciwko Darkseidowi. Ten oczywiście ponownie kieruje swoją uwagę na Ziemię. Film jest z pewnością najbardziej ambitnym dziełem, choć jest także bezwzględnie brutalnym i ponurym zakończeniem długoletniej historii. Jak wiemy nikt nie lubi zakończeń dobrych produkcji.

Fani tego uniwersum są zachwyceni

Wszystkie te filmy czerpią głównie wskazówki z nowej linii komiksowej DC. Ale o tym już wspomnieliśmy. Justice League była oparta bezpośrednio na Geoffie Johnsie i Jimie Lee. Zarówno komiks, jak i film ponownie wprowadziły Ligę Sprawiedliwości w ramach odnowionej ciągłości i ustanowili Darkseida jako oryginalnego wroga zespołu. Chociaż Wojna Apokolipsów oparta jest na Wojnie Darkseidów, nie ma prawie nic wspólnego z tym komiksem poza podstawową przesłanką, w której bohaterowie Ziemi walczą o to, by raz na zawsze pokonać Darkseida. O to właśnie chodzi we wszystkich filmach z superbohaterami. Wspólnymi siłami muszą zmierzyć się ze złym przeciwnikiem.

Dla fanów długoletniej franczyzy jest to obowiązkowa rzecz, aby zamknąć nadrzędną historię. Niestety dla tych, którzy szukają lżejszej, bardziej zabawnej rozrywki, może to nie być to. Jedno jest pewne. Na pewno wszystkim fanom będzie ciężko z faktem, że to już koniec tej historii. Wszyscy mają nadzieje, że powstanie kolejna ciekawa historia właśnie w tym uniwersum. DC Universe Original Movies na pewno nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii. Także drodzy widzowie, czekajmy, bo na pewno się doczekamy ciekawej produkcji online!

Justice League Dark: Apokolips War
Justice League Dark: Apokolips War
Justice League Dark: Apokolips War
Oryginalny tytuł Justice League Dark: Apokolips War
Ranking TMDb 8.9 118 głosów

Reżyser

Matt Peters
Reżyser

Obsada

Matt Ryan isJohn Constantine (voice)
John Constantine (voice)
Jerry O'Connell isClark Kent / Superman (voice)
Clark Kent / Superman (voice)
Taissa Farmiga isRachel Roth / Raven (voice)
Rachel Roth / Raven (voice)
Jason O'Mara isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Rosario Dawson isDiana Prince / Wonder Woman (voice)
Diana Prince / Wonder Woman (voice)
Stuart Allan isDamian Wayne / Robin (voice)
Damian Wayne / Robin (voice)
Rebecca Romijn isLois Lane (voice)
Lois Lane (voice)
Rainn Wilson isLex Luthor (voice)
Lex Luthor (voice)
Tony Todd isDarkseid (voice)
Darkseid (voice)
Shemar Moore isVictor Stone / Cyborg (voice)
Victor Stone / Cyborg (voice)
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Batman: Hush
Mary Poppins powraca
Pitbull. Ostatni pies
Dragonheart: Vengeance
Wyspa Fantazji 2020
Dżentelmeni 2020
Drapacz chmur
SpongeBob Film: Na ratunek
Szybko i Wściekle
Czarownica 2
Seria Niezgodna: Wierna
Klaus 2019