What's happening?

Kapitan Marvel - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

ONLINE HD 91229 Wyświetleń Report Error

  Kapitan Marvel

  Kapitan Marvel

  Mar. 06, 2019USA128 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  6.6 53 głosy

  Reżyser

  Ryan Fleck
  Reżyser

  Obsada

  Brie Larson isCarol Danvers / Captain Marvel
  Carol Danvers / Captain Marvel
  Gemma Chan isMinn-Erva
  Minn-Erva
  Mckenna Grace isYoung Carol Danvers
  Young Carol Danvers
  Jude Law isDr. Walter Lawson / Mar-Vell
  Dr. Walter Lawson / Mar-Vell
  Clark Gregg isAgent Phil Coulson
  Agent Phil Coulson

  Gdzie oglądać cały film Kapitan Marvel online?

  Nie jest tajemnicą, że filmy superbohaterów są wszędzie. Teraz czas na film Kapitan Marvel. Gatunek jest niezwykle popularny i jest w stanie zarobić ogromne sumy pieniędzy w kasie. Jeśli fani są za tym, to znaczy. Przy tak wielu adaptacjach komiksów w kinach, studia mają za zadanie stworzyć hity wyjątkowej perspektywy, która odróżni ją od już nadęty gatunek. Na szczęście dla Warner Bros., DC wkracza na nową drogę dzięki nadchodzącej historii Davida Sandberga Shazam!

  Shazam! po raz pierwszy wprowadzi tytułowego superbohatera DC na duży ekran i opowie historię z dużą ilością serca i komedii. Zachary Levi gra połowę tytułowego bohatera, bo będzie heroiczną postacią 14-letniego Billy’ego Batsona. Był czas, kiedy postać Shazam była nazywana Captain Marvel, więc rywalizacja DC i Marvel po raz kolejny rozgrzała się w wielkim filmie każdego bohatera. Ale Levi nie chce tego słyszeć, zwłaszcza jeśli chodzi o rzucanie nienawiści na sposób Brie Larsona.

  Oglądacie na CDA czy Zalukaj?

  I tak właśnie powiedział Shazam. Ponieważ chociaż Marvel i DC walczyli o tytuł Captain Marvel, Zachary Levi nie czuje takiej rywalizacji z przebojem Marvela Brie Larsona. I nie chce, aby jego sukces kosztował kolejny film komiksowy. Komentarze Zachary’ego Leviego pochodzą z jego niedawnej rozmowy z Associated Press przed wydaniem Shazam !. Fani komiksów są bardzo namiętni, a rywalizacja między DC i Marvelem trwa od dziesięcioleci. Ale kapitan Marvel spotkał się ze szczególnym poziomem nienawiści przed jego wydaniem, i to nie jest coś, co Levi chce mieć jakąkolwiek część.

  Rywalizacja między Shazam! a Captain Marvel pochodzi z początków komiksu, gdzie o tytuł Captain Marvel walczyły zarówno komiksy DC, jak i Marvela. Nazwa była pierwotnie przechowywana przez postać graną przez Zachary’ego Leviego, a Carol Danvers przez panią Marvel. Ostatecznie kwestie prawne utrudniły oryginalny charakter, a komiksy Marvela zdobyły nazwę. Jako taki DC przemianował postać Shazam.

  Nienawiść do kapitana Marvela była spowodowana komentarzami Brie Larsona na temat różnorodności w prasie. Ale to nie przeszkodziło filmowi w zdobyciu solidnych recenzji i zarobieniu pieniędzy w kasie. Teraz musimy tylko sprawdzić, czy Shazam! następuje garnitur. Kapitan Marvel jest teraz w kinach i Shazam! przybędzie 5 kwietnia. W międzyczasie sprawdź naszą listę wydań 2019, aby zaplanować kolejną podróż do filmów.

  Kapitan Marvel
  Kapitan Marvel
  Kapitan Marvel
  Kapitan Marvel
  Kapitan Marvel
  Kapitan Marvel
  Kapitan Marvel
  Kapitan Marvel
  Kapitan Marvel
  Kapitan Marvel
  Oryginalny tytuł Captain Marvel
  Ranking IMDb 6.9 422,971 głosów
  Udostępniono352

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Skok stulecia
  Harry Potter i Kamień Filozoficzny
  Niebo o północy (2020)
  Poniżej zera
  Haker
  Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
  SpongeBob Film: Na ratunek
  Czarna Pantera
  Szybcy i Wściekli 8
  Potrójna granica
  Klinika grozy 2020
  Flora i Ulisses (2021)