Kłamstewko - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Kłamstewko

Kłamstewko

98 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Kłamstewko online?

Cały film Kłamstewko zaczyna się od nawałnicy. Billi (Awkwafina), młoda kobieta mieszkająca w Nowym Jorku, idzie ulicą Manhattanu, kiedy jej chińska babcia (Zhao Shuzhen), znana również jako Nai Nai, wzywa do nadrobienia zaległości. Szybko staje się jasne, że bardzo się kochają. Niestety ale zaraz po tym zacznie się spore kłamstwo. Można powiedzieć, że większość scen w tym filmie potrafi rozbawić. Ale też potrafią mocno złapać za serce. Podoba mi się jak wschodni producenci się rozwijają. To fantastyczne. Film spodobał mi się prawie tak bardzo jak Ukryte Życie.

Druga funkcja Lulu Wanga jest odkrywcza. Wspierany przez potężnego dystrybutora A24, znanego inaczej jako koneserów filmowego odlotu, przybywa ze wszystkimi fanfarami przyznanymi znaczącemu nowemu talentowi. W Stanach Zjednoczonych odnotowano rekordowy wynik, osiągając wyższą średnią niż Avengers: Koniec Gry. Pożegnane ze wszystkimi zawiłościami tożsamości imigrantów i polityką rodzinną. Kłamstewko to komedia ciepła i przyjemna. Krótko mówiąc, jest to jeden z najlepszych filmów roku. Przynajmiej takie jest moje zdanie w tej kwestii. Chociaż jestem pewny, że nie tylko ja mam takie zdanie na temat tego filmu.

Lubicie azjatyckie filmy tego typu?

Film Kłamstewko ma na myśli to, czy naprawdę dobrze jest ukrywać tajemnice przed ludźmi, nawet jeśli wydaje się to w ich interesie. Ponieważ wkrótce pojawia się wielki dramatyczny haczyk filmu. Niestety ale Nai Nai ma nieuleczalnego raka płuc. Zostały jej może trzy tygodnie życia, a jej rodzina decyduje się jej tego nie mówić. Zamiast tego Billi i jej rodzice przylatują do Chin, aby dołączyć do reszty rodziny. Robią to z przykrywką o pośpiesznym zorganizowaniu ślubu, ale w rzeczywistości, aby spędzić ostatnie dni z  Nai Nai. Czy uda im się zachować tę tajemnicę?

Dajemy też do zrozumienia, jak to jest dla Haibina, który przeprowadził się do Japonii kilkadziesiąt lat temu. To kraj, który jest znacznie bliższy geograficznie, ale wciąż na tyle odrębny kulturowo, że sprawił, że poczuł się jak ktoś z zewnątrz. To jego syn, Hao Hao (Chen Han), którego zmuszono do poślubienia Aiko (Aoi Mizuhara), jego japońskiej dziewczyny od trzech miesięcy. Nigdy nie dowiedzieliśmy się, jak to się stało, ale zarówno państwo młodzi wydają się równie oszołomieni jak Billi. Aiko ledwo mówi po mandaryńsku. Ciężko jej się porozumiewać w inny sposób niż na migi czy na gesty. Ale jak wiemy, życie nie jest łatwe i trzeba sobie radzić z przeciwnościami losu.

Kłamstwo i Kłamstewko

Trzon filmu stanowi jednak sama Billi. Czyli zastępczyni Wanga grana przez Awkwafinę. Co zabawne, Kłamstewko (The Farewell) ma tę samą podstawową fabułę, co przełomowy film Awkwafiny, Bajecznie bogaci Azjaci. Ale w przeciwnym razie oba filmy nie mogłyby się bardziej różnić, a raper, który został aktorem, podąża swoją niesamowicie ekscentryczną rolą w tej komedii z 2018 roku z niezwykłym występem. Billi wyraźnie zmaga się ze swoimi emocjami, próbując powstrzymać się od tej niewygodnej prawdy. Każda osoba ma inne ujście dla swoich stłumionych emocji. Niektórzy uciekają do alkoholu, niektórym wystarczy po prostu muzyka. Każdy jest inny, psychika ludzi jest różna. Raz mocniejsza, raz słabsza, dlatego ciężko jest to do siebie porównać.

cały film kłamstewko the farewell online cda zalukaj

Kłamstewko
Kłamstewko
Kłamstewko
Kłamstewko
Kłamstewko
Kłamstewko
Oryginalny tytuł The Farewell
Ranking IMDb 7.7 20,122 głosów
Ranking TMDb 7.7 229 głosów

Reżyser

Lulu Wang
Reżyser

Obsada

Tzi Ma isHaiyan
Haiyan
Lu Hong isLittle Nai Nai
Little Nai Nai
Jim Liu isDoctor Song
Doctor Song
Udostępniono5

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Lighthouse
Wilcze echa
Głupie, młode serce
Jumanji: Następny poziom
Kraina cudów
Jak poślubić milionera
Sztokholm 2019
Oszustki (The Hustle)
Selfie Dad
Superpies i Turbokot
Nienawiść, którą dajesz
Matthias & Maxime