What's happening?

Kłamstwo doskonałe 2019 - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 118

ONLINE HD 7401 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Kłamstwo doskonałe 2019

Kłamstwo doskonałe 2019 - online

Nov. 08, 2019Germany109 Min.R
Twoja ocena: 0
5.5 6 głosów

Gdzie oglądać cały film Kłamstwo doskonałe 2019 online?

Ten tajemniczy thriller jest oburzający i nieodparty. Jest to staromodny dramat z dodatkiem Patricii Highsmith, Patricka Hamiltona, Johna le Carré i być może pamiętnika Elizabeth Jane Howard Slipstream. Zawiera wyśmienite występy Helen Mirren i Iana McKellena. Jednak nie sądzę, że McKellen odegrał tak soczystą rolę od czasu swojej kolejnej roli w dramacie Uczeń Szatana z 1998 roku. Cały film Kłamstwo doskonałe ma tak porywającą opowieść, że przeoczysz fragmenty nieprawdopodobnej głupoty. Głupoty z udziałem smartfonów, za pomocą których duże kwoty finansowe można rzekomo przenosić z jednego konta bankowego na drugie.

Betty McLeish (Helen Mirren) jest wdową po siedemdziesiątce, która mieszka w domu pełnym gustownych rzeczy. Mieszka na spokojnym, nudnym przedmieściu Londynu. Jest słodka, ładna, złośliwa i grzeczna, z błyszczącą skórą otoczoną nienagannie szarobiałym cekinem. Wygląda jak klasyczny film typu Nazywam się Dolemite. Sekwencja otwierająca Kłamstwo doskonałe 2019 przeskakuje tam i z powrotem. Dzieje się tak między Betty wypełniającą kwestionariusz użytkownika na stronie internetowej o nazwie Distinctive Dating, a mężczyzną, którego właśnie poznała na stronie. Następnie film przenosi się do Betty przybywającej do eleganckiej londyńskiej restauracji, gdzie ona i jej randka spotykają się na obiedzie. Poznali się na stronie, ale na szczęście więcej o social mediach tutaj nie ma. Uwierzcie, że po obejrzeniu filmu #Jestem M. Misfit będziecie mieć tego dość.

Fabuła filmu Kłamstwo doskonałe jest ciekawa

Reżyserem filmu Kłamstwo doskonałe jest Bill Condon, a scenariusz został zaadaptowany przez scenarzystę Jeffreya Hatchera. Znanego z bestsellerowej powieści 2016. Po raz pierwszy autor, Nicholas Searle, który spowodował duży rozgłos, ogłaszając, że nie wolno mu było mówić więcej o swojej karierze niż to, że był wieloletnim urzędnikiem państwowym. Ciekawa sprawa, nie sądzicie? Niedługo Roy przeprowadził się jako platoniczny gość domu do zdumiewającej dezaprobaty wnuka Betty, Stevena (Russell Tovey). Czyli doktoranta, który od czasu do czasu nocuje w domu Betty. Steven ma rację, bo Roy jest oczywiście oszustem. Pracuje z rozmownym księgowym Vincentem (Jim Carter), który chce oskubać ich ze sporej gotówki i oszczędności. Ale może ten plan oszukania Betty nie pójdzie tak gładko, jak myśli zadowolony z siebie Roy.

Cały film Kłamstwo doskonałe jak już wspominaliśmy jest adaptacją powieści Nicholasa Searle’a z 2016 roku. Bill Condon wyreżyserował też takie filmy jak Piękna i bestia, Kinsey,  Zmierzch itp. W sposobie, w jaki działa ten film, Mirren gra Betty nie jako roślinę, ale jako inteligentną kobietę o stałych wartościach. Kobietę, której zaufanie do ludzi jest projekcją jej własnej dobrej natury. Mirren obdarza ją żarliwą przyzwoitością, nawet gdy satyra lekceważy marzenia Betty. Ten film pokazuje niesamowitą energie i pęd, a sekwencje retrospekcji pokazują, że jest o wiele bardziej odważny i ambitny, niż można się spodziewać. Wykonanie filmu Kłamstwo doskonałe 2019 jest rewelacyjne.

Kłamstwo doskonałe 2019
Kłamstwo doskonałe 2019
Kłamstwo doskonałe 2019
Kłamstwo doskonałe 2019
Kłamstwo doskonałe 2019
Kłamstwo doskonałe 2019
Kłamstwo doskonałe 2019
Oryginalny tytuł The Good Liar
Ranking IMDb 6.7 37,603 głosów
Ranking TMDb 6.7 765 głosów

Opinie widzów na temat filmu Kłamstwo doskonałe 2019

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Kłamstwo doskonałe 2019 online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Kłamstwo doskonałe 2019 nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Kłamstwo doskonałe 2019 online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Kłamstwo doskonałe 2019 online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Kłamstwo doskonałe 2019 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Kłamstwo doskonałe 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono12