Kłamstwo doskonałe 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Kłamstwo doskonałe 2019

Kłamstwo doskonałe 2019

109 Min.R
Twoja ocena: 0
1 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Kłamstwo doskonałe 2019 online?

Ten tajemniczy thriller jest oburzający i nieodparty. Jest to staromodny dramat z dodatkiem Patricii Highsmith, Patricka Hamiltona, Johna le Carré i być może pamiętnika Elizabeth Jane Howard Slipstream. Zawiera wyśmienite występy Helen Mirren i Iana McKellena. Jednak nie sądzę, że McKellen odegrał tak soczystą rolę od czasu swojej kolejnej roli w dramacie Uczeń Szatana z 1998 roku. Cały film Kłamstwo doskonałe ma tak porywającą opowieść, że przeoczysz fragmenty nieprawdopodobnej głupoty. Głupoty z udziałem smartfonów, za pomocą których duże kwoty finansowe można rzekomo przenosić z jednego konta bankowego na drugie.

Betty McLeish (Helen Mirren) jest wdową po siedemdziesiątce, która mieszka w domu pełnym gustownych rzeczy. Mieszka na spokojnym, nudnym przedmieściu Londynu. Jest słodka, ładna, złośliwa i grzeczna, z błyszczącą skórą otoczoną nienagannie szarobiałym cekinem. Wygląda jak klasyczny film typu Nazywam się Dolemite. Sekwencja otwierająca Kłamstwo doskonałe 2019 przeskakuje tam i z powrotem. Dzieje się tak między Betty wypełniającą kwestionariusz użytkownika na stronie internetowej o nazwie Distinctive Dating, a mężczyzną, którego właśnie poznała na stronie. Następnie film przenosi się do Betty przybywającej do eleganckiej londyńskiej restauracji, gdzie ona i jej randka spotykają się na obiedzie. Poznali się na stronie, ale na szczęście więcej o social mediach tutaj nie ma. Uwierzcie, że po obejrzeniu filmu #Jestem M. Misfit będziecie mieć tego dość.

Fabuła filmu Kłamstwo doskonałe jest ciekawa

Reżyserem filmu Kłamstwo doskonałe jest Bill Condon, a scenariusz został zaadaptowany przez scenarzystę Jeffreya Hatchera. Znanego z bestsellerowej powieści 2016. Po raz pierwszy autor, Nicholas Searle, który spowodował duży rozgłos, ogłaszając, że nie wolno mu było mówić więcej o swojej karierze niż to, że był wieloletnim urzędnikiem państwowym. Ciekawa sprawa, nie sądzicie? Niedługo Roy przeprowadził się jako platoniczny gość domu do zdumiewającej dezaprobaty wnuka Betty, Stevena (Russell Tovey). Czyli doktoranta, który od czasu do czasu nocuje w domu Betty. Steven ma rację, bo Roy jest oczywiście oszustem. Pracuje z rozmownym księgowym Vincentem (Jim Carter), który chce oskubać ich ze sporej gotówki i oszczędności. Ale może ten plan oszukania Betty nie pójdzie tak gładko, jak myśli zadowolony z siebie Roy.

Cały film Kłamstwo doskonałe jak już wspominaliśmy jest adaptacją powieści Nicholasa Searle’a z 2016 roku. Bill Condon wyreżyserował też takie filmy jak Piękna i bestia, Kinsey,  Zmierzch itp. W sposobie, w jaki działa ten film, Mirren gra Betty nie jako roślinę, ale jako inteligentną kobietę o stałych wartościach. Kobietę, której zaufanie do ludzi jest projekcją jej własnej dobrej natury. Mirren obdarza ją żarliwą przyzwoitością, nawet gdy satyra lekceważy marzenia Betty. Ten film pokazuje niesamowitą energie i pęd, a sekwencje retrospekcji pokazują, że jest o wiele bardziej odważny i ambitny, niż można się spodziewać. Wykonanie filmu Kłamstwo doskonałe 2019 jest rewelacyjne.

Kłamstwo doskonałe 2019
Oryginalny tytuł The Good Liar
Ranking IMDb 6.1 172 głosów
Udostępniono10

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dogonić marzenia 2019
Były lokator 2020
Green Book
Mowa ptaków 2019
Pewnego razu w Hollywood
Chłopiec i wilk
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
Przedszkolanka 2018
Ciche miejsce 2
Ukryte życie
Pięciu braci 2020
Mój piękny syn