Klaus 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL

ONLINE HD 3350 Wyświetleń

  Klaus 2019

  Klaus 2019

  Nov. 08, 2019Spain98 Min.PG
  Twoja ocena: 0
  7 1 głos
  what going on?

  Opis

  Gdzie oglądać cały film Klaus 2019 online?

  Cały film Klaus 2019 to absurdalnie zawikłana historia Świętego Mikołaja. Opowieść, która w tak dziwaczny sposób zmienia świątecznego ducha, że ​​trudno jest dbać o którąkolwiek z jego postaci. Nawet zrozumieć, co robią niektórzy z nich. Pokazuje, co się dzieje, gdy stawiasz sanie przed reniferem. Ta dziwna opowieść rozpoczyna się w fikcyjnym skandynawskim kraju, w którym rozpieszczony bachor o imieniu Jesper cieszy się uprzywilejowanym życiem. Dlatego, że jest synem człowieka, który prowadzi Royal Mail Academy. Ale luksusowe życie Jespera nagle kończy się. To nie są zabawki jak w Toy Story 4.

  Dzieje się to gdy tata ogłasza, że ​​nadszedł czas, aby jego dorosły dorosły syn zarabiał na życie. Tym samym wypędza go na nędzną wyspę Smeerensburg niedaleko Koła Podbiegunowego. Jeśli Jesper dostarczy 6000 listów w tym roku, będzie mógł wrócić do domu. Jeśli nie, zostanie odcięty na zawsze od domu i środków ojca. Jak zachowa się bohater? Czy zamieni się w dobrą, wspaniałą postać? Czy będziemy mieć powtórkę z filmu Czarownica 2?

  Netflix podarował nam nowy świąteczny klasyk w formie filmu Klaus 2019. Z oryginalnej opowieści twórcy serii Minionki, Sergio Pablosa, ta wspaniale animowana opowieść jest właściwie pierwszą. Oczywiście pierwszą z takich akcji popartych przez Netflix. Opowiada historię powstania kultowej świątecznej postaci Świętego Mikołaja w zabawny, okrężny sposób. Wprowadza jednocześnie zupełnie nową mitologię pasującą do bieguna północnego. Więc chociaż niekoniecznie oczekuję serii kontynuacji i spinoffów od Klausa, przeznaczenie jest dołączenie do rocznej świątecznej listy obserwacyjnej. Myślę, że dzieci będą bardzo zadowolone z tego filmu. Polecam też zabrać dzieci do kina na film Kraina lodu 2, ponieważ moje były w siódmym niebie.

  Ciekawa animacja od Netflixa

  Od samego początku Jesper jest znacznie bardziej irytujący niż Pablos. Zach Lewis i Jim Mahoney, zdają sobie z tego sprawę. Postać jest wycięta z tego samego rozpieszczonego materiału, co Kuzco z serialu Nowa Szkoła Króla, ale jest bardzo trudny do zniesienia bez ząbkowanego dowcipu, który sprawiał, że wszystko w tym filmie było ostre w dotyku. Natomiast Klaus 2019 nie może się poszczycić ani jednym zapadającym w pamięć zdarzeniem. To pewnie dlatego, że Jesper prawie nigdy nie przestaje mówić. Czuje się czasami jak w domu, bo mam to samo ze swoimi pociechami. One cały czas mówią i nawet na parę sekund nie ma ciszy. Na filmie można uśmiać się niesamowicie.

  Na szczęście sytuacja ostatecznie się rozjaśnia, gdy Klaus zmaga się z trudami i nawiązuje przyjaźnie z lokalnymi przyjaciółmi, zarówno dorosłymi, jak i dziećmi. Tutejsi dorośli są zmęczeni, otwarci i okrutni, a niektóre dzieci już idą w ich ślady. Ale to reszta dzieci jest zbawieniem Jespera i Smeerensburga. Podobnie jak wszystkie wielkie bożonarodzeniowe klasyki i historie moralne, to niewinność i hojność dzieci w duchu Bożego Narodzenia mają moc przekształcania serc, umysłów, a nawet miejsc tak mrocznych i ponurych jak odległe północne posterunki.  Dlatego właśnie lubię święta i ten klimat, który jest niezastąpiony. W tym procesie Jesper, niezadowolony nauczyciel Alva (Rashida Jones), i zrozpaczony pustelnik i producent zabawek Klaus zostaną na zawsze zmienione przez dzieci ze Smeerensburga. Wesołych Świąt!

  Klaus 2019
  Klaus 2019
  Klaus 2019
  Oryginalny tytuł Klaus
  Ranking IMDb 8.2 74,956 głosów
  Ranking TMDb 8.7 160 głosów

  Reżyser

  Obsada

  Joan Cusack isMrs. Krum
  Mrs. Krum
  Norm Macdonald isCaptain Mogens
  Captain Mogens
  Tucker Meek isEllingboe Boy
  Ellingboe Boy
  Teddy Blum isSmall Ellingboe Boy (voice)
  Small Ellingboe Boy (voice)
  Sydney Brower isEllingboe Girl
  Ellingboe Girl
  Alexis Sky isEllingboe Girl 2
  Ellingboe Girl 2
  Mila Brener isEllingboe Girl 3
  Ellingboe Girl 3
  Udostępniono7

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Rodzeństwo Willoughby
  Stuber
  Raz, jeszcze raz 2020
  Togo 2019
  Sekretne życie zwierzaków domowych 2
  Koty (Cats) 2019
  Na ringu z rodziną
  Szkoła melanżu
  Johnny English: Nokaut
  Emma 2020
  Nadzwyczajni 2019
  Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
  ×
  Życzymy miłego seansu!