What's happening?

Klub rozwodników 2020 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 341

Klub rozwodników 2020

Klub rozwodników 2020 online

Jul. 14, 2020France108 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie oglądać cały film Klub rozwodników 2020 online?

To kolejna francuska komedia. Klub rozwodników 2020 może rozśmieszyć dosłownie każdego. Rozbawił też mnie mimo iż nie nawidzę francuskich filmów. To mieszanka fantastycznych komedii. Jednak wszyscy i tak czekają na świetny polski film, który walczy na festiwalu w Wenecji. Mówimy oczywiście o filmie Śniegu już nigdy nie będzie online. Też jesteście ciekaw jak ten film wypadnie? Ja bardzo ale teraz zajmijmy się naszym francuskim klubem rozwodników. Kino francuskie zawsze było bardzo mocne, ale tylko nieliczni lubili je oglądać. Każdy za pewne zna takie filmy jak Za jakie grzechy, dobry Boże, czy też seria filmów Taxi 5.

Czy fabuła filmu jest ciekawa?

To właśnie francuskie produkcje, które podbiły światowy rynek filmowy. Teraz przejdźmy do fabuły filmu Klub rozwodników 2020. Po 5 latach małżeństwa Ben (Arnaud Ducret) nadal jest szalenie zakochany w swojej żonie. Aż do dnia, w którym odkrywa publicznie, że jego żona go zdradza. Jak wiecie to jak wbicie komuś noża w plecy. Został upokorzony i porzucony! Przygnębiony i zawiedziony przez bliskich, Ben z trudem radzi sobie w życiu. W pewnym momencie krzyżuje ścieżki z Patrickiem, byłym przyjacielem, który również jest rozwiedziony. Przyjaciel oferuje, że z nim zamieszka. Patrick, w przeciwieństwie do Bena, zamierza wykorzystać swój nowo odkryty celibat i wszystkie przyjemności, z których zrezygnował podczas małżeństwa. Wkrótce dołączyli do nich inni rozwiedzeni. Tak właśnie powstał ciekawy Klub rozwodników online.

Czy francuskie komedie już takie są?

Głównym wątkiem filmu jest para czterdziestokilkuletnich rozwodników, którzy założyli specjalny klub członkowski. Klub do którego może dołączyć każdy rozwodnik, który chce zaszaleć. Reprezentowany na rynkach międzynarodowych przez SND films właśnie zdobył główną nagrodę na festiwalu filmów komediowych Alpe d’Huez. Jestem ciekaw czy komedia spodoba się i Wam. Ja się do niej przekonałem, ale chyba tylko dzięki angielskiemu dubbingowi.  Nie obejrzałbym filmu Klub rozwodników 2020 online w oryginalnym francuskim języku albo z jakimś lektorem. Niestety ale jest to dla mnie nie do zaakceptowania.

Klub rozwodników 2020
Oryginalny tytuł Divorce Club
Ranking IMDb 4.7 157 głosów
Ranking TMDb 6.2 35 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Klub rozwodników 2020 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Klub rozwodników 2020 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Klub rozwodników 2020 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Klub rozwodników 2020 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono8