Kobiety mafii 2 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Kobiety mafii 2

Kobiety mafii 2

PG
Twoja ocena: 0
4.6 56 głosów

 • Iwona 21 stycznia 2019

  jak najbardziej pozytywnie ziomeczki 😀

 • Jolanta 21 stycznia 2019

  the best of the fking best

 • Magdalena.Adamczyk 21 stycznia 2019

  Wszystko jak najbardziej OK!

 • Taskacana 21 stycznia 2019

  Tylko nie to 🙁 nie obejrze przez Was meczu 🙁

 • Patrycja.Makowska 21 stycznia 2019

  macgajver nawet nie jest tak dobry 😀

 • Iluratha 21 stycznia 2019

  kocham Was calym sercem misiaczki<3 :*******

Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Kobiety mafii 2?

Gang Niani uczy się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Cały film Kobiety mafii 2 nie zachwycił widzów. Było w nim za dużo czytania napisów. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida. Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika . Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją funkcję w półświatku. Chyba jedynie Underdog ma szansę w tym wszystkim.

Jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką Stellą. W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka. Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem znajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się mafijną celebrytką. Jednak pierwsza część Kobiety mafii była zdecydowanie lepsza. Podobno trzecia część nie powstanie w ogóle.

Filmy Vegi – majstersztyk czy katastrofa?

Oglądaj Kobiety Mafii 2 cały film online. Ma w sobie wszystko co najgorsze z branży medycznej. Aż boje się pokusić stwierdzenie, który z tych obrazów przedstawia realia polskiej służby zdrowia. Możemy się tego właśnie domyślać, a ja też kiedyś pracowałem w szpitalu państwowym jako pracownik okołoszpitalny. Wykonywałem prace pomocnicze dla personelu szpitala takie jak np. transport zwłok z oddziału do prosektorium. Naoglądałem się i było również jak w filmie Vegi. Obejrzałem właśnie zwiastun filmu Kobiety mafii 2 i tak sobie myślę że to ponoć nie Patryk Vega jest kiepskim twórcą, a nawet przeciwnie, jest bardzo świadomym filmowcem i wie dokładnie co robi, ale jego publiczność jest taka jaka jest. Dlatego robi filmy bardzo słabe, żeby się dobrze sprzedały.

Kto ogląda Vegę i jego Kobiety mafii 2?

W zależności od wieku, wykształcenia, obycia w świecie, Turcy mogą wiedzieć różne rzeczy Polsce. Spotkałam się z następującymi: Lech Wałęsa, to był tenże wasz prezydent, który zwyciężył komunizm. Polska jest pięknym i zielonym krajem. Polska ma dobre kino, dobrych reżyserów. W Polsce jest dobry nabiał, szczególnie biały ser. Jeden z papieży był Polakiem i Polacy są katolikami. Polacy sporo piją. Polskie kobiety są zaradne politycznie, a to u was te nie jest dobre. W Stambule macie waszą wieś, Polonezkoy! Polska produkuje dobrą porcelanę. Gdzie jest Polska? Eseje filmach i twórcach też już mnie za dużo nie kręcą. Już się nich naczytałam i sama poświęciłam im własny czas na przemyślenia, więc taka gazeta nie jest już dla mnie taka stymulująca.

Kontrowersyjna publiczność

I tak dlatego tyle uwagi poświęcam temu numerowi, że tak wyraźnie nobilituje pewien rodzaj opowieści odcinkowej, która zalicza się być czymś niemieszczącym się w taniej przegródce popkultury. Mike Harry doda od siebie, że jedna z trzech lub czterech ofiar śmiertelnych, które giną zamordowane w tym filmie nie ginie bezpośrednio z rąk krwawego mściciela biorącego odwet za przemoc seksualną na nowych znajomych. W wyniku pomyłki i przecenienia swoich możliwości tegoż mściciela. Film jest bez wątpienia dla dorosłych i mało wrażliwych widzów.  Nie tylko dlatego, że pada w nim dużo wulgarnych słów, a dialogi dotyczące szacunku dla ludzkiego życia i przysięgi Hipokratesa pozostawiają wiele do życzenia.

Ciekawa fabuła czy krap?

Porywacze nie są pewni czy gdy już dostaną pieniądze i oddadzą rodzicom żywego Davida. Porywacz ma im za coś zapłacić lecz przez większość filmu nie do końca wiadomo za co. Również nie do końca wiadomo nawet kto zlecił im porwanie. Gdy do niego dzwonią zawsze ma głos przepuszczony przez jakiś syntezator mowy. Ten nie rozpozna ich twarzy dla policji i nie będzie pamiętał ich imion. Premiery filmu powinniśmy spodziewać się jeszcze w tym roku, zwłaszcza, że w lutym 2019 do kin mają trafić Kobiety mafii 2 cały film online. Dodatkowo reżyser poinformował na Facebooku, że marka Pitbull wraca w jego ręce. Szykuje się kolejny film od Patryka Vegi, pod którym rynsztok społeczny będzie miał szanse po raz pierwszy w życiu, na zasadne słowa krytyki napisać: „nie zrozumieliście tego filmu” i „ten film jest dla ludzi inteligentnych„. Tak to już niestety jest w tych czasach.

Podsumowanie i recenzja

I choć pierwsza część filmu nieco bardziej mi się podobała. Historia w niej przedstawiona wydawała się bardziej naturalna. W dwójce zadziałały klasyczne reguły rządząca sequelem, to mimo wszystko jako kontynuacja. Film się broni i dla miłośników kina akcji oraz fanów uniwersum jest toż praca na pewno warta obejrzenia.

cały film kobiety mafii 2 zalukaj 300x186 - Kobiety mafii 2

Kobiety mafii 2
Oryginalny tytuł Kobiety mafii 2
Ranking IMDb 4.6 89 głosów
Ranking TMDb 6.7 3 głosów
Udostępniono716

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

John Wick 3
Pełzająca śmierć (Crawl)
Polar 2019
The Lighthouse
Zabójczy rejs
Stuber
Pan T. 2019
Thor
Boże Ciało 2019
Wołyń
Oficer i szpieg 2019
Królowie Zbrodni 2019
×
Życzymy miłego seansu!