Kod Dedala 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Kod Dedala 2019

Kod Dedala 2019

105 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Kod Dedala 2019 online?

Dla niektórych cały film Kod Dedala 2019 może okazać się naprawdę ciekawy. Film opowiada o dziewięciu wybitnych tłumaczach zatrudnionych do tłumaczenia najlepiej sprzedającej się książki znanej trylogii. Jednak dla nich nie wszystko idzie dobrze. Są zamknięci w bunkrze ze względu na ochronę prywatności książki.  Dla autora ważne jest, żeby wszystko było ogarnięte w tajemnicy. W grę wchodzą ogromne pieniądze. Ale w jakiś sposób pierwsze dziesięć stron pojawia się w Internecie. Tłumaczą pracę do góry nogami. Jednym z nich jest zdrajca, a wydawca chce wiedzieć, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do wycieku. Film zdecydowanie wypadł lepiej niż The Courier 2019.

Film ostro trzyma widza w napięciu. Do końca podejrzewam, że nie będziecie wiedzieć kto zdradził. Lubię taką tajemnicę w filmach, a pod koniec i tak okaże się co innego. Kod Dedala 2019 na początku kojarzył mi się z jakimś tajnym kodem, ale to zupełnie coś innego. W tych czasach trzeba bronić swojego dobytku i praw autorskich. Dlatego nie ma co się dziwić autorowi książki, że chciał, żeby zamknąć ich w bunkrze. Coś wartego miliardy trzeba poważnie strzec i kontrolować. Natomiast i tak zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał nas okraść. Taka jest mentalność ludzi.  Chyba, że macie więcej czasu to możecie obejrzeć film, który trwa trzy i pół godziny. Mowa oczywiście o filmie Irlandczyk.

Takie tajemnicze filmy mają swój klimat

Dziewięciu tłumaczy zostało wybranych przez bezwzględnego wydawcę i zamkniętych w luksusowym bunkrze, aby przetłumaczyć oczekiwaną książkę słynnego autora w rekordowym czasie. Chociaż tłumacze są zmuszeni zapobiegać wszelkim wyciekom z powodu wysokich stawek finansowych, wybucha kryzys, gdy ktoś publikuje pierwsze 10 stron powieści w Internecie i szantażuje wydawcę, aby zapłacić 5 milionów euro. Trwa polowanie na winowajcę w bunkrze. Czy uda im się odkryć kto jest zdrajcą? Czy wydawca będzie musiał zapłacić szantażyście?  Dowiecie się oglądając ten ciekawy i tajemniczy film.

Obsada w filmie też jest świetna. Możemy zobaczyć takich aktorów jak Olga Kurylenko, Lambert Wilson, Sidse Babett Knudsen. Współpracują ze sobą idealnie co przekłada się na ich grę. Cały film Kod Dedala 2019 jest idealny na spokojny wieczór. Można się przy nim odprężyć i spędzić miło czas. Troszkę pogłówkować i zastanawiać się, kto może być sprawcą całej awantury. Powiem szczerze, że ja nie chciałbym być w skórze autora i być szantażowanym o 5 milionów. Ale niestety taka jest ponura rzeczywistość.

Oryginalny tytuł Les Traducteurs

Reżyser

Obsada

Olga Kurylenko isKaterina Anisinova
Katerina Anisinova
Lambert Wilson isÉric Angstrom
Éric Angstrom
Alex Lawther isAlex Goodman
Alex Goodman
Riccardo Scamarcio isDario Farelli
Dario Farelli
Sara Giraudeau isRose-Maire Houeix
Rose-Maire Houeix
Eduardo Noriega isJavier Casal
Javier Casal
Manolis Mavromatakis isKonstantinos Kedrinos
Konstantinos Kedrinos
Anna Maria Sturm isIngrid Korbel
Ingrid Korbel
Maria Leite isTelma Alves
Telma Alves
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Polaroid
Plagi Breslau
W cieniu księżyca
Zagubiona kula
Mroczne miejsce
6 Underground
Małgosia i Jaś
Survive the Night 2020
The Lodge 2019
Kursk 2018
Bad Boys for Life 2020
Countdown 2019