What's happening?

Kolejny film o Boracie - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Kolejny film o Boracie

Kolejny film o Boracie

Oct. 23, 2020UK96 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Reżyser

Obsada

Sacha Baron Cohen isBorat Sagdiyev
Borat Sagdiyev
Maria Bakalova isTutar Sagdiyev
Tutar Sagdiyev
Mike Pence isSelf (uncredited)
Self (uncredited)
Rudolph Giuliani isSelf (uncredited)
Self (uncredited)
Dani Popescu isPremier Nazarbayevdx
Premier Nazarbayevdx
Manuel Vieru isDr. Yamak (Gypsy Tears)
Dr. Yamak (Gypsy Tears)
Miroslav Tolj isNursultan Tulyakbay
Nursultan Tulyakbay
Alin Popa isHueyLewis / Jeffrey Epstein Sagdiyev
HueyLewis / Jeffrey Epstein Sagdiyev

Gdzie oglądać cały film Kolejny film o Boracie online?

Wasz ulubiony Borat wrócił w produkcji o tytule Kolejny film o Boracie! Sacha Baron Cohen był ledwo widziany od czasu jego triumfalnej trasy kinowej. To właśnie on otryzmał nagrodę Złotego Globu dla najlepszego aktora w komedii. Stało się to jak pamiętacie w 2006 roku. Od tamtego czasu aktor wcielił się w inne role. Niestety dla niego, ale te role nie przyniosły mu już takiej sławy. Każdy pamięta go po prostu jako naszego Borata. To tak jakby pies z bajki Scooby-Doo: Wesołego Halloween! zaczął grać w innym filmie. Kiedy kilka lat temu trwały przygotowania do powrotu Borata. Twórcy musieli pomyśleć, że prezydent Trump i powstanie prawicy dostarczy wystarczającej ilości materiału. Niestety ale nikt nie mógł przewidzieć, że pandemia Covida, że premiera tak szybko się nie pojawi.

Teraz Cohen wskrzesił swoją rolę, co było szokiem dla wielu fanów. Niektóre sceny w nowym filmie nieznacznie podważają wiarygodność wszystkich najbardziej spektakularnych momentów. Albo inaczej, w filmie Kolejny film o Boracie są one bardziej widoczne. Ale wciąż jest trochę prawdziwego śmiechu i zdecydowanych momentów politycznych na temat antysemityzmu i negacji Holokaustu w Internecie. Klimat się nie zmienił i to mnie bardzo cieszy. Moim zdaniem cały film online jest jak najbardziej warty obejrzenia. Szczególnie przez te osoby, które uwielbiały komedię z tamtych lat.

Borat powraca w nowej odsłonie!

Kolejny film o Boracie online cda zalukaj hd

Tym razem są jeszcze bardziej otwarci, nie kłopocząc się już ukrywaniem swoich szowinistycznych i reakcyjnych poglądów. W końcu to Ameryka. Od czasu pierwszego filmu Borat stał się znaną postacią w Ameryce i ludzie rozpoznają go na ulicach. To trochę jakby Robert Lewandowski wyszedł na ulice w Polsce. Chociaż może to złe porównanie bo jednak to sportowiec. No więc porównajmy go może do Tomasza Karolaka. Jego rozpozna prawie każdy. Gdyby był kobietą to porównałbym go do Kożuchowskiej. W pewnym sensie zmusza to go do przyjęcia odmiennych tożsamości. Jeśli czytasz doniesienia prasowe o przebraniu Cohena z ostatnich kilku lat to wszystkie były przeznaczone dla tego filmu.

Misja nie idzie dobrze i nowo odkryta zdziczała nastoletnia córka Borata, Tutar (Maria Bakalova) pokazuje swoje prawdziwe oblicze. I tak zaczyna się bunt ledwie precedensowych niezręczności w całej Ameryce. I to wtedy, gdy dziwna para zbliża się coraz bardziej do szczytu amerykańskiej piramidy władzy. Humor, dialogi i wszystko inne po prostu idealnie pasuje do tej komedii. Chociaż trzeba wiedzieć i znać ten humor. Dla niektórych cały film Kolejny film o Boracie online może okazać się nie trafiony.

Kolejny film o Boracie online w HD

cały film Kolejny film o Boracie online cda hd

Moim zdaniem Kolejny film o Boracie jest zabawniejszy niż Borat z 2006 roku. Przez cały czas trwania pokazuje to co najlepsze. W tym humorze nie ma nic klasycznego. Humor Cohena w filmie jest czasami w złym guście. Wydaje mi się, że to wina autorów, którzy na siłę chcieli pokazać to wszystko. Ale większość żartów jest naprawdę inteligentnych i zawiera subtelne komentarze polityczne i społeczne. Tekst jest niesamowicie szczegółowy i warto wysłuchać każdej linijki dialogu. Zapraszam serdecznie na seans, bo warto. 

Co prawda taki film dużo lepiej by się oglądało w kinie. Pełna sala, ludzie, którzy rozumieją te żarty. To byłaby mieszanka wybuchowa. Niestety z powodu pandemii, premiera filmu będzie tylko na platformach streamingowych. Dlatego to zmniejsza trochę jego wpływ na światowym rynku. Oglądanie pierwszego Borata w zatłoczonym kinie w premierowy weekend było całkowicie denerwujące. Obejrzenie filmu po raz drugi, na spokojnie w domu było dużo lepsze. Nowy film oferuje dystans i perspektywę, która tak naprawdę nie do końca pomaga gatunkowi jakim jest komedia.

Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Kolejny film o Boracie
Oryginalny tytuł Borat Subsequent Moviefilm
Ranking IMDb 7.2 21,008 głosów
Ranking TMDb 6.8 504 głosów
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Kissing Booth
Bad Trip 2020
Flora i Ulisses (2021)
Lista priorytetów
Włoskie wakacje 2020
Nazywam się Dolemite
Baranek Shaun Film. Farmageddon
Krewetki w cekinach
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Nietykalni
Hotel Transylwania 3
Taxi 5