Koniara (Horse Girl) - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Koniara (Horse Girl)

Koniara (Horse Girl)

104 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Koniara (Horse Girl) online?

Reżyser Jeff Baena przedstawił ostatnio kilka ciekawych propozycji. Od serdecznej historii miłosnej o zombie (Life After Beth) po film o opowieściach z XIV wieku (The Little Hours). Nic więc dziwnego, że cały film Koniara (Horse Girl), z udziałem i współredagowanej przez Alison Brie, jest trudna do sklasyfikowania. To, co początkowo wygląda jak badanie samotnej młodej kobiety, wkrótce otwiera się na inne możliwości. Większość znaków wskazuje na chorobę psychiczną. Ton łagodnej, rozbawionej obserwacji zamienia się w zaniepokojenie, a potem przeraża. Thriller trzyma mocno w napięciu i wielu z Was będzie bardzo przerażonych. Dla tych o słabszych nerwach polecam film Miłość mojego brata. To dramat, który obejrzycie bez strachu.

Film jest poważniejszy niż się wydaje. Brie, wykorzystując cechy, które pokazała w doskonałych rolach na małym ekranie, jako punkt wejścia do niepokojących stanów wewnętrznych. Zabawna rzecz dzieje się w jednej trzeciej filmu Koniara (Horse Girl). To czwarty film Jeffa Baeny. W tym momencie zdajemy sobie sprawę, że film Horse Girl nie jest klasycznym jego filmem. Zamiast tego jest znacznie dziwniejszym, trudniejszym i smutniejszym obaleniem tego stereotypu. W tym momencie film przestaje być słodki i zaczyna być bardzo dobry. Nie spodziewałem się, że taki film może mnie tak wciągnąć w swoją fabułę. Na pewno zrobił to bardziej niż duński film Haker. Tam nie było nic ciekawego. Natomiast dość przyjemnie się go oglądało.

Takiego thrillera chyba nikt się nie spodziewał

Sara pracuje w sklepie hobbystycznym i z przyjemnością spędza cały dzień na znajdowaniu odpowiedniego materiału do projektu klienta. Współpracownik Joan (Molly Shannon) podziela te zainteresowania, ale z miłością namawia swoją młodą przyjaciółkę do życia poza pracą. Mówi jej, że zasługuje na dobrą zabawę. Współlokatorka Sary, Nikky (Debby Ryan), być może mniej współczująca niż ona jest zirytowana, że ​​Sarah zawsze jest w domu, przekonuje swojego chłopaka, by przyprowadził swoją współlokatorkę Darrena (John Reynolds) na jeden wieczór. Ale bohaterowie nie umieją się między sobą dogadać.

To niecodzienny dramat, pełny dziwnych postaci i dziwnych sytuacji. Sarah jest samotną młodą kobietą, która rekompensuje jej dyskomfort społeczny, próbując trochę za mocno. Pracuje w sklepie z artykułami artystycznymi, nosi sprany niebieski fartuch. Sarah (Alison Brie) bez końca ogląda odcinki nadprzyrodzonego programu detektywistycznego zwanego Czyściec. Spędza też czas w miejscowej stajni, dając niechciane rady dziewczynie, która bierze lekcje jazdy konnej. Dlaczego Sara nie może jeździć na koniu, którego tak bardzo kocha? Czy ma to związek z jej lunatykami, które stały się tak złe, że teraz może prowadzić samochód przez miasto i zostawić go bez wiedzy? Wszystkiego dowiecie się oglądając film Koniara.

cały film koniara horse girl online cda zalukaj filiser

Koniara (Horse Girl)
Koniara (Horse Girl)
Oryginalny tytuł Horse Girl
Ranking IMDb 6.2 56 głosów
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Cóż za piękny dzień
Ucieczka z Pretorii 2020
Zieja 2020
Zew krwi 2020
El Camino: A Breaking Bad Movie
Supernova 2019
W domu innego
The Lighthouse
Koty (Cats) 2019
Przedszkolanka 2018
John Wick 3
Wiwarium