Kraina cudów - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Kraina cudów

Kraina cudów

86 Min.PG
Twoja ocena: 0
9.7 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

To będzie świetna bajka

June (głos Brianna Denski) jest wesołą i energiczną młodą dziewczyną przyciągającą wynalazki i inżynierię. Po nieszczęsnych próbach zrobienia radości, którą ona i jej przyjaciele mogliby cieszyć się, prowadząc do chaosu dookoła, jej matka (Jennifer Garner) pomaga jej tworzyć modele rollercoaster dla niej i jej przyjaciół, którzy pracowaliby bez niszczenia okolicy!

To sprawia, że ​​obaj projektują plan dla Krainy Cudów. Magicznego parku rozrywki, prowadzonego przez grupę pluszowych zabawek, które przemieniają się w chodzące zwierzęta.

Widzimy historię, która zmienia się, gdy u mamy zdiagnozowano poważną chorobę. Wyjeżdża ona wtedy na leczenie, pozostawiając po sobie dość niespokojny i wycofany czerwiec. Czerwiec, który dezintegruje i odkłada cały model parku rozrywki. Nawet rozrywając plan swojej pasji projekt w przypływie gniewu. Ma też obsesję na punkcie opieki nad ojcem (Matthew Broderick), który zachęca ją do wznowienia tego, co kocha najbardziej. To jak pójście do obozu matematycznego, z którego rowy i ucieka, po błędnym odczytaniu notatki od niego.

Faktycznie kraina cudów?

To właśnie podczas jej podróży wraca do lasu i trafia do świata fantasy. Dokładnie tak, jak wyobrażała sobie Krainę Cudów. Tylko zamiast pełnych rodzin o szczęśliwych twarzach, znajduje się w stanie porzucenia. Większość zburzonych struktur i ciemna chmura zwana Ciemnością rzucała na nią ponury cień.

Następnie poznaje naturalnej wielkości swoje futrzane zabawki, które wyznaczyła jako opiekunów Krainy Cudów. Są to: Boomer (Ken Hudson Campbell), niebieski niedźwiedź, który wita gości w Krainie Czarów. Niedźwiadek wciąż przechodzi w stan hibernacji. Wymieniając dalej: Greta (Mila Kunis), dziki dzika, który ciągle podnosi się ponad zamęt, próbując ocalić Krainę Czarów; Steve (John Oliver), jeżozwierz i oficer bezpieczeństwa w Krainie Czarów; bobry Gus (Kenan Thompson) i Cooper (Ken Jeong) oraz Peanut (Norbert Leo Butz), szympans twórca radości i były przywódca parku, który ukrył się, aby uciec przed Ciemnością.

Cuda się zdarzają!

Kraina czarów jest w rozsypce od czasów szympansów, niegdyś uroczych-teraz-złych małpich lalek ożyła i zaczęła tworzyć chaos, rozdzierając ziemię radości. Czerwiec wkrótce uświadamia sobie, że odkąd przestała szeptać pomysły do ​​Peanut za tworzenie bardziej magicznych przejażdżek, Kraina Cudów popadła w stan anarchii, bardzo odzwierciedlając cynizm, z którym się mierzyła.

Znajdując odwagę, by uratować twórczość wyobraźni, zobowiązuje swoją zaradną siebie, by uratować park wraz z jego mieszkańcami.

Podczas gdy większość recenzji na temat Wonder Park może nie sprzyjać filmowi, uznałem, że ta animacja Paramount i kreacja Nickelodeon Movies jest odpowiednia dla najbardziej pomysłowych młodych ludzi, z którymi się spotkałem. Historia jest czymś więcej niż tylko kolejną projekcją mocy dziewczyny. Podkreśla również pseudo-dojrzałe role, które dzieci zakładają, gdy są zranione, dając jednocześnie wiadomość o tym, jak ważne jest puszczenie negatywności, aby duch dobrze się rozwijał.

Kraina cudów
Kraina cudów
Kraina cudów
Kraina cudów
Kraina cudów
Kraina cudów
Kraina cudów
Kraina cudów
Oryginalny tytuł Wonder Park
Ranking IMDb 5.7 2,385 głosów
Ranking TMDb 6.3 85 głosów

Reżyser

Reżyser

Obsada

Jennifer Garner isJune's Mom
June's Mom
Sofia Mali isYoung June
Young June
Ken Jeong isCooper
Cooper
Mila Kunis isGreta the Warthog
Greta the Warthog
John Oliver isSteve the Porcupine
Steve the Porcupine
Norbert Leo Butz isPeanut the Monkey
Peanut the Monkey
Kath Soucie isBus Counselor Shannon
Bus Counselor Shannon
Udostępniono8

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Thor: Ragnarok
Chłopiec i wilk
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Doktor Dolittle 2020
Selfie Dad
Harry Potter i Zakon Feniksa
Pokémon: Detektyw Pikachu
Bloodshot 2020
Wyspa Fantazji 2020
Marona – psia opowieść
Witajcie w Marwen
Iniemamocni 2