Kraina lodu 2 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

ONLINE HD 475570 Wyświetleń

  Kraina lodu 2

  Kraina lodu 2

  Odkryj moc. Pokonaj strach.Nov. 20, 2019USA104 Min.PG
  Twoja ocena: 10
  6.8 573 głosy
  what going on?

  Opis

  Piękny animowany film

  Jak się czułem w stosunku do filmu Kraina lodu 2 The Broadway Musical zależało trochę od tego, jak się czułem w stosunku do oryginalnego filmu. Cbecnie jednego z najbardziej rentownych franczyz Disneya. Byłem świadkiem popularności filmu w 2013 roku. Świadkiem nadmiernego nacisku Disneya na gadżet, ballady „Mam tę moc”. Wampir z Broadwayu był tak samo nieunikniony, jak produkcje sceniczne Króla Lwa (2019) i Aladyna (2019). Słynący z centralizacji subwersywnego tematu „Prawdziwa miłość”, który był nowością w animowanych produkcjach Disneya. Kraina Lodu na Broadwayu podąża tą samą melodią z nowymi piosenkami. Za jego potwierdzającą i nadającą się do sprzedaży wiadomość o akceptacji i księżniczkach, które są bardzo silnie związane. Podobał mi się film, nawet jeśli jego popowe i kapryśne składniki mogą czuć się spoliczkowane. Scena wykonuje swoje obowiązkowe zadanie, powracając do opowieści ze świeżą inspiracją.

  Gdzie oglądać cały film Kraina lodu 2?

  Podobnie jak w filmie z 2013 roku, który luźno zaadaptował „Królową Śniegu” Hansa Christiana Andersena, książka muzyczna podąża za dwójką królewskiego rodzeństwa w skandynawskiej krainie. Odpowiedzialnego dziedzica Księżniczkę Elzę (Caissie Levy) i sprytną Księżniczkę Annę (Patti Murin). Elza urodziła się z magiczną mocą lodu, umiejętnością trzymaną w tajemnicy przed królestwem. Po tragicznym wypadku z dzieciństwa pobudzonym przez jej moce, Elza dystansuje się od siostry. Natomiast robi to w nadziei na oswojenie jej mocy lodu. Lata rozłąki i ich nieoczekiwane sieroctwo wywierają na nich presje. Elza obawia się ukrycia swoich mocy, a Anna czuje się samotna w pustym zamku. Ale kiedy Elza zostaje koronowana na królową, siostrzana kłótnia o spontaniczne zaręczyny Anny z księciem prowadzi Elzę do zdobycia mocy przed ich królestwem. Królowa ucieka ze wstydu, nieświadoma, że ​​skazała swoje królestwo na wieczną zimę. Anna rzuca się za Elzą przez zamieć. Ma nadzieję na ożywienie ich utraconej siostry i przywrócenie lata.

  Z Jennifer Lee, która odrodziła scenariusz scenariusza z książką sceniczną, spodziewaj się teatralnych poprawek do opowieści. Wzięcie sceniczne ma łagodne dojrzewanie, aby je docenić, nie rezygnując z atrakcyjnego dla dzieci ducha. Zachowując głupotę Disneya, znaczna część animacji jest filtrowana przez teatralność, na przykład przekształcanie animowanych trolli w humanoidalnych ludzi. Chociaż Olaf (Ryann Redmond), opowiadany przez komedię bałwanek z komediową lalką zaprojektowaną na tee jako jego wypukły filmowy odpowiednik, zachwyca dojrzałym designem.

  Cudowna nowa Kraina lodu 2

  Ponieważ produkcja ma dłuższy czas trwania niż film to nowe piosenki Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopeza wykorzystują oddech, by rozwikłać wewnętrzne dusze bohaterów. Takie jak niepokój Elsy w „Dangerous to Dream” i Anna rozmyślająca nad „Prawdziwa miłość”. Nowe liczby nie zniszczyły moich oczekiwań. Z wyjątkiem przerażającego„ Potwora ”, w którym przerażona królowa kontempluje śnieżycę, zarówno dosłowną, jak i psychologiczną, gdy wzywa sople, by opóźnić tłum.

  Zadowolona obsada prowadzi do filmu Kraina lodu 2. Murin nadaje księżniczce Annie swój dziwaczny talent, ożywiając kultową księżniczkę energią weneryczną, która jest odświeżająca dla księżniczki Disneya eksperymentującej z koncepcją prawdziwej miłości. Levy czuje się dobrze jako królowa Elsa, która nadmiernie sztywnieje, pragnąc czułości. Dla roli, która wymaga pasowania, Levy zapewnia Elsa największą moc w jej miękkich balladach. Noah J. Ricketts jako Kristoff świetnie się bawi, gdy everyman wpadł w przygodę i romans, w który nie chciał wpaść.

  Księżniczka Elza powraca

  Scena nie jest tak przesycona i wyczerpująca, jak spektakl Aladdin na Broadwayu, ale magia wydaje się dziwnie powściągliwa. Moc Elsy może polegać na projekcjach, a to kończy się niestety rozwodnieniem emocjonalnego zwrotu Elsy w „Let It Go”. Projekcje działają najlepiej, gdy synchronizują się z solidnymi efektami, takimi jak popping sople, dlatego „Monster” działał lepiej emocjonalnie niż „ Let It Go. ”Zdumiewałem niektóre z przenikliwych tłumaczeń teatralnych, takich jak kluczowa sekwencja, w której biało odziany zespół ucieleśnia burzę ciągnącą Annę.

  Mrożone powtarza swoje motywy samoakceptacji, konsekwencje emocjonalnego dystansu, wady otwarcia zbyt wcześnie i moc siostrzanej miłości. Te wymiary tematyczne są wystarczające, aby zapewnić satysfakcjonującą rozrywkę dla całej rodziny, nawet jeśli wykonanie nie ma gwałtownego rezonansu. W finale „Let it Go” żałowałem, że nie czułem się trochę cieplej. Frozen on Broadway jest zabawny, ale bez czaru, na jaki zasługuje.

  Kraina lodu 2
  Kraina lodu 2
  Oryginalny tytuł Frozen II
  Ranking IMDb 6.9 122,996 głosów
  Ranking TMDb 7.3 5,766 głosów

  Reżyser

  Chris Buck
  Reżyser

  Obsada

  Udostępniono3K
  10 Komentarzy
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
  Laura Piotrowska
  Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Salma w krainie dusz
  Noelle 2019
  Pacific Rim: Rebelia
  SpongeBob Film: Na ratunek
  Rodzina Addamsów 2019
  The Old Guard
  Hobbit: Niezwykła podróż
  Harry Potter i Kamień Filozoficzny
  Iniemamocni 2
  Król Lew 2019
  The Lighthouse
  Torden (Mortal) 2020
  ×
  Życzymy miłego seansu!