What's happening?

Kraina lodu 2 (Frozen 2) ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL

Aktualnie oglądający użytkownicy - 300

ONLINE HD 44810 Wyświetleń Report Error

  Kraina lodu 2 (Frozen 2)

  Kraina lodu 2 (Frozen 2) online

  Odkryj moc. Pokonaj strach.Nov. 20, 2019USA104 Min.PG
  Twoja ocena: 10
  7.7 33 głosy

  Reżyser

  Chris Buck
  Reżyser

  Obsada

  Kristen Bell isAnna (voice)
  Anna (voice)
  Idina Menzel isElsa (voice)
  Elsa (voice)
  Josh Gad isOlaf (voice)
  Olaf (voice)
  Jonathan Groff isKristoff (voice)
  Kristoff (voice)
  Sterling K. Brown isLieutenant Mattias (voice)
  Lieutenant Mattias (voice)
  Evan Rachel Wood isQueen Iduna (voice)
  Queen Iduna (voice)
  Alfred Molina isKing Agnarr (voice)
  King Agnarr (voice)
  Martha Plimpton isYelena (voice)
  Yelena (voice)
  Jason Ritter isRyder (voice)
  Ryder (voice)
  Rachel Matthews isHoneymaren (voice)
  Honeymaren (voice)

  Piękny animowany film

  Jak się czułem w stosunku do filmu Kraina lodu 2 The Broadway Musical zależało trochę od tego, jak się czułem w stosunku do oryginalnego filmu. Cbecnie jednego z najbardziej rentownych franczyz Disneya. Byłem świadkiem popularności filmu w 2013 roku. Świadkiem nadmiernego nacisku Disneya na gadżet, ballady „Mam tę moc”. Wampir z Broadwayu był tak samo nieunikniony, jak produkcje sceniczne Króla Lwa (2019) i Aladyna (2019). Słynący z centralizacji subwersywnego tematu „Prawdziwa miłość”, który był nowością w animowanych produkcjach Disneya. Kraina Lodu na Broadwayu podąża tą samą melodią z nowymi piosenkami. Za jego potwierdzającą i nadającą się do sprzedaży wiadomość o akceptacji i księżniczkach, które są bardzo silnie związane. Podobał mi się film, nawet jeśli jego popowe i kapryśne składniki mogą czuć się spoliczkowane. Scena wykonuje swoje obowiązkowe zadanie, powracając do opowieści ze świeżą inspiracją.

  Gdzie oglądać cały film Kraina lodu 2?

  Podobnie jak w filmie z 2013 roku, który luźno zaadaptował „Królową Śniegu” Hansa Christiana Andersena, książka muzyczna podąża za dwójką królewskiego rodzeństwa w skandynawskiej krainie. Odpowiedzialnego dziedzica Księżniczkę Elzę (Caissie Levy) i sprytną Księżniczkę Annę (Patti Murin). Elza urodziła się z magiczną mocą lodu, umiejętnością trzymaną w tajemnicy przed królestwem. Po tragicznym wypadku z dzieciństwa pobudzonym przez jej moce, Elza dystansuje się od siostry. Natomiast robi to w nadziei na oswojenie jej mocy lodu. Lata rozłąki i ich nieoczekiwane sieroctwo wywierają na nich presje. Elza obawia się ukrycia swoich mocy, a Anna czuje się samotna w pustym zamku. Ale kiedy Elza zostaje koronowana na królową, siostrzana kłótnia o spontaniczne zaręczyny Anny z księciem prowadzi Elzę do zdobycia mocy przed ich królestwem. Królowa ucieka ze wstydu, nieświadoma, że ​​skazała swoje królestwo na wieczną zimę. Anna rzuca się za Elzą przez zamieć. Ma nadzieję na ożywienie ich utraconej siostry i przywrócenie lata.

  Z Jennifer Lee, która odrodziła scenariusz scenariusza z książką sceniczną, spodziewaj się teatralnych poprawek do opowieści. Wzięcie sceniczne ma łagodne dojrzewanie, aby je docenić, nie rezygnując z atrakcyjnego dla dzieci ducha. Zachowując głupotę Disneya, znaczna część animacji jest filtrowana przez teatralność, na przykład przekształcanie animowanych trolli w humanoidalnych ludzi. Chociaż Olaf (Ryann Redmond), opowiadany przez komedię bałwanek z komediową lalką zaprojektowaną na tee jako jego wypukły filmowy odpowiednik, zachwyca dojrzałym designem.

  Cudowna nowa Kraina lodu 2

  Ponieważ produkcja ma dłuższy czas trwania niż film to nowe piosenki Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopeza wykorzystują oddech, by rozwikłać wewnętrzne dusze bohaterów. Takie jak niepokój Elsy w „Dangerous to Dream” i Anna rozmyślająca nad „Prawdziwa miłość”. Nowe liczby nie zniszczyły moich oczekiwań. Z wyjątkiem przerażającego„ Potwora ”, w którym przerażona królowa kontempluje śnieżycę, zarówno dosłowną, jak i psychologiczną, gdy wzywa sople, by opóźnić tłum.

  Zadowolona obsada prowadzi do filmu Kraina lodu 2 online. Murin nadaje księżniczce Annie swój dziwaczny talent, ożywiając kultową księżniczkę energią weneryczną, która jest odświeżająca dla księżniczki Disneya eksperymentującej z koncepcją prawdziwej miłości. Levy czuje się dobrze jako królowa Elsa, która nadmiernie sztywnieje, pragnąc czułości. Dla roli, która wymaga pasowania, Levy zapewnia Elsa największą moc w jej miękkich balladach. Noah J. Ricketts jako Kristoff świetnie się bawi, gdy everyman wpadł w przygodę i romans, w który nie chciał wpaść.

  Księżniczka Elza powraca

  kraina lodu 2 online cały film cda zalukaj

  Scena nie jest tak przesycona i wyczerpująca, jak spektakl Aladdin na Broadwayu, ale magia wydaje się dziwnie powściągliwa. Moc Elsy może polegać na projekcjach, a to kończy się niestety rozwodnieniem emocjonalnego zwrotu Elsy w „Let It Go”. Projekcje działają najlepiej, gdy synchronizują się z solidnymi efektami, takimi jak popping sople, dlatego „Monster” działał lepiej emocjonalnie niż „ Let It Go. ”Zdumiewałem niektóre z przenikliwych tłumaczeń teatralnych, takich jak kluczowa sekwencja, w której biało odziany zespół ucieleśnia burzę ciągnącą Annę. Zamiast podążać śladami swojego rekordowego poprzednika, „Frozen 2” próbuje nowych sztuczek tematycznych. Tym razem zaskakująco dojrzała fabuła skupia się na transformacji i dorastaniu. Przygotowanie filmu do punktu kulminacyjnego wydaje się obiecujące, ale jego trzeci akt nie spełnia oczekiwań.

  Rozwiązanie konfliktu nie ma poczucia wpływu i wydaje się pośpieszne. Jest to szczególnie zaskakujące, ponieważ pierwsza połowa ma tendencję do meandrowania, koncentrując się na piosenkach, a nie na celowym rozwijaniu fabuły. Mrożone powtarza swoje motywy samoakceptacji, konsekwencje emocjonalnego dystansu, wady otwarcia zbyt wcześnie i moc siostrzanej miłości. Te wymiary tematyczne są wystarczające, aby zapewnić satysfakcjonującą rozrywkę dla całej rodziny, nawet jeśli wykonanie nie ma gwałtownego rezonansu. W finale „Let it Go” żałowałem, że nie czułem się trochę cieplej. Frozen on Broadway jest zabawny, ale bez czaru, na jaki zasługuje. Ostatnio fanów zaskoczył też film Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. To nowa produkcja, która znajduje się też na HBO GO oraz HBO MAX.

  Kraina Lodu 2 (Frozen 2) online dubbing PL czy lektor PL?

  A jeśli dwukrotnie chcesz poprosić kogoś o przysługę, czy jest lepszy pomysł niż ponowne nakłonienie tej samej osoby do tego po raz drugi? To prawdziwa przyjemność widzieć nie tylko aktorów głosowych, ale raczej prawie pełną listę kluczowych osób, które powracają i łączą siły, by stworzyć kontynuację swojego poprzedniego arcydzieła. Ponadto utworów jest zdecydowanie za dużo i na pewno nie tak chwytliwych jak pierwszy film. Co nie znaczy, że są złe – kompozycje są warstwowe, ale nie wiadomo jeszcze, czy mają wystarczającą moc do śpiewania, by stać się tak popularnymi jak „Let It Go”. Mimo to obrazowanie muzyki jest niesamowicie urzekające.

  Nie tracąc ani chwili, Frozen 2 online w tym momencie z łatwością mogłaby stać się opowieścią o śmiertelnie poważnej podróży, rodzajem kreskówki The Revenant z okropną pogodą i niebezpiecznymi stworzeniami (tutaj, w szczególności, niektóre ogromne skały, które stają się potężnymi gigantami, które wstrząsają Ziemia, kiedy chodzą). Wizualnie niektóre efekty wskazują również na potknięcie się o głowę. Ale rzeczywiście, i niestety, to inny film. Podróż, którą otrzymujemy, jest dwuznaczna, która wydaje się chwilowo kuszona miejscami docelowymi, być może nie na mapie, ale, co zrozumiałe, podróżuje inną, znacznie bezpieczniejszą drogą.

  Frozen 2 online z napisami też robi furorrę

  kraina lodu 2 - frozen 2 online cda

  Kristen Bell i Idina Menzel ponownie zagrały głosami odpowiednio dla Anny i Elsy. Niezbyt daleko od kultowego duetu księżniczek Jonathan Groff zapewnił głos Kristoffowi, czarującemu lodowi. Oczywiście, wrócił Olaf, bezczelny, mistyczny bałwan, a Josh Gad ponownie go wypowiedział. Może dobrze będzie obejrzeć film Mortal Kombat 2021. Tam akcja jest bardziej dynamiczna.  Dotyczy to także reszty animacji filmu, a niektóre żywe kolory łączą się z fotorealistyczną grafiką, tworząc całkiem niezły spektakl. Drobne szczegóły są zauważalne, ponieważ wzmacniają esencję każdej postaci. Podczas gdy każda z grup ma swoje chwile, Elsa i Anna nadal są głównymi punktami. Niesamowita chemia Idiny Menzel i Kristen Bell, odpowiednio, zaczyna się tam, gdzie skończyli, nie tracąc ani jednej minuty.

  Nie mogę wystarczająco podkreślić, jakie to ważne. Często studia rejestrują inny zespół, aby kontynuować pracę poprzedniego, a sequele mogą zapewnić różne poziomy doświadczenia i wrażeń. Nie muszę rozwlekać, ale niedawny „prawdziwy sequel” serii Terminator dałby ci mocny pomysł. Z pewnością nadrzędnym celem scenariusza Jennifer Lee jest postawienie Elsy jako poważnego wzoru do naśladowania / inspiracji dla dziewcząt i młodych kobiet, odpornej, nie potrafiącej, nic -może-zatrzymać-mnie postać, która jest w stanie pokonać każde wyzwanie na swojej drodze. Z pewnością to robi, a wielu autorów opowieści włączyło się, aby spróbować wprowadzić pożądaną równowagę między dramatem, ekscytacją, komedią, napięciem, akcją i inspiracją.

  Wszystkie dzieci są zachwycone tą animacją

  Jeśli chodzi o paletę, podejrzewam, że Olafowi dano marchewkowy nosek, aby dopełnić ten piękny bałwanowy wygląd. Nadać trochę zimowej aury. Ten motyw jest kontynuowany w Frozen 2. To, wraz z innymi twórczymi wyrazami kolor, kiedy Olaf jest za kulisami, zapewnia kinowe wrażenia. Takie, których nie mógłby osiągnąć żaden inny film animowany. Paleta kolorów gromadzi ciemność, gdy podróż Elsy i Anny prowadzi do niepewności, co nadaje Kraina Lodu 2 (Frozen 2) online bardziej dorosły wygląd, gdy los Arendelle zbliża się do decydującego momentu. Co jest bardzo zachwycające, ponieważ trzymam się mojej od dawna ugruntowanej teorii, że filmowe historie lub wizualizacje, które stają się niedojrzałe pod koniec, nie są niczym innym.

  Olaf zapewnia dużo humoru, albo w wizualnym slapsticku, albo w ujmującym, ale z przymrużeniem oka, niemal samoświadomym przekazie Josha Gada. Ciekawa nowa postać grana przez Sterlinga K. Browna natychmiast się wyróżnia. Jednak wątek poboczny z udziałem Kristoffa i Anny czuje się zmuszony dać Jonathanowi Groffowi coś do zrobienia. I to wszystko poza śpiewaniem prawdopodobnie najbardziej zabawnej piosenki ze ścieżki dźwiękowej.

  Kraina lodu 2 (Frozen 2)
  Kraina lodu 2 (Frozen 2)
  Kraina lodu 2 (Frozen 2)
  Kraina lodu 2 (Frozen 2)
  Kraina lodu 2 (Frozen 2)
  Kraina lodu 2 (Frozen 2)
  Kraina lodu 2 (Frozen 2)
  Kraina lodu 2 (Frozen 2)
  Kraina lodu 2 (Frozen 2)
  Kraina lodu 2 (Frozen 2)
  Oryginalny tytuł Frozen II
  Ranking IMDb 6.9 135,297 głosów
  Ranking TMDb 7.3 6,888 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Kraina lodu 2 (Frozen 2) online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Kraina lodu 2 (Frozen 2) online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Kraina lodu 2 (Frozen 2) nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Kraina lodu 2 (Frozen 2) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono80