Krewetki w cekinach - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Krewetki w cekinach

Krewetki w cekinach

PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

A wy co sądzicie o tej produkcji?

Cały film opowiada o mistrzu Francji w pływaniu. Tym mistrzem jest Matthias Le Goff, który jest u progu sukcesu. Niestety w telewizji krajowej powiedzieli, że zażywa doping. Czy taka sytuacja nie zagrozi jego obiecującej karierze? Aby to naprawić, krajowa federacja pływacka postanawia trenować Krewetki w cekinach. Krewetki to amatorska gejowską drużyna piłki wodnej. Szczerze nie mam pojęcia jak trenowanie gejów może pomóc w jego karierze, ponieważ to co tam się dzieje to faktycznie komedia. Zdecydowanie bardziej wolę obejrzeć dobrą polską komedię i wybór byłby prosty, to film (Nie)znajomi.

Francuski reżyser Cédric le Gallo współtworzył film zainspirowany jego doświadczeniami z drużyną do piłki wodnej gejów. Drużyna o imieniu Krewetki w cekinach. Reżyser przekształcił go w niezwykle stereotypowy homofobicznym mistrzu pływania o imieniu Matthias (Nicolas Gob). Jest to bohater, który wywołuje oburzenie w mediach, a następnie musi odkupić te winy. Postanawia zacząć treningi właśnie z Krewetkami w cekinach podczas walki o miejsce na olimpiadzie gejowskiej w Chorwacji. To już zdecydowanie lepszą produkcją jest beznadziejny film Czarny Mercedes. Jest słaby ale i tak lepszy niż ten, może dlatego, że też mam podobne podejście do sprawy.

Gdzie oglądać cały film Krewetki w cekinach online?

Pływak Matthias Le Goff (Nicolas Gob) używa homoseksualnych obelg w telewizji. Jako publiczna pokuta za jego grzechy jest zmuszony przez organ zarządzający tym sportem do trenowania bezużytecznej gejowskiej drużyny piłki wodnej. Drużyna, która nazywa się Krewetki w cekinach. Na szczęście scenariusz unika stereotypów gejowskich, tworząc różnorodną grupę mężczyzn na różnych etapach życia, z różnymi przeszkodami do pokonania. Od lidera zespołu Jeana (Alban Lenoir), który pilnuje tajemnicy, do Cédrica (Michaël Abiteboul), który jest żonaty i ma dzieci. Udaje on, że pracuje z Krewetkami. To film o dobrych intencjach, ale humor nie podróżuje szczególnie dobrze, a nawet biorąc pod uwagę, że ma on być czymś więcej niż komedią. Muszę powiedzieć, że wszystkie Krewetki w cekinach są naprawdę fantastycznie infantylne.

Cekiny i świecidełka

Cały film Krewetki w cekinach jest przede wszystkim niesamowicie zabawny i można go nazwać komedią. Jesteśmy świadkami desperackich krucjat, śpiewania Celine Dion i eskapad autobusowych na dachu. Jest to jednak ostatnia scena, która naprawdę przybliża główne przesłanie filmu, ponieważ widzimy, że nasza ekipa decyduje się na beztroskie życie w obliczu wrogości i klęski. To rozbrajająco emocjonalna sekwencja. Krewetki w cekinach  są wyzywające wobec codziennych zmagań społeczności LGBTQ. Każdy ma swoje własne próby. Występują śmiertelne choroby, złamane serce, nienawiść rodzin, homofobia i kwestie tożsamości. Tak to się dzieje w tych czasach i podejrzewam, że tak się będzie dziać.

Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Oryginalny tytuł Les Crevettes Pailletées
Ranking IMDb 6.6 429 głosów
Ranking TMDb 7.2 90 głosów
Udostępniono5

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Deadpool 2
Szybcy i śnieżni
SpongeBob Film: Na ratunek
Shazam!
Kraina cudów
Poznajmy się jeszcze raz
Men in Black: International
Świąteczny rycerz
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Pokochaj, poślub, powtórz
King’s Man: Pierwsza misja
Pralnia 2019