Krewetki w cekinach - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Krewetki w cekinach

Krewetki w cekinach

PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

A wy co sądzicie o tej produkcji?

Cały film opowiada o mistrzu Francji w pływaniu. Tym mistrzem jest Matthias Le Goff, który jest u progu sukcesu. Niestety w telewizji krajowej powiedzieli, że zażywa doping. Czy taka sytuacja nie zagrozi jego obiecującej karierze? Aby to naprawić, krajowa federacja pływacka postanawia trenować Krewetki w cekinach. Krewetki to amatorska gejowską drużyna piłki wodnej. Szczerze nie mam pojęcia jak trenowanie gejów może pomóc w jego karierze, ponieważ to co tam się dzieje to faktycznie komedia. Zdecydowanie bardziej wolę obejrzeć dobrą polską komedię i wybór byłby prosty, to film (Nie)znajomi.

Francuski reżyser Cédric le Gallo współtworzył film zainspirowany jego doświadczeniami z drużyną do piłki wodnej gejów. Drużyna o imieniu Krewetki w cekinach. Reżyser przekształcił go w niezwykle stereotypowy homofobicznym mistrzu pływania o imieniu Matthias (Nicolas Gob). Jest to bohater, który wywołuje oburzenie w mediach, a następnie musi odkupić te winy. Postanawia zacząć treningi właśnie z Krewetkami w cekinach podczas walki o miejsce na olimpiadzie gejowskiej w Chorwacji. To już zdecydowanie lepszą produkcją jest beznadziejny film Czarny Mercedes. Jest słaby ale i tak lepszy niż ten, może dlatego, że też mam podobne podejście do sprawy.

Gdzie oglądać cały film Krewetki w cekinach online?

Pływak Matthias Le Goff (Nicolas Gob) używa homoseksualnych obelg w telewizji. Jako publiczna pokuta za jego grzechy jest zmuszony przez organ zarządzający tym sportem do trenowania bezużytecznej gejowskiej drużyny piłki wodnej. Drużyna, która nazywa się Krewetki w cekinach. Na szczęście scenariusz unika stereotypów gejowskich, tworząc różnorodną grupę mężczyzn na różnych etapach życia, z różnymi przeszkodami do pokonania. Od lidera zespołu Jeana (Alban Lenoir), który pilnuje tajemnicy, do Cédrica (Michaël Abiteboul), który jest żonaty i ma dzieci. Udaje on, że pracuje z Krewetkami. To film o dobrych intencjach, ale humor nie podróżuje szczególnie dobrze, a nawet biorąc pod uwagę, że ma on być czymś więcej niż komedią. Muszę powiedzieć, że wszystkie Krewetki w cekinach są naprawdę fantastycznie infantylne.

Cekiny i świecidełka

Cały film Krewetki w cekinach jest przede wszystkim niesamowicie zabawny i można go nazwać komedią. Jesteśmy świadkami desperackich krucjat, śpiewania Celine Dion i eskapad autobusowych na dachu. Jest to jednak ostatnia scena, która naprawdę przybliża główne przesłanie filmu, ponieważ widzimy, że nasza ekipa decyduje się na beztroskie życie w obliczu wrogości i klęski. To rozbrajająco emocjonalna sekwencja. Krewetki w cekinach  są wyzywające wobec codziennych zmagań społeczności LGBTQ. Każdy ma swoje własne próby. Występują śmiertelne choroby, złamane serce, nienawiść rodzin, homofobia i kwestie tożsamości. Tak to się dzieje w tych czasach i podejrzewam, że tak się będzie dziać.

Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Krewetki w cekinach
Oryginalny tytuł Les Crevettes Pailletées
Ranking IMDb 6.6 429 głosów
Ranking TMDb 7.2 90 głosów
Udostępniono5

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Klaus 2019
Wyprawa Magellana 2019
Mój przyjaciel Ufik
Parasite 2019
Feel the Beat
Deadpool 2
Rodzinka 2019
Vice 2018
SpongeBob Film: Na ratunek
Stuber
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
Planeta Singli 3
×
Życzymy miłego seansu!