Król Lew 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Król Lew 2019

Król Lew 2019

PG
Twoja ocena: 0
7.5 94 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Król Lew 2019 CDA?

Kiedy pierwszy zwiastun nowego filmu Król Lew 2019 został wydany kilka miesięcy temu, wielu komentatorów mediów społecznościowych mówiło, że wygląda to po prostu na fotorealistyczny remake doskonałej animacji. Teraz jednak film Favreau zawiera wyraźne cytowanie oryginału.  Sylwetkowego ujęcia młodego Simby dorastającego z Timonem i Pumbą. Łączącego bezpośredni związek z genialnym montażem dojrzewania. Inspirujący jest nostalgiczny efekt. Cały film jest naprawdę dobry. Podoba się nie tylko mnie ale i dzieciom, co jest zdecydowanie najważniejsze.

Dla całej wizualnej tkanki łączącej między dwoma filmami szkoda byłoby nie zwrócić co najmniej jednego aktora głosu z oryginału. Poza tym, kto mógłby w pełni zastąpić baryton Jones jako Mufasa? Tak więc, kiedy Donald Glover przejmuje rolę wokalisty Matthew Brodericka jako dorosły Simba. Prowadząc w ten sposób obsadę nowych talentów. To powrót Jonesa jako króla, który rezonuje najgłębiej w nowym zwiastunie. Ale, jak stało się popularnym refrenem w mediach społecznościowych, czy jesteście gotowi, aby ponownie zobaczyć Mufasę, tym razem w fotorealistycznych high-defach? Cały film Król Lew 2019 można obejrzeć oczywiście u nas w serwisie CDA-FLIX. Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu.

Czy nowa wersja filmu Król Lew 2019 będzie ok?

Jeśli fani Króla Lwa mają największe znaczenie, to nad wyglądem i dźwiękiem rywalizującego z Mufasą brata – złowrogiej Skazy, wyrażonej obecnie przez nominowanego do Oscara Chiwetel Ejiofor. Dla niektórych fanów jest to wysoki rozkaz zastąpienia chytrego, przebiegłego mruczenia. Mruczenia innego urodzonego w Wielkiej Brytanii aktora, Jeremy’ego Ironsa, który tak wspaniale wydał zabawną grę słowną i groźny muzyczny zgrzyt w swoim występie w 1994 roku.

Jednak w przypadku większej liczby widzów wydawało się, że Disney maluje złego w tym ?Hamlecie? na Savannah. W najjaśniejszych obrazach ta blizna wydaje się brakować jego charakterystycznej czarnej grzywy.

cały film król lew 2019 online cda zalukaj

Czy Disney naprawdę odważyłby się tak radykalnie zmienić Scar?

Billy Eichner i Seth Rogen przejmują rolę Timona i Pumby. John Oliver jest dobry w obsadzie jako Zazu. John Kani (Czarna Pantera) ponownie głosi mądrego nauczyciela jako Rafiki. A Keegan-Michael Key jest teraz idolem Disneya, wyrażającym hienę Kamari miesiąc po jego występie w Toy Story 4.

Ale ponieważ cały film Król Lew cieszy się poczuciem powrotu do domu ćwierć wieku później. Zapewne żaden głos nie jest bardziej oczekiwany niż Beyoncé (zapisany na ekranie jako Beyoncé Knowles-Carter) jako Nala. Występ, który powinien również pomóc w sprzedaży tej nowej ścieżki dźwiękowej, jako okładki kultowej muzyki pomagają wzbudzić blask nostalgii.

Disney mądrze steruje animacją

Okazuje się, że czas Favreau jako reżysera Księgi dżungli był w pewnym sensie rozgrzewką dla jego nadzorowania magii CGI tego Króla Lwa. Sceptycy mogą snipeć, że nie animowany Król Lwów zaczyna wyglądać bardziej jak dokument przyrodniczy, ale najnowocześniejsza magia z pikselami nadal musi zaspokajać potrzeby tworzenia wydajności postaci. Ten nowy Król Lew może zarobić ponad 1,5 miliarda dolarów na całym świecie. Niektóre z nich wracają z powrotem do innowacji technologicznych, więc Disney i jego kreatywni partnerzy mogą nadal wykorzystywać cyfrową kopertę.

Król Lew 2019
Król Lew 2019
Oryginalny tytuł The Lion King

Reżyser

Jon Favreau
Reżyser

Obsada

Donald Glover isSimba (voice)
Simba (voice)
Beyoncé Knowles isNala (voice)
Nala (voice)
James Earl Jones isMufasa (voice)
Mufasa (voice)
Chiwetel Ejiofor isScar (voice)
Scar (voice)
Alfre Woodard isSarabi (voice)
Sarabi (voice)
John Oliver isZazu (voice)
Zazu (voice)
John Kani isRafiki (voice)
Rafiki (voice)
Seth Rogen isPumbaa (voice)
Pumbaa (voice)
Billy Eichner isTimon (voice)
Timon (voice)
Eric André isAzizi (voice)
Azizi (voice)
Udostępniono474

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dragon Ball Super: Broly
Wierzę w Ciebie (I Still Believe)
Synonimy 2019
365 dni
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Jak wytresować smoka 3
Co przyniesie jutro
Faworyta 2018
Przedszkolanka 2018
Złe wychowanie Cameron Post
Vox Lux
Midway 2019