What's happening?

Król 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 281

Król 2019

Król 2019

Oct. 11, 2019UK140 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Król 2019 online?

Autorzy filmu Król 2019 chcieli zrobić to co Quentin Tarantino zrobił w Pewnego razu w Hollywood. Chcieli dać tej produkcji nowe przeznaczenie. W tym przypadku oznacza to jednak przekształcenie jednej z epickich dzieł literatury. Książę Hal zostaje koronowany na króla Henryka V. Czyli najmądrzejszego, najodważniejszego, najbardziej moralnie rozwiniętego mentora po tej stronie maga Merlina. Idealny film dla fanów średniowiecznego klimatu.

Cały film Król podąża za życiem Henryka, księcia Walii. Księcia, który początkowo jest pustelnikiem i pijakiem. Uwielbiam taki klimat dlatego tego typu filmy oglądam w pierwszej kolejności. To samo było z filmami Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia i Hobbit: Niezwykła Podróż. W oryginale Hal przyjmuje swoje przeznaczenie wraz ze śmiercią ojca Henryka IV. Zostaje królem wojowników narodu. W tym filmie proces dorastania Henry’ego V jest gwałtownie przyspieszony i nie odrzuca Falstaffa granego przez Joela Edgertona. Nawet zachowuje go jako zaufanego, brodatego doradcę na polu bitwy. Taki Floki w serialu Wikingowie.

Myślicie, że nawiązuje trochę do serialu Gra o Tron?

Cały zaciekły cynizm Falstaffa dotyczący honoru i absurdalności wojny został zepsuty. Chociaż ten Falstaff nabrał teraz skrupułów w zakresie działań wojennych o wiele stuleci przed jego czasem. Zdecydowanie odradza mu zbrodnię wojenną egzekucji więźniów. Nacisk kładziony jest na konfrontację jeden na jednego i próbę walki. Te i sekwencje bitew są niewiarygodne. Wydaje się, że zrobili je całkiem dobrze, aczkolwiek sądząc po niektórych scenach to chyba zrobili to na drewnianych mieczach. Myślę, że miłośnicy serwisu Filiser Online, znajdą tam wiele innych ciekawych filmów.

Podziwiam etyczną jasność tego opowiadania. Szczególnie tego Falstaffa (Joel Edgerton) za gorzko realistyczny pogląd na wojnę i Henry’ego (Timothée Chalamet). Pełen podziw za jego energiczne moralne zniekształcenie. Nie mogę pojąć tego, że aby wytoczyć sprawę przywódcom, którzy wymyślają fałszywe dane wywiadowcze w celu wysłania swoich poddanych, Michôd i Edgerton zamienili historię. Historię o której wciąż debatujemy. Nie przewidziałem gestu czujności mściciela Henry’ego w przedostatniej scenie. Jestem trochę załamany tym faktem, bo wydaje się to bardzo oczywiste.

Król 2019
Król 2019
Król 2019
Król 2019
Król 2019
Król 2019
Król 2019
Oryginalny tytuł The King
Ranking IMDb 7.2 79,341 głosów
Ranking TMDb 7.3 373 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Król 2019 online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Król 2019 online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Król 2019 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Król 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Palmer (2021)
Piłsudski 2019
Enemy Lines 2020
(Nie)znajomi 2019
Małe kobietki
Święta nie na bogato
Banksterzy 2020
The Outpost
Skazani na Shawshank
Gorący temat
Skandal w hrabstwie Yuba
Botoks