Królowa Kier - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Królowa Kier

Królowa Kier

129 Min.PG
Twoja ocena: 0
3.9 18 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Zakazany romans?

To budowanie emocjonalnego zaangażowania i wywołanego oburzeniem pobudzi zainteresowanie festiwalem i komercją. Kolejnym centralnym występem duńskiej gwiazdy Trine Dyrholm (In A Better World, X&Y) powinien być dodatkowy remis na niektórych terytoriach.

Dryholm występuje w roli Anne, odnoszącej sukcesy prawniczki, której celem jest wspieranie ofiar przemocy domowej i przemocy. Jest żoną lekarza Petera (Magnus Krepper) i mieszka w przepięknej modernistycznej rezydencji wiejskiej z dwiema córkami. Projektanci produkcji dają nam dom i styl życia, który wydaje się zachęcać do zazdrości, ale zapraszamy do podziwiania Anny. Jest szczera i zaangażowana. Oglądaj cały film Królowa Kier online CDA lektor PL.

Z relacjami ojca z synem prawie zamrożonymi, Anne początkowo cicho wkłada się w pustkę jako sojusznik Gustava. Zasłania się swoimi występkami i kupuje mu wysokiej klasy laptop. Jako prawnik, który specjalizuje się w reprezentowaniu młodych ofiar nadużyć, jej hojność wobec ponurego, wycofanego chłopca początkowo wydaje się przedłużeniem jej pracy. Jednak ten szczegół tylko mydli obraz. Gdy jej dobroć przekracza granicę intymności. Najpierw przez rozmowę, potem przez pocałunek, a potem przez pełnowymiarową scenę seksu z bardzo skandynawską fuzją wyraźnej szczerości i białej powściągliwości.

Czy Królowa Kier zrobi wrażenie?

Czy nie traktuje siebie jako sprawcy napaści na tle seksualnym jako osoby, która codziennie współczuje dzieciom dotkniętym traumą? Albo czy zgodnie z prawem rozmawiała o trudniejszym spojrzeniu na sytuację? A może w ogóle nie myśli – kobieta prawa w końcu poddaje się niefiltrowanemu pragnieniu? Gdzie można obejrzeć cały film Królowa Kier online CDA?

Wprowadzono nas również w pogląd, że w jej charakterze jest sprawiedliwość, która mogłaby skusić ją do przekroczenia linii. Po jednym przypadku rzuca powściągliwość na wiatr i konfrontuje się z ponurym sprawcą, który uwolnił się od Scotta. Nie skruszona, jest upomniana przez kolegę, który pyta: „Czy nie możesz raz przyznać, że popełniłeś błąd?” Osoba z zewnątrz, która wstrząsa swoim światem, przybiera postać nastoletniego syna Gustawa (Gustav Lindh). Ponury z buntowniczą pasją Gustav został wysłany, by mieszkać ze swoim ojcem, próbując postawić go na linii prostej i wąskiej. Jego obecność jest niepokojąca, ale Anne ma najwyższą wiarę w jej zdolność do kontrolowania wszystkiego i wszystkich.

Wszystkie te możliwości są podtrzymywane przez zaciętą, fascynującą grę Dyrholma. Równie drażliwą, niuansową pomocą Lindh, która może bezbłędnie zmienić sprzęt w jednej scenie z przedwczesnego flirtu na skarłowaciałego bachora. Ale jeśli „Królowa Kier” zdobędzie uznanie za to, że nie będzie oceniać żadnej z postaci, to odmowa wpuszczenia nas w czyjąś głowę zacznie być mniej podobna do dystansu filozoficznego niż odrobina psychicznego uniku. Szczególnie gdy sytuacja zapadnie w nieszczęście, a jej działania postępują od beztroskiego służenia sobie. W jednej wymianie między kochankami, el-Toukhy i Käehn drażnią możliwość, że Anne może mieć historię bycia ofiarą.

Gdzie oglądać Królowa Kier online CDA?

Umiejętność Queen Of Hearts polega na tym, że zostajemy z Anną i jesteśmy nawet współwinni jej działań. Odpowiedź na kolejne wydarzenia jest gdzieś pomiędzy horrorem a rozkoszowaniem się poczuciem wyzwolenia. Wyzwolenia, które Anne lubi, gdy związek z Gustavem staje się fizyczny. Peter jest posłuszny i przewidywalny. Jej przyjaciele są w średnim wieku i nudni, a ona jest częścią pary, która wydaje się żyć swoim życiem w związku z wymaganiami pracy. Kto odmówiłby jej trochę nielegalnej zabawy? Jakże inna może być ta reakcja, jeśli płeć zostanie odwrócona.

Steely Dyrholm bez wysiłku jest niewzruszony i przekonujący, ale Lindh nie daje sobie rady z tak doświadczonym wykonawcą ekranu. Jego Gustav ma nieco rozbawioną reakcję na wydarzenia, jakby nie mógł całkowicie uwierzyć, że dzieje się z nim. Istnieje ostrożna, czujna cecha, zbudowana z niechęci do sposobu, w jaki został przekazany między rodzicami. W jego naturze jest także słodycz i niedoceniana wrażliwość, która staje się bardziej atrakcyjna w miarę rozwoju opowieści. A kiedy wydarzenia stają się znacznie ciemniejsze, dobrze obsługiwane tempo i pewne poczucie wiarygodności pozostają na najwyższym poziomie, nawet jeśli ujawniają się szokujące aspekty postaci Anny.

Zapewniając echa melodramatów Douglasa Sirka i thrillerów Hitchcocka. Film wydaje się subtelnym dodatkiem do tych gorących opowieści o moralności Michaela Douglasa, które dowiodły takich komercyjnych juggernautów pod koniec lat 80. i wczesnych lat 90. Fatalne zauroczenie, W sieci itp. Królowa Kier może nie być w tej samej lidze, co ta, ale ma podobną zdolność do wywoływania emocji i wrzenia krwi.

Królowa Kier
Królowa Kier
Królowa Kier
Królowa Kier
Królowa Kier
Królowa Kier
Oryginalny tytuł Dronningen
Ranking IMDb 7.9 877 głosów
Ranking TMDb 6.9 7 głosów
Udostępniono94

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Gorący temat
Nie ma nas w domu
Złodziej i oszustka 2019
Piranie 2019
1800 gramów
Przedszkolanka 2018
Pralnia 2019
Irlandczyk 2019
Kartoteka 64
Hello, Love, Goodbye 2019
Cisza 2019
Anioł w Ogniu