What's happening?

Kwas (Kislota) - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 208

Kwas (Kislota)

Kwas (Kislota)

Oct. 04, 2018Russia98 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Reżyser

Obsada

Alexandra Rebenok isSasha's Mother
Sasha's Mother
Roza Khairullina isSasha's Grandmother
Sasha's Grandmother
Dmitry Kulichkov isKarina's Stepfather
Karina's Stepfather
Elena Morozova isPetya's Mother
Petya's Mother
Alexey Agranovich isAleksandr Petrovich
Aleksandr Petrovich

Gdzie oglądać cały film Kwas (Kislota) online?

Alexander Gorchilin poświęca swój debiut reżyserski młodym rodzicom. Na tym polega klucz do uwolnienia jego gniewnego dramatu o dwudziestolatkach, które pozornie zaginęły, próbując zrozumieć swój życiowy cel. W umyśle bohaterów filmu Kwas (Kislota), czyli Sashy i Petera, czai się swoiste złe samopoczucie. Są uwięzieni w chaotycznym kręgu imprez i narkotyków. Film natychmiast uderza widzów w ich perspektywę, gdy w początkowej sekwencji widzimy samobójstwo wywołane przez narkotyki. Film pokazuje jak niebezpieczne mogą być to środki. Mogą wywołać ogromną depresję. O dziwo, śmierć wywołuje niewiele emocji.Widać te emocje dopiero na pogrzebie, kiedy matka płacze nad grobem syna. Podobną energią emanuje film Nienawiść, którą dajesz. Nikt nie rozumie bohaterów, zwłaszcza ich rodzice, ale to powinniśmy znać z doświadczenia. Tak samo było z nami kiedy byliśmy nastolatkami.

Kwas to cichy manifest pokolenia dwudziestolatka. Zostali porzuceni w świecie ozdobionym takimi pojęciami, jak rodzina, przyjaźń, miłość i możliwości. Szukając odpowiedzi na swoje pytania, pożerają się jak substancja chemiczna, która powoduje korozję całego świata. Chcą znaleźć swoją drogę. Bardziej emocjonalnym dramatem był dla mnie film Joker. Chociaż te filmy nie mają nic ze sobą wspólnego. Pierwsza cecha Gorchilina jest pewna szczególnie w odniesieniu do jego postaci. Każdy z nich delikatnie równoważy kruchą pewność siebie z warstwą niepewności czającą się pod powierzchnią. Intensywność istnieje przede wszystkim w relacji Sashy i Petera. Granych w spektakularny sposób  przez Filippa Awdejewa i Aleksandra Kuzniecowa. Oczywiste jest, że siłą Gorchilina jako reżysera jest jego znacząca kariera aktorska. Centralny duet hipnotyzuje widzów w idealny sposób.

To bardzo mocny rosyjski dramat

Pustka młodości i konflikty pokoleniowe między dziećmi a rodzicami to idealne określenie tego filmu. Debiutancki film Aleksandra Gorchilina oferuje stylowe spojrzenie na świat młodej rosyjskiej burżuazji. Nie chodzi o to, że film nie ma nic do zaoferowania.Nie mamy też nic przeciwko, że reżyser ma tylko 26 lat. Po prostu cel filmu wydaje się równie nieobecny, jak cel w życiu bohaterów. Może to taki specjalny zabieg, który nawiązuje do fabuły filmu? Wyraźne wykończenie filmu podkreśla zawieszenie bohaterów w ich sterylnym krajobrazie. Ich nieskazitelne i piękne ciała są przyrównane do rzeźb. Dzięki niemu uczymy się znaczenia tytułowej substancji.

W rzeczywistości to nie lek, ale żrący płyn. Zanurza swoje rzeźby w kwaśnych kąpielach, a tym samym stają się sztuką. Nie jest do końca jasne, czym jest myśl galwanizująca, ale po zobaczeniu artysty bohaterowie są skupieni na skorodowaniu się substancją. Jest to urządzenie, które wywołuje makabryczne napady napięcia, pokręcone ataki na zmysły i ostatecznie trochę kłopotów. Życie dwóch przyjaciół rozpada się bardzo. Sasha staje się centralnym punktem filmu, ponieważ musi poradzić sobie z problemami zarówno ze swoją dziewczyną, jak i jej młodszą siostrą Kariną (Arina Szewcowa). Musi też poradzić sobie ze swoją matką, którą gra Aleksandra Rebenok.

cały film kwas kislota online cda zalukaj

Kwas (Kislota)
Oryginalny tytuł Кислота
Ranking IMDb 5.7 1,118 głosów
Ranking TMDb 5.4 15 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Kwas (Kislota) online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Kwas (Kislota) online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Kwas (Kislota) online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Kwas (Kislota) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono9

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ojciec Chrzestny
Niedosyt (Swallow) 2020
Operacja bracia
Przemytnik 2018
Maria, królowa Szkotów
Zielony Rycerz. Green Knight
Sokół z masłem orzechowym
Greyhound 2020
Co w duszy gra (Soul)
Bracia Sisters
Córka Boga 2020
Kłamstewko