Laleczka (Child’s Play) 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Laleczka (Child’s Play) 2019

Laleczka (Child’s Play) 2019

PG
Twoja ocena: 0
7.5 18 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Laleczka (Child’s Play) online?

Laleczka Chucky walczy o pracę Woody’ego w najnowszym plakacie do Remaku Laleczki Chucky. Szybko zbliżamy się do sezonu filmów letnich, który będzie szczególnie obciążony w tym roku. Niektórzy mogą się kłócić z wydaniem Avengers: Endgame, nawet jeśli nie jest to jeszcze lato letnie, jesteśmy już w tym. W każdym razie w nadchodzących miesiącach konkurs będzie zacięty w kasach kin. Ten najnowszy zwiastun remake’u horroru jest zabawny z tym właśnie pomysłem.

Do tej pory widzieliśmy kilka plakatów tematycznych zespołu marketingowego tego filmu. Jeden na cześć 4/20 i jeden na Wielkanoc, w którym Chucky brutalnie zabił króliczka wielkanocnego. Teraz mamy taki, który dosłownie wbija się w Toy Story 4. Oba filmy mają wspólną datę premiery, a ten plakat robi się bezczelny i nie zapominajmy o krwawym nawiązaniu do tego samego faktu.

Co mówią inni?

„W mieście jest nowy szeryf. Poznaj swojego najlepszego przyjaciela 21 czerwca. Teraz, podobnie jak sam plakat, jest wręcz złowrogi. Na jednym arkuszu wykorzystano dokładnie to samo tło, które zastosowano w Disney / Pixar na ich plakat z łamigłówką Toy Story 4, na którym widnieje Woody. W tym przypadku widzimy stopę Chucky’ego, która ma wyjść z pola widzenia, krew na dnie jego butów, z tym, co ma wyglądać jak ramię Woody’ego, kapelusz w ręku, wyrwany z ciała na bok. Brutalny. Gwiazda Gwiezdnych Wojen, Mark Hamill, który przejął rolę głosu zabójczej lalki w remake’u, zamiast Brada Dourifa, udostępnił plakat na Twitterze z bardzo wyrazistym tytułem.

Będzie ciekawy?

Tam, gdzie jest kredyt, producenci wykorzystują potencjał tego filmu w marketingu. Krytycy jeszcze nie zastanowili się nad filmem, a właściwie nie widzieliśmy tyle Chucky w przyczepach, biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy. Wiemy, że ta wersja będzie zaawansowaną technologicznie lalką, w przeciwieństwie do lalki seryjnego mordercy, a także oryginału. Chodzi o to, że tak naprawdę nie mamy pojęcia, czy to będzie dobre czy nie. Ale marketing okazuje się raczej zabawny.

Twórca franczyzy Don Mancini odmówił zaangażowania się w remake. Zamiast tego pracuje nad serialem Chucky dla SyFy, który odbędzie się w ramach ciągłości oryginalnych filmów. Tak, będziemy mieć dwie różne wersje franczyzy w tym samym czasie, co może stać się interesujące. Obsada remake’u obejmuje Aubrey Plaza, Briana Tyree Henry’ego i Gabriela Batemana. Sprawdź poniższy plakat z konta Child’s Play na Twitterze poniżej. Dla porównania zamieściliśmy również plakat z Toy Story 4.

Laleczka (Child’s Play) 2019
Oryginalny tytuł Child's Play

Reżyser

Obsada

Mark Hamill isChucky (voice)
Chucky (voice)
Aubrey Plaza isKaren Barclay
Karen Barclay
Brian Tyree Henry isDetective Mike Norris
Detective Mike Norris
Gabriel Bateman isAndy Barclay
Andy Barclay
Hannah Drew isDisappointed Customer
Disappointed Customer
Udostępniono102

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Sztokholm 2019
Kraina cudów
Dora i Miasto Złota
(Nie)znajomi 2019
Głębia strachu (Underwater)
Zakochany bogacz
Zakonnica
Nazywam się Dolemite
Szkoła melanżu
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Annabelle: Narodziny zła 
Witajcie w Marwen