Last Christmas 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Last Christmas 2019

Last Christmas 2019

PG-13
Twoja ocena: 0
7.8 4 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Będzie jak w piosence?

Niedawno studio pokazało nam pierwszy zwiastun filmu Last Christmas. Długo czekamy na ten film napisany przez Emmę Thompson. Opiera się na piosenkach George’a Michaela. Film, który ma trafić na ekrany kinowe w okresie wakacyjnym, dopiero niedawno zakończył zdjęcia z Londynu. Czy film będzie miał tak piękny klimat jak piosenka Last Christmas? Czy będzie to po prostu komedia romantyczna podobna do filmu Planeta Singli 3? Osobiście mi Londyn kojarzy się głównie z filmami, w których gra Daniel Radcliffe –  Harry Potter.

Emilia Clarke jest najbardziej znana z roli Khaleesi w serialu Gra o Tron. W tym filmie gra główną rolę, czyli  Kate. Henry Golding z filmu Bajecznie bogaci Azjaci zagra jako miłośnik Toma. Do duetu dołącza laureatka Oscara Emma Thompson, która jest współautorką scenariusza filmu w roli Adelii. Thompson wciela się w starzejącą się Clarke i prawdopodobnie Rosjankę, podczas gdy Michelle Yeoh jest szefem Clarke. Obsada zapowiada się bardzo ciekawie. Mam nadzieje, że film spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Gdzie oglądać cały film Last Christmas 2019 online?

W ekskluzywnym wywiadzie dla RadioTimes.com, Bryony Kimmings, która napisała pierwszy szkic scenariusza, powiedziała, że ​​film był oparty oczywiście na piosence George’a Michaela. Utworze Last Christmas, który porusza tematy nieodwzajemnionej i utraconej miłości. Pomysł na projekt wyszedł od Thompson, George’a Michaela i męża Thompson, Grega Wise’a. Zwiastun przedstawia listę świątecznych miejsc w stolicy, w tym lodowisko Alexandra Palace i rynek Covent Garden, a także utwory Michaela, w tym Faith i oczywiście utwór tytułowy.

Thompson zacząła pisać scenariusz, gdy George Michael jeszcze żył, a fabuła zwłaszcza jego temat bezdomności otrzymała jego błogosławieństwo. Od jego śmierci w Boże Narodzenie 2016 roku Feig i Thompson podobno ściśle współpracowali z jego majątkiem. W filmie pojawi się co najmniej jeden niewydany utwór nagrany przez piosenkarza. Michael zainspirował Kimmings propagowaniem praw homoseksualistów podczas pisania pierwszej wersji scenariusza. Kiedy napisała swój szkic, próbowała wśliznąć się w trans ludzi i upewnić się, że jest tam wszystko to czego potrzebuje do scenariusza.

Last Christmas 2019
Oryginalny tytuł Last Christmas

Reżyser

Paul Feig
Reżyser

Obsada

Udostępniono39

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wyprawa Magellana 2019
Jojo Rabbit
Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi
Planeta Singli 3
Przepraszam, że przeszkadzam
Zombieland 2: kulki w łeb
Gołąbeczki
Let’s Dance 2019
Oszustki (The Hustle)
Judy
Vice 2018
Mój przyjaciel Ufik