What's happening?

Legiony 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 3676 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Legiony 2019

Legiony 2019

Warto kochać. Warto marzyć. Warto walczyć.Oct. 12, 2019Poland136 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Reżyser

Obsada

Sebastian Fabijański isJózek 'Wieża'
Józek 'Wieża'
Bartosz Gelner isTadeusz Zbarski
Tadeusz Zbarski
Wiktoria Wolańska isAleksandra Tubilewicz
Aleksandra Tubilewicz
Mirosław Baka isStanisław 'Król' Kaszubski
Stanisław 'Król' Kaszubski
Jan Frycz isJózef Piłsudski
Józef Piłsudski
Borys Szyc isRotmistrz Zbigniew Dunin Wąsowicz
Rotmistrz Zbigniew Dunin Wąsowicz
Antoni Pawlicki isPorucznik Jerzy 'Topór' Kisielnicki
Porucznik Jerzy 'Topór' Kisielnicki
Modest Ruciński isTadeusz Kasprzycki
Tadeusz Kasprzycki
Maciej Marczewski isKazimierz Sosnkowski
Kazimierz Sosnkowski
Stanisław Cywka isKamil Tubilewicz
Kamil Tubilewicz

Kolejny film z Józefem Piłsudskim

Legiony 2019 w reżyserii Dariusza Gajewskiego to jedna z największych produkcji ostatnich lat w polskim kinie. Historyczny film o I wojnie światowej otrzymał nową datę premiery oraz zaprezentowano obszerny pakiet zdjęć promujących obraz. Zapowiada się bardzo ciekawie i co lepsze to fakt, że producenci dobrali dobrze obsadę. Józefa Piłsudskiego zagra oczywiście inny aktor, niż w docelowym filmie Piłsudski 2019. Zobaczymy kto zagra tę rolę lepiej i jak widzowie, którzy na pewno obejrzą oba te filmy ją ocenią. Jeżeli lubicie historyczne filmy to zachęcam do obejrzenia filmu Wołyń, którego reżyserem jest Wojciech Smarzowski. Reżyser, który w tym roku pokazał nam kolejny kontrowersyjny film. Chodzi oczywiście o cały film Kler.

Film przedstawia historię Legionów Polskich w latach 1914–1916, które zdobyły niepodległość Państwa Polskiego. Produkcja należy do gatunku historycznego i jest także świetnym kinem przygodowym, czyli jednym słowem idealne połączenie. Oczywiście będzie też wątek miłosny jak to bywa w takich filmach. Może nie taki jak w komedii Planeta Singli 3. Produkcja koncentruje się na wkraczaniu w dorosłość w trudnych czasach wojny. Oprócz bohaterów fikcyjnych pojawią się także bohaterowie, których historia będzie opierała sie na życiu prawdziwych legionistów. Na ekranie zobaczymy wiele postaci historycznych takich jak Józef Piłsudski, porucznik Stanisław Kaszubski pseudonim Król, kapitan Zbigniew Dunin-Wąsowicz oraz porucznik Jerzy Topór-Kisielnicki. Historia pełną parą.

Gdzie oglądać cały film Legiony 2019 online?

Film Legiony 2019 jest opisywany jako uniwersalna opowieść o wkraczaniu w dorosłość w trudnych czasach, dorastaniu w społeczności. Wielka historia jest tłem dla historii miłosnej rozgrywającej się na pierwszym planie, w której biorą udział tacy aktorzy jak Józek (Sebastian Fabijański), dezerter z carskiej armii, agent wywiadu I Brygady. Widzimy też Olę (Wiktorię Wolańską) z Ligi Kobiet i Tadka (Bartosza Gelnera). Tadek to jej narzeczony, członek zespołów strzeleckich i lansjerów. Zresztą osoby interesujące się historią znają te postacie bardzo dobrze.

Cały film Legiony Dariusza Gajewskiego, zdobywcy Złotego Lwa na Festiwalu Filmowym w Gdyni jest najbardziej oczekiwaną produkcją ostatnich lat. Za scenariusz odpowiadają Tomasz Łysiak, Dariusz Gajewski, Michał Godzin i Maciej Pawlicki, a obsada jest pełna znanych nazwisk. Na dużym ekranie zobaczymy Sebastiana Fabijańskiego, Bartosza Gelnera, Wiktorię Wolańską, Jana Frycza, Borysa Szyca oraz innych świetnych aktorów, z którymi każdy z was z pewnością kojarzy z różnych innych polskich filmów.

Trochę faktów na temat produkcji

Głównym autorem zdjęć jest Jarosław Szoda, a sekwencja podopiecznych w Rokitnie jest Arkadiusz Tomiak. Realie epoki odtwarzają takie osoby jak Magdalena Luterek-Rutkiewicz (kostiumy) oraz Małgorzata Gwiazdecka, Joanna Pamuła, Anna Dąbrowska (makijaż) oraz Paweł Jarzębski (scenografia). Kino Świat jest polskim dystrybutorem tego filmu. Fakty te potwierdzają, że film jest godny uwagi dla widzów wymagających i tych zwykłych.

Fotografia produkcyjna rozpoczęła się w sierpniu 2017 roku i została wykonana w Bieszczadach, Cieszynie, Tokarni, okolicach Krakowa, Mrągowa, Węgrowa i Otwocka. Premiera filmu Dariusza Gajewskiego Legiony 2019 odbędzie się oficjalnie 20 września 2019 roku. Całość została wykonana przy użyciu najlepszych technik filmowych. No to teraz czekamy aby ocenić te najlepsze techniki filmowe i tą ciekawą obsadę.

Legiony 2019
Legiony 2019
Legiony 2019
Oryginalny tytuł Legiony
Ranking IMDb 5.4 283 głosów
Ranking TMDb 6.2 7 głosów
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Cudowny chłopak
Matthias & Maxime
The Kissing Booth 2
Złodziej i oszustka 2019
Polityka 2019
Wasp Network
Skazani na Shawshank
Nic nie ginie
Pewnego razu w Hollywood
Kurier 2019
Prime Time (2021)
Psy 3: W imię zasad