Listy do M. 3 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Listy do M. 3

Listy do M. 3

Zbliżamy się107 Min.PG
Twoja ocena: 0
6.7 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Listy do M. 3 online?

Druga część świątecznego hitu ponownie przyciągnęła miliony widzów do kin, ale większość z nich opuściła pokój bardzo rozczarowana. Niestety zamiast lekkiej komedii o ludzkich losach otrzymali prawie dwie godziny reklamy centrum handlowego Arkadia, którą zaprezentowali znani aktorzy. Błędem było przedstawianie zbyt wielu bohaterów, którzy nie mieli ciekawych historii. To tak samo jak z filmem Planeta Singli 3. Które, jak Piotr Głowacki, pojawiły się w filmie i nie odezwały się słowem. Mariusz Kuczewski i Marcin Baczyński, którzy byli odpowiedzialni za okropny scenariusz drugiej części, prawdopodobnie postanowili odkupić swoje winne partie lub jeszcze dużo zarobić i napisali listy do M. 3. Według mnie ten film mógł w ogóle nie powstawać. Jest tragiczny i robiony na siłę.

Oczywiście cały film Listy do M. 3 nie jest innowacyjnym i przełomowym projektem. Wciąż jest przeładowany wątkami i postaciami, wyidealizowany i zniekształcony zachodnią kwitnącą wizją wakacji. To film, który miał po prostu zarobić swoje w kasie kin, a nie podobać się innym. Ludzie chętnie przyszli na ten film po całkiem dobrych dwóch częściach filmu. Dawno nie było dobrze zrobionej, polskiej komedii. Na szczęście teraz możemy być pewni, że film Mayday 2020 to zmieni. Tutaj zobaczycie piękną komedię i podejrzewam, że chociaż raz nie wytrzymacie ze śmiechu. Oczywiście oglądając ten film. 

Która część jest według Was najlepsza?

Jednak nauczyli się czegoś na własnych błędach, ponieważ zmniejszyli liczbę osób w swojej historii i skoncentrowali się na jakości. Charyzmatyczny Melchior (Tomasz Karolak) w stroju Świętego Mikołaja powróci na ekran i pójdzie szukać ojca z synem. Jednak Karolak najbardziej podoba mi się w serialu Rodzinka.pl i 39 i pół tygodnia. Twórcy nie zapomnieli także wybuchowej pary Agnieszki Dygant i Piotrze Adamczyku, którzy staną w obliczu kryzysu wieku średniego. Zobaczymy też Wojciecha Malajkata, który wciąż żyje w żałobie po stracie żony. Ta stara gwardia ma trzymać poziom filmu. Niestety czasami wydaje się, jakby Ci aktorzy po prostu się wypalili.

Zmiana reżysera nie oznaczała jednak, że historia była ograniczona do dwóch lub trzech tematów. Znowu mamy ich zbyt wiele, a za nimi kreacje nierównych aktorów. Tomasz Karolak naprawdę udowadnia, że ​​potrafi grać, ale tylko on to robi. Reszta nie pokazała swojego potencjału. Andrzej Grabowski w tej wersji też może się podobać. Oferuje nie tylko lekkostrawny humor, ale także emocje, bez niepotrzebnej czułości i patosu. To aktor, na którego zawsze można liczyć. To jest dopiero stara gwardia aktorska. Grabowski to jeden z moich ulubionych aktorów. Nie trzeba dodawać, że jest to jedna z tych produkcji, które powinny być zabawne, ale także wyrazić kilka łez, aby w końcu pokazać szczęśliwe szczęśliwe zakończenie. Niestety ale w tej kwestii to akurat teoria.

Listy do M. 3
Oryginalny tytuł Listy do M. Czas niespodzianek
Ranking IMDb 5.6 493 głosów
Ranking TMDb 7.5 30 głosów

Reżyser

Obsada

Tomasz Karolak isMelchior
Melchior "Mel Gibson"
Agnieszka Dygant isKarina Lisiecka
Karina Lisiecka
Piotr Adamczyk isSzczepan Lisiecki
Szczepan Lisiecki
Udostępniono14

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Grzeczni chłopcy
Zabójczy rejs
Desperados 2020
Co przyniesie jutro
Waves 2019
Oszustki (The Hustle)
Sala samobójców. Hejter
#Jestem M. Misfit
Śledztwo Spensera
Kraina cudów
Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga
Deadpool 2
×
Życzymy miłego seansu!