What's happening?

Luca (2021) ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL

Aktualnie oglądający użytkownicy - 119

ONLINE HD 247 Wyświetleń Report Error

  Luca (2021)

  Luca (2021) online

  Jun. 17, 2021USAPG
  Twoja ocena: 10
  10 1 głos

  Reżyser

  Obsada

  Jacob Tremblay isLuca Paguro (voice)
  Luca Paguro (voice)
  Jack Dylan Grazer isAlberto Scorfano (voice)
  Alberto Scorfano (voice)
  Emma Berman isGiulia (voice)
  Giulia (voice)
  Maya Rudolph isDaniela (voice)
  Daniela (voice)
  Jim Gaffigan isLorenzo (voice)
  Lorenzo (voice)
  Marco Barricelli isMassimo (voice)
  Massimo (voice)
  Saverio Raimondo isErcole Visconti (voice)
  Ercole Visconti (voice)

  Gdzie oglądać cały film Luca (2021) online?

  Luca (2021) opowiada historię młodego morskiego stworzenia o tym samym imieniu (Jacob Tremblay), które zaprzyjaźnia się z innym mieszkańcem oceanu o imieniu Alberto (Jack Dylan Grazer). Alberto wyrywa nieśmiałego Lucę ze swojej skorupy, wyciągając go na powierzchnię. Na suchym lądzie przemieniają się w ludzkie formy i postanawiają cieszyć się latem, infiltrując lokalne miasto portowe, aby znaleźć własny motorower. Jedną z lepszych animacji w tym roku będzie film Hotel Transylwania: Transformania online. Tam humor i akcja są na najwyższym poziomie. Sam lubię oglądać tego typu bajki w wersji Dubbing PL online.

  Luca (2021) online Dubbing PL

  Opowiada o bromance między dwoma morskimi potworami, 13-letnim bohaterem tytułu (Jacob Tremblay) i jego nowym przyjacielem, Alberto (Jack Dylan Grazer), który może stać się człowiekiem nad morzem na Riwierze Włoskiej. Łączą czarujące lato jeżdżąc na skuterach Vespa. To właśnie oni jedzą makaron i Gelato i skaczą z urwistych klifów do turkusowej wody. Czyli jednocześnie rozkoszując się pięknem pastelowego nadmorskiego miasteczka. Ale jednocześnie starają się ukryć swoją tajemną tożsamość w opowieści, która obala mit, że potwory morskie to okropne stworzenia.

  Świetna nowa animacja od Disneya online

  Zarówno krytycy, jak i entuzjaści Pixara zaczęli porównywać Lukę i Zadzwoń do mnie po imieniu. Być może postać Luca przypominała wszystkim reżysera Call Me by Your Name, Luca Guadagnino. Może to była projekcja. Było coś w koncepcji i nastroju filmu z tych wczesnych obrazów, a potem zwiastuna, który w ten sposób łączył ludzi. Jestem pewny, że cały film online spodoba się najmłodszym widzom na całym świecie. Fabuła w filmie zapowiada się po prostu świetnie. Czyli film Luca (2021) online ma zadatek zostać gwiazdą animacji tego roku.

  Drugą stroną bycia dzieckiem jest to, że zawsze czujesz się jak outsider. Ja i mój przyjaciel czuliśmy się jak przegrani, kiedy się spotykaliśmy. I uwielbiam to, że potwór morski jest wspaniałą metaforą poczucia odmienności. Uwielbiałem rysunki tych starych stworzeń na mapach. Mam nadzieję, że film online bez limitu podoba się Wam tak jak mi. Biblioteka VOD szybko pozyskała tą ciekawą bajkę. Natomiast ja zakochałem się w tym filmie, przede wszystkim w jego morale.

  Luca (2021)
  Luca (2021)
  Luca (2021)
  Luca (2021)
  Luca (2021)
  Luca (2021)
  Luca (2021)
  Luca (2021)
  Oryginalny tytuł Luca
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Luca (2021) online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Luca (2021) online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Luca (2021) nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Luca (2021) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono4