Maddy 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Maddy 2020

Maddy 2020

Mar. 20, 2020SwedenPG
Twoja ocena: 0
7 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Maddy 2020 online?

Cały film Maddy 2020 online to oczywiście ciekawy dokument. Jak wiecie Bergman miał 89 lat, kiedy zmarł i nakręcił ponad 55 filmów. Nie ma możliwości, aby nakręcić jeden film o tym wszystkim. Reżyserka chciała rzucić na niego światło reflektorów. To był jej wcześniejszy film. Teraz światło chciała rzucić na modelkę Maddy. Ale nie byłoby to wciągające, gdybyś nie powiedział wcześniej czegoś o tej kobiecie. Musisz wiedzieć coś o jej dzieciństwie, młodości i życiu osobistym. Ogromny wpływ na gwiazdę ma środowisko internautów. Ja jednak pozostane przy moim ulubionym gatunku filmów, czyli thrillerach. Ostatnio urzekł mnie właśnie film Wiwarium online. To bardzo ciekawa produkcja.

Niesamowita, młoda modelka

Madeline Stuart jest gwiazdą mody, która wyszła na wybieg podczas New York Fashion Week. To coś czego pranie każda modelka. Dlatego powstały takie programy jak Top Model. Bohaterka ma ponad 700 000 obserwujących na Facebooku i jest objęta międzynarodowymi mediami na całym świecie. Gdzie się nie ruszy, czeka na nią stado ukrytych fotografów. Ten dokument śledzi Madeline w jej drodze do zostania pierwszą na świecie profesjonalną supermodelką z zespołem Downa, kwestionującą nasze postrzeganie tożsamości, piękna i niepełnosprawności. To niesamowite, aczkolwiek nawet w naszym polskim programie pokazał się model z chorobą, ale przezwyciężył wszystko i wygrał polskie Top Model.

To skandynawski film dokumentalny

Za film Maddy 2020 odpowiada produkcja Szwedzka. A dokładniej studio B-Reel Films. Reżyserką tego filmu jest ciekawa postać, czyli  Jane Magnusson. A teraz wróćmy do naszej głównej bohaterki. W jej było wiele trudności. Zresztą nie ma co się dziwić, w końcu jest chora, a raczej ma zespół downa. Coraz więcej dzieje się właśnie dla takich ludzi. To właśnie Ci fantastyczni odmieńcy pokazują, że potrafią żyć i przezwyciężać wszystko. Madeline Stuart udowodniła światu, że jest silna. Pokazała, że choroba nie stoi na przeszkodzie w spełnianiu swoich marzeń. To właśnie jest najpiękniejsze w tym filmie. Dlatego warto zobaczyć ten film, ze względu właśnie na to. Natomiast musicie wiedzieć, że nie jest to luźny film, który można obejrzeć w każdy wieczór. Do tego filmu trzeba podejść na spokojnie.

Maddy 2020
Oryginalny tytuł Maddy
Ranking IMDb 7.6 7 głosów
Ranking TMDb 10 1 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Marianne i Leonard: Słowa miłości
Tylko Nie Mów Nikomu
Wojtyła. Śledztwo 2020
Hakowanie świata 2019
Apollo 11
Najświętsze serce
Gra o Tron: Ostatnia warta
Ikar. Legenda Mietka Kosza
Showbiz Kids
Pavarotti
Sekretna miłość 2020
Zabawa w chowanego
×
Życzymy miłego seansu!