Made in Senegal - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Made in Senegal

Made in Senegal

Apr. 08, 2020Germany72 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Made in Senegal online?

Cały film Made in Senegal online to dobry, dokumentalny film. Pokazuje nam wiele ciekawostek, o których mogliśmy nie słyszeć. Wspaniała kariera, wspaniałego piłkarza, czyli Sadio Mane. W filmie jest scena, w której napastnik Liverpoolu stoi na najwyższym poziomie szkoły, na którą wydał 250 000 funtów. Przeznaczył tak ogromne pieniądze na budowę takiej szkoły w swojej wiosce Bambali. Na dziedzińcu widać setki ludzi z okolicy. Wiek tych ludzi jest różny, od najmłodszych po tych najstarszych. Większość ubrana w stroje, które też im podarował. Jest nie tylko ich gwiazdą, wyrzeźbioną z tych samych zakurzonych ulic ale jest  jest ich nadzieją. To piękny gest, że Sadio nie zapomniał o swoich korzeniach.

Kibice Liveropoolu i Senegalu są zachwyceni. W sumie nie tylko oni, bo nowy film dokumentalny Sadio Mane: Made in Senegal jest świetny. Cały film został dziś udostępniony za darmo w Rakuten TV i oczywiście naszym serwisie. Jest to przypomnienie tego, jak wyglądało jego życie, zanim piłka nożna nie odmieniła jego życia. Każdy kogo znam twierdzi, że ta podróż, którą przebył Mane jest niesamowita. Po takim filmie przyda się Wam coś na rozluźnienie w czasach korona wirusa, polecam żartobliwy horror, który powstał z tej okazji. To Corona Zombies online, na którym można się solidnie uśmiać po pachy. Wracając do filmu to nasz bohater wie, że edukacja jest priorytetem dla naszego pokolenia.

Świetny dokument o świetnym piłkarzu – Sadio Mane

Dzięki 28-latkowi społeczność ma teraz odpowiednią instytucję do przekazywania wiedzy. Kolejną kwestią jest zdrowie, być może najważniejszą. Bez zdrowia nie będzie niczego. Dlatego właśnie kolejnym celem jest ukończenie budowy szpitala. To dla niego znaczy więcej niż strzelanie bramek. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Sadio Mane nie wiedziałem, że jest takim fantastycznym człowiekiem. Film Made in Senegal pokazuje to wyśmienicie. Gdyby każdy z piłkarzy, czy innych sportowców pomagał tak jak on to świat byłby piękniejszy.

Jego najlepszy przyjaciel, Luc, wyjaśnia, że ​​Sadio miał dwóch idoli. Pierwszym był oczywiście Ronaldinho, który był idolem większości młodych chłopców. Drugim idolem był El Hadji Diouf, który naprawdę zachęcał do gry w piłkę nożną. Mane dzięki swojemu charakterowi i determinacji doszedł na szczyt. Między innymi dzięki takim piłkarzom polubiłem Liverpool FC. To świetna drużyna ze świetnymi ludźmi. Mane mówi też otwarcie , że jego czas w FC Metz sprawił, że stał się tym, kim jest dzisiaj. Na początku swojego pobytu doznał urazu przywodziciela, ale postanowił nikomu nie mówić, ponieważ bał się, że wtedy każdy go oleje i będzie musiał wrócić do domu. To niesamowite jak silny może być człowiek.

Oryginalny tytuł Made in Senegal
Ranking IMDb 8.2 38 głosów
Ranking TMDb 10 10 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono2
10 Komentarzy
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
Laura Piotrowska
Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Najświętsze serce
Apollo 11
Maddy 2020
Pętla 2020
Ikar. Legenda Mietka Kosza
Ostatnia góra 2019
Tony Halik
Hakowanie świata 2019
Skandal. Ewenement Molesty
Rosyjska Piątka
Pavarotti
Gra o Tron: Ostatnia warta
×
Życzymy miłego seansu!