To właśnie dzięki nam

102458 użytkowników

znalazło ulubiony film lub serial

DOŁĄCZ DO NAS TERAZ!

Made in Senegal - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PLNAPISY PLDUBBING PLNAPISY ENG
Made in Senegal

Made in Senegal

Apr. 08, 2020Germany72 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Made in Senegal online?

Cały film Made in Senegal online to dobry, dokumentalny film. Pokazuje nam wiele ciekawostek, o których mogliśmy nie słyszeć. Wspaniała kariera, wspaniałego piłkarza, czyli Sadio Mane. W filmie jest scena, w której napastnik Liverpoolu stoi na najwyższym poziomie szkoły, na którą wydał 250 000 funtów. Przeznaczył tak ogromne pieniądze na budowę takiej szkoły w swojej wiosce Bambali. Na dziedzińcu widać setki ludzi z okolicy. Wiek tych ludzi jest różny, od najmłodszych po tych najstarszych. Większość ubrana w stroje, które też im podarował. Jest nie tylko ich gwiazdą, wyrzeźbioną z tych samych zakurzonych ulic ale jest  jest ich nadzieją. To piękny gest, że Sadio nie zapomniał o swoich korzeniach.

Kibice Liveropoolu i Senegalu są zachwyceni. W sumie nie tylko oni, bo nowy film dokumentalny Sadio Mane: Made in Senegal jest świetny. Cały film został dziś udostępniony za darmo w Rakuten TV i oczywiście naszym serwisie. Jest to przypomnienie tego, jak wyglądało jego życie, zanim piłka nożna nie odmieniła jego życia. Każdy kogo znam twierdzi, że ta podróż, którą przebył Mane jest niesamowita. Po takim filmie przyda się Wam coś na rozluźnienie w czasach korona wirusa, polecam żartobliwy horror, który powstał z tej okazji. To Corona Zombies online, na którym można się solidnie uśmiać po pachy. Wracając do filmu to nasz bohater wie, że edukacja jest priorytetem dla naszego pokolenia.

Świetny dokument o świetnym piłkarzu – Sadio Mane

Dzięki 28-latkowi społeczność ma teraz odpowiednią instytucję do przekazywania wiedzy. Kolejną kwestią jest zdrowie, być może najważniejszą. Bez zdrowia nie będzie niczego. Dlatego właśnie kolejnym celem jest ukończenie budowy szpitala. To dla niego znaczy więcej niż strzelanie bramek. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Sadio Mane nie wiedziałem, że jest takim fantastycznym człowiekiem. Film Made in Senegal pokazuje to wyśmienicie. Gdyby każdy z piłkarzy, czy innych sportowców pomagał tak jak on to świat byłby piękniejszy.

Jego najlepszy przyjaciel, Luc, wyjaśnia, że ​​Sadio miał dwóch idoli. Pierwszym był oczywiście Ronaldinho, który był idolem większości młodych chłopców. Drugim idolem był El Hadji Diouf, który naprawdę zachęcał do gry w piłkę nożną. Mane dzięki swojemu charakterowi i determinacji doszedł na szczyt. Między innymi dzięki takim piłkarzom polubiłem Liverpool FC. To świetna drużyna ze świetnymi ludźmi. Mane mówi też otwarcie , że jego czas w FC Metz sprawił, że stał się tym, kim jest dzisiaj. Na początku swojego pobytu doznał urazu przywodziciela, ale postanowił nikomu nie mówić, ponieważ bał się, że wtedy każdy go oleje i będzie musiał wrócić do domu. To niesamowite jak silny może być człowiek.

Oryginalny tytuł Made in Senegal
Ranking IMDb 8.2 38 głosów
Ranking TMDb 10 10 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono2
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Najświętsze serce
I młodzi pozostaną
Ostatnia góra 2019
Andrés Iniesta, The Unexpected Hero
Ikar. Legenda Mietka Kosza
Marianne i Leonard: Słowa miłości
Hakowanie świata 2019
Gra o Tron: Ostatnia warta
Tony Halik
Pavarotti
Skandal. Ewenement Molesty
Sekretna miłość 2020
×
Życzymy miłego seansu!