×
Życzymy miłego seansu!

Czarownica 2 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Czarownica 2

Czarownica 2

PG
Twoja ocena: 0
5.8 23 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Czym jest Maleficent: Mistress of Evil?

Czarownica 2 (Mistress of Evil) zaczyna się kilka lat po Maleficent, w której dowiedzieliśmy się o wydarzeniach. Wydarzeniach, które doprowadziły do ​​czarownicy Angeliny Jolie. Czarownicy przeklinającej księżniczkę Aurorę. Pierwszy film zakończył się radosną nutą, gdy Maleficent przywrócił jej magiczne królestwo Maurów do dawnego piękna. Koronował królową Aurorę, by zjednoczyć ją z ludzkim królestwem.

Szczegóły kontynuacji są jak dotąd niewielkie, ale będzie wymagało zawierania sojuszów przez Maleficent i Aurora w celu zwalczania nowych wrogów. Okazało się również, że propozycja małżeństwa księcia Phillipa z Aurorą polega na tym, by naprawdę wprawiać w ruch. Co powiedzieli członkowie obsady o Maleficent: Mistress of Evil? Angelina Jolie powiedziała, że ​​u podstaw: „W tym filmie stawiamy pytanie:„ czy Maleficent jest wystarczająco dobra, by być matką Aurory? ”

W CinemaCon w 2019 roku Elle Fanning powiedziała: „Aurora i Maleficent tak bardzo się kochają, ale jest między nimi ogromna różnica. Maleficent jest wciąż trochę nieufny wobec ludzi. Aurora radzi sobie z ciężarem wejścia w to nowe życie. Radzi sobie po to, by stać się tym króliczkiem, który nie jest tym, czym jest Aurora. ”

Kto pisze i reżyseruje Maleficent: Mistress of Evil?

Norweski reżyser Joachim Rønning, który współreżyserował Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, przejmuje rolę Roberta Stromberga jako reżysera Mistress of Evil. Scenariusz napisali Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster. Czy istnieje zwiastun Maleficent: Mistress of Evil? Na stronie Maleficent nie pojawił się żaden zwiastun: Mistress of Evil. Dodamy go tutaj, jak tylko zdobędziemy nasze ręce. Jakie inne remake’y Disneya zostaną wydane w 2019 roku? Począwszy od Dumbo, rok 2019 jest wielkim rokiem przeróbek Disneya na żywo w jego stabilnej klasie. Lew King i Aladdin również mają się ukazać wraz z Maleficent: Mistress of Evil.

Disney wycofał się w tym roku z wielu nagrań w CinemaCon w Las Vegas. Jednak Czarownica 2 (Maleficent: Mistress of Evil) jest naprawdę w kryzysie, aby wydać datę premiery w 2019 roku, po tym, jak studio przesunęło się ostatnio od 2020 roku. Chociaż nie dostaliśmy pełnoprawnego spojrzenia na nadchodzące przedsięwzięcie na żywo, zrobiliśmy to usłyszeć od Angeliny Jolie i Elle Fanning, gdzie są ich postacie, gdy Mistress of Evil podnosi. Widzieliśmy także kilka pierwszych spojrzeń na film, ucząc się, że Maleficent nadal obserwuje i chroni Aurorę na początku nowego filmu. Jednakże, gdy książę Phillip prosi Aurorę o poślubienie go, wydarzenia naprawdę zaczną się zwiększać, a Maleficent spotka się z królową.

Gdzie oglądać cały film Czarownica 2 online?

To nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na początku. Jasne, Maleficent: Mistress of Evil to kontynuacja opowieści o tym, jak Maleficent uległa zemście, gdy zmagała się z miłością i stratą. Chociaż przeklinała Aurorę, z czasem zaczęła się nią opiekować. Kiedy odeszliśmy od rzeczy, historia Stefana z Maleficent dobiegła końca, ale jej historia z Aurorą dopiero się rozkwitała. Lub, jak Elle Fanning również umieściła to podczas prezentacji na CinemaCon 2019:

Wcześniej wiedzieliśmy z logiki, że Maleficent: Mistress of Evil będzie podnosić „kilka lat” po Maleficent. Ponadto wiedzieliśmy, że sequel „będzie kontynuował badanie” relacji między „rogatą wróżką” a „wkrótce przyszłą Królową”. To, czego dowiedzieliśmy się w CinemaCon 2019, z pewnością poszerza tę informację nieco bardziej przed filmem wydać trochę później w tym roku. Znamy się też od pewnego czasu, że Michelle Pfeiffer będzie częścią nowego filmu, ponieważ ta aktorka jest bardziej popytu po powrocie na duży ekran z matką! i Morderstwo w Orient Expressie. Teraz wiemy, że to postać Pfeiffera spowoduje rozdźwięk między Maleficent i Auroro w nowym filmie, a Jolie zauważa, że ​​jej postać jest „inteligentną kobietą”, która tak się składa, że ​​jest najdroższą mamą księcia Phillipa.

Czarownica 2
Oryginalny tytuł Maleficent: Mistress of Evil
Udostępniono161

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Harry Potter i Więzień Azkabanu
Hobbit: Bitwa pięciu armii
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
Upiorne opowieści po zmroku
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
Jumanji: Następny poziom
Zabójcze maszyny
Czarna Pantera
Harry Potter i Czara Ognia
Igrzyska śmierci
Hellboy 2019
Aladyn 2019